Къде живеят БГ звездите?

  • 4 239
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте дами.  Hug Реших, че ще е интересно да пусна такава тема и тези, които са съседи на някоя БГ звезда ще споделят знанието си с нас. На мен лично, много ми е интересно. Grinning Може би има такава тема и ако има се извинявам. На мен най-интересен ми е бил Люси, защото е неоткриваем. Grinning Преди две години, една моя приятелка, негова бивша съученичка от Плевен, ме помоли да му издиря фейзбука или някакви координати та да се свърже с него по някаккъв въпрос. Ама, Бога ми, целият интернет преобърнах, но негови данни не можах да намеря. По едно време го приех като предизвикателство и от две години се превърнах в детектив . Joy  Защо си няма фейзбук, този човек? Направо се побърках. Grinning  #Crazy Само една уикипедия и две фен страници. 

# 1
  • София
  • Мнения: 18 697
И защо те интересува къде живеят?Хич не ме брига ако искат и в Нови хан да живее все ми е тая.

# 2
  • Мнения: 13 542
Кой е Люси?
Може пък да ми е съсед?

# 3
  • Мнения: 10
midnightStar не бъдете груби, моля ви. Аз не съм груба с никой. На твоето мнение, отговарям с   bouquet и много здраве. Simple Smile
 MAMA NA jORI  режисьора Людмил Иларионов Simple Smile Знам само, че е в Манастирски ливади. Това е последната ми информация  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 18 697
Не съм груба просто ми е интересно какво ще ме интересува и каква полза ми носи тази информация.?

# 5
  • Мнения: X
Ти точни адреси ли очакваш да научиш?  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 750
Може да са начинаещи фолк певици... Thinking

# 7
  • Мнения: 10
Не не очаквам точни адреси.  Grinning Просто ми е интересно, защо ме нападате?  Grinning midnightStar Ми защо ми отвори темата, като не ти е интересно?  Grinning
Genuine Кои са начинаещи фолк певици?  Joy

# 8
  • Мнения: X
Защо, много ми е интересна темата даже.  Laughing

# 9
  • Мнения: 25 590
Цитат
Къде живеят БГ звездите?

В телевизора.
По-точно - в сутрешните блокове, чат-пат и във вечерните.

# 10
  • Мнения: 1 750
Genuine Кои са начинаещи фолк певици?  Joy

Е как кои, ти и твоята приятелка, или тя вече не го търси....обърках се Crazy

# 11
  • Мнения: 9 474
Аз лично ще те нападна заради фейЗбука! И не ми казвай,че е неволно,защото два пъти си го написала!

# 12
  • Мнения: 10
Genuine Кои са начинаещи фолк певици?  Joy

Е как кои, ти и твоята приятелка, или тя вече не го търси....обърках се Crazy


Хахахах... Joy Аз и моята приятелка, отдавна сме минали годините, в които можело да станем такива. Думата "съученичка" трябва да ти говори нещо. Ама ми повдигна настроението   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 18 697
Разбира се,че няма да ти е ясно,като пускаш и такава тема как да ти направи впечатление hahaha отвирх да кажа мнение,че ми писна от глупости,нешо против?

# 14
  • Мнения: 2 658
Здравейте дами.  Hug Реших, че ще е интересно да пусна такава тема и тези, които са съседи на някоя БГ звезда ще споделят знанието си с нас.
Скрит текст:
На мен лично, много ми е интересно. Grinning Може би има такава тема и ако има се извинявам. На мен най-интересен ми е бил Люси, защото е неоткриваем. Grinning Преди две години, една моя приятелка, негова бивша съученичка от Плевен, ме помоли да му издиря фейзбука или някакви координати та да се свърже с него по някаккъв въпрос. Ама, Бога ми, целият интернет преобърнах, но негови данни не можах да намеря. По едно време го приех като предизвикателство и от две години се превърнах в детектив . Joy  Защо си няма фейзбук, този човек? Направо се побърках. Grinning  #Crazy Само една уикипедия и две фен страници. 

Кое знание?

Общи условия

Активация на акаунт