София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 132 901
  • 757
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 313
Привет  bouquet
Има ли мами с първолаци от есента? В кои училища подадохте документи?
Ние подадохме в 143-то, 49-то и в 95-то, което ни е най-длече и като цяло базата е най-зле, но директорката, която е отскоро прави разни чудеса от храброст за да му върне предишния имидж...
И въобще се чудя, как така се оказа толкова западнало това училище, след като когато аз го завършвах през 1999г., беше едно от добрите и желани училища в София  newsm78

# 346
  • Мнения: 124
Тъй като съм сравнително нов в района и трябва да си сменя личния лекар, при кой бихте препоръчали да ида?

# 347
  • Мнения: 495
В Левски Г или В да знаете дали има държавна детска кухня,че аз четох че е имало,но вече не. И ако няма да ми препоръчат частна?

# 348
  • София
  • Мнения: 6 254
Ние сме с лабрадор, мисля, че по твоя препоръка намерихме този в Левски и там я водим за ваксини, доволни сме.

При Филип Димитров ли ходите ?
Вероятно аз съм го препоръчала.  Wink

Аз съм с Голдън ретривър.  Heart Eyes
В червените блокчета, след моста в ляво. Имена трудно помня.  Laughing Но сигурно е той.

# 349
  • sf
  • Мнения: 10 143
Аз реших да се доверя на една клиника в Сухата река, на ул.Тодорини кукли 7. Дано не сбъркам. Скоро ще си вземем кученцето и вече се побърквам  hahaha

# 350
  • София
  • Мнения: 11 116
Ние сме с лабрадор, мисля, че по твоя препоръка намерихме този в Левски и там я водим за ваксини, доволни сме.

При Филип Димитров ли ходите ?
Вероятно аз съм го препоръчала.  Wink

Аз съм с Голдън ретривър.  Heart Eyes
В червените блокчета, след моста в ляво. Имена трудно помня.  Laughing Но сигурно е той.

Да, точно той е.  Wink

# 351
  • София
  • Мнения: 6 254
donsita, какво куче ще взимате? Simple Smile Нашата като я взехме (на 4г) за кастрирането я заведохме в Добро хрумване (по препоръка от познат), след това за регулярните хапчета и ваксини при вета на жгмъц в Левски, за което й благодарим! bouquet Heart Eyes Близко ни е, доволни сме от него. Явно и Ара е доволна, още щом слезе от колата и право в вет. кабинет (дава й лакомство лекаря  Laughing).

Мами, да питам, сред вас разменящи стикита смърфовете?

# 352
  • sf
  • Мнения: 10 143
Взех джак ръсел в събота. На 52 дни е. Снимка довечера от лаптопа.  Mr. Green

# 353
  • София
  • Мнения: 6 254
Взех джак ръсел в събота. На 52 дни е. Снимка довечера от лаптопа.  Mr. Green
Да ви е жив и здрав игривият приятел! Simple Smile

# 354
  • sf
  • Мнения: 10 143
Сега говорих с девер ми, който от години работи в зоомагазин, има и клиника към него, но ми е далече. Та според него датата за втора ваксина не е вярна и май ще търся второ мнение. Този доктор в Левски Г ли е? До 34ти блок или нещо се бъркам?
Имате ли нещо телефон?

# 355
  • София
  • Мнения: 2 446
Аня, ние имаме доста стикита за размяна, ако искаш пиши на лични какво ви трябва.

# 356
  • София
  • Мнения: 6 254
Пиша. Simple Smile

# 357
  • Мнения: 87
Здравейте! Разбрах, че в 23-та поликлиника в Х. Димитър имало нови зъболекари. някои ходил ли е, моля за мнение става въпрос за дете на 5 г. Благодаря!

# 358
  • Мнения: 254
Здравейте, мами,
Отскоро живея в ж.к Сухата река и още изучавам квартала. Откакто се постопли времето много ми се е дояла цаца, а не искам да пържа вкъщи заради занимавката и миризмата.Някоя ат вас да е открила капанче наоколо от където да си вземеш рибка за вкъщи или да хапнеш цаца на място?

Благодаря предварително!

# 359
  • София
  • Мнения: 6 254
Здравейте, мами,
Отскоро живея в ж.к Сухата река и още изучавам квартала. Откакто се постопли времето много ми се е дояла цаца, а не искам да пържа вкъщи заради занимавката и миризмата.Някоя ат вас да е открила капанче наоколо от където да си вземеш рибка за вкъщи или да хапнеш цаца на място?

Благодаря предварително!
Във Фантастико се сещам аз, двете в Хаджи Димитър. Също в заведението, което е на входа на парка (Герена).

Общи условия

Активация на акаунт