София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 132 669
  • 757
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 3 054
От Лъчони в Хаджи Димитър  Peace
В Суха Река сме, но едва ли е проблем да доставят в Левски  Peace

Поръчваме си и от китайския на Тодорини Кукли, между бившия Еврофутбол и Т-маркет, казва се Син Юн Гъ  Crazy Но от там само поръчвам и притичвам да си ги взема след 10 минути, че съм в блока отсреща. Не знам колко време им отнема да го доставят, но го препоръчвам  Peace

# 301
  • Мнения: 495
От Лъчони в Хаджи Димитър  Peace
В Суха Река сме, но едва ли е проблем да доставят в Левски  Peace

Поръчваме си и от китайския на Тодорини Кукли, между бившия Еврофутбол и Т-маркет, казва се Син Юн Гъ  Crazy Но от там само поръчвам и притичвам да си ги взема след 10 минути, че съм в блока отсреща. Не знам колко време им отнема да го доставят, но го препоръчвам  Peace
Той мъжи ми от там ходи да взима китайско. Ее на вас поне парка ви е под носа😝😝

# 302
  • Мнения: 3 044
Здравейте! Сетих се тук да напиша, че търсим гараж под наем в Х. Димитър. Следя и сайтовете за недвижими имоти.

# 303
  • София
  • Мнения: 43
От къде си поръчате храна ако ви се наложи с доставка до Левски Г
Здрасти, аз поръчвам от сайта amam.bg , като си напишеш адреса и ти излизат заведения които правят доставка на твоят адрес. Доволна съм, от доста време го ползвам.  Simple Smile

# 304
  • Мнения: 495
От къде си поръчате храна ако ви се наложи с доставка до Левски Г
Здрасти, аз поръчвам от сайта amam.bg , като си напишеш адреса и ти излизат заведения които правят доставка на твоят адрес. Доволна съм, от доста време го ползвам.  Simple Smile
Благодаря 😊

# 305
  • Мнения: 555
Здравейте! Знаете ли жена - бивша учителка , която да се наема с третокласник да се занимава по 2-3 часа за подготовка на домашни и уроците изобщо ?? Става дума района на Левски

# 306
  • Мнения: 3 044
Аз познавам такава жена, в момента е работеща на държавна работа, но си търси допълнително. От квартала е. Пишете ми, ако искате да ви свържа.

# 307
  • Мнения: 555
Аз познавам такава жена, в момента е работеща на държавна работа, но си търси допълнително. От квартала е. Пишете ми, ако искате да ви свържа.
Благодаря ! Писах на лични , ще се радвам , ако ми отговорите когато е възможно. Има търсене и предлагане и явно може да е полза за двете страни ! bouquet

# 308
  • Мнения: 271
Търся къде в района да запиша сина ми - на 2 г и 7 месеца, на пиано или цигулка Непрекъснато музиканти ми твърдят, че като порасне ще е твърде късно Синът ми е трето поколение в рода ни, на който бих дала шанс в музиката, затова мисля около третата му годинка да започне с инструмент без болната амбиция да стане Моцарт

# 309
  • sf
  • Мнения: 10 130
Имах съседка, която май даваше уроци по пиано. Ако решите, ще  потърся телефона й.

# 310
  • Мнения: 3 044
Преди година-две търсех и аз и имаше уроци по пиано в читалището зад Била.

# 311
  • Мнения: 271
Имах съседка, която май даваше уроци по пиано. Ако решите, ще  потърся телефона й.

Да, моля ви

# 312
  • Мнения: 271
Преди година-две търсех и аз и имаше уроци по пиано в читалището зад Била.

Благодаря, ще проверя дали се занимават с толкова малки деца

# 313
  • Мнения: 87
Здравейте, някои знае ли студио за фотоепилация наоколо. Благодаря!

# 314
  • София
  • Мнения: 6 249
А аз да попитам за отзиви за детски клуб в района, или близките квартали, за празнуване на 2-ри рожден ден? Батковците ни са големи и по други места ги празнуват, та няколко години нямам впечатления от кварталните.
Имаше едно Тигър в Сухата река, има ли го още?
За Норита си спомням (ако не бъркам името, в читалището на пазара на Макгахан), че децата и възрастните бяха в отделни помещения, което не ме устройва за толкова малки деца. Други има ли в квартала?

Общи условия

Активация на акаунт