Много се притеснявам...момичета успокойте ме !

  • 2 468
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Момичета,още веднъж ви благодаря за съветите и за съпричастността!мисля че всичко е наред при дъщеря ми-спа спокойно,храни си се,смее се,не проплаква и т.н
Желая ви един прекрасен ден,изпълнен с много усмивки и много,много целувки на малките палавници от  мен!
smile3501Браво,така е когато имаш дете притесненията са неизбежни фаловете също.Важното е да си ги обичаме

# 46
  • Мнения: 1 735
Момичета,още веднъж ви благодаря за съветите и за съпричастността!мисля че всичко е наред при дъщеря ми-спа спокойно,храни си се,смее се,не проплаква и т.н
Желая ви един прекрасен ден,изпълнен с много усмивки и много,много целувки на малките палавници от  мен!
Много се радвам ,че всичко е наред!  Hug Heart Eyes

# 47
  • София
  • Мнения: 562
И аз да се разпиша:Искам да кажа, че се чувствам най-лошата майка на света!
Допуснах в невниманието си бебето ми да падне! А бях на см от нея! Shocked
Снощи преди да я къпем я сложих на масата за повиване и понеже се беше оакала и оглеждах ританките за поражения. И докато я видя се преобърна, стигна края на масата и падна.  CryОткачих! Тя е само на 4 мес и 1 седм, а масата е висока 54 см!!! Доколкото видях падна настрани, не на главата си! После като се успокои и я изкъпахме, яде и през нощта е спала. Огледах я-няма някъде синини, само под нослето се беше ударила(имаше малко кръв и малко се поду), но нищо друго! Сега пак хапна. Следи предмети с очи,като я слагам по корем си вдига главата, като я хващам за ръчичките се надига...Като цяло е спокойна. Може ли да има нещо скрито? Някакви разкъсвания примерно? Затова ли се следи за повръщане? Ще откача!
Как можах???? #Cussing out
Р.С. И да не пускам нова тема пиша тук. То вие сте дали много съвети, ама друго е като споделиш и ти  Sad

# 48
  • Мнения: 7 803
само да кажа че бебки ли лежат на zемята откакто направиха 2 месеца и чат пат по люлките само нощем в креватчетата
когато са на плота zа повиване тои има летви от страни и не могат да се търкулнат лесно но когато трябва да вадя дрешки от гардероба нищо че е до мен с едната ръка държа бебка с другато каквото трябва
и никакво беzнадzорно оставяне на високо вярно кръста ми е натоварен но не съжалявам нямаме падане  Peace

# 49
  • Мнения: 3 116
Теди, доколкото ми е известно повръщането се получава като реакция на мозъка при мозъчно сътресение. Ако си много притеснена заведи я на доктор да я погледне.

Когато Мая беше на 6 месеца си ударихме главите, но толкова жестоко, че мен ме боля глава цяло денонощие. На Мая на главата се появи червено петно, което после стана синьо и се поду. Тичахме до Пирогов, а дежурния хирург я прегледа точно за 3 минути, после се обърна към мен и каза "Първо ли ви е?" и се засмя Simple Smile

Не си лоша майка, такива работи тепърва ще се случват  Naughty

Надявам се всичко да е наред при вас Simple Smile

 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт