София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 132 669
  • 757
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 11 114
Здравейте, мами,
Отскоро живея в ж.к Сухата река и още изучавам квартала. Откакто се постопли времето много ми се е дояла цаца, а не искам да пържа вкъщи заради занимавката и миризмата.Някоя ат вас да е открила капанче наоколо от където да си вземеш рибка за вкъщи или да хапнеш цаца на място?

Благодаря предварително!
Във Фантастико се сещам аз, двете в Хаджи Димитър. Също в заведението, което е на входа на парка (Герена).

И на самия пазар продават цаца и дрр. подобни в едно магазинче. Влизате в пазара и ще се ориентирате по мириса.  Mr. Green

# 361
  • sf
  • Мнения: 10 130
И в дървеното, което е на гърба на автогарата има пържена цаца и някакви други.

# 362
  • София
  • Мнения: 211
Здравейте! Искан да помоля за мнение за СДЯ 63 БЕБОРАНИ. Дъщеричката ми тръгва от септември в 1ва група. Може ли някой от вас да ми разкаже как протичат заниманията за по-малките дечица? Чувам разни страхотии за слагането на децата в кошари по цял ден и направо буца ми засяда в гърлото! Тя ще е на 1г и 4 месеца тогава. Ще съм много благодарна.

# 363
  • Мнения: 15 019
Синът ми тръгна на година и 2 месеца в Беборани и не сме имали никакви проблеми. Не е затварян, връзван и т.н., даже ми разказваше, че едната сестра много го гушка и много ѝ се радваше.

# 364
  • София
  • Мнения: 211
Синът ми тръгна на година и 2 месеца в Беборани и не сме имали никакви проблеми. Не е затварян, връзван и т.н., даже ми разказваше, че едната сестра много го гушка и много ѝ се радваше.
Здравейте. Благодаря за включването. Аз може би постъпих глупаво и не уточних, че това за кошарите го чух за друга ясла, но това ми е първо дете и наистина нямам опит с детските заведения. Мога ли да ви помоля да споделите доволна ли сте от условията, госпожите, храната и т.н. Пишете, че детето Ви е тръгнало на 2г., а групите смесени ли са? Т.е. с по-малки и по-големи деца? Имате ли представа, по-малките деца как ги забавляват, чували ли сте за такава практика, да играят и стоят в кошари за игра, за д не ги бутат по-големите? На всякаква информация ще съм благодарна.... ако искате пишете на лични. Просто почти никакви мнения не откривам за яслата в нета.

# 365
  • Мнения: 17
Здравейте,
може ли да ми препоръчате добър педиатър от 23-то или 18-то ДКЦ?

# 366
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Здравейте,
може ли да ми препоръчате добър педиатър от 23-то или 18-то ДКЦ?


От 18 то д-р Петрунова или д-р Калинка Йорданова  Peace

# 367
  • Мнения: 17
Здравейте,
може ли да ми препоръчате добър педиатър от 23-то или 18-то ДКЦ?


От 18 то д-р Петрунова или д-р Калинка Йорданова  Peace

При д-р Калинка Йорданова много ли се чака и дали изписва хомеопатия.

# 368
  • София
  • Мнения: 6 249
Изписва хомеопатия, антибиотик в краен случай (поне при нас), вече е за по-късно захранване. Ние сме при нея вече 12 години. Преди не се чакаше много, но вече има много пациенти и особено зимата е някакъв ужас в грипавия сезон. И сега ден, че и два напред понякога няма свободни часове. Но е много добра. Първо беше само педиатър, сега е и джи пи и всички сме при нея.

# 369
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
При Калинкка гледам,че все си има хора.Моето при д-р Петрунова.Записвам часове и не чакам.Когато няма свободни,а се налага чакам ред,но не вися толкова много.страшно съм доволна от нея.По телефона винаги ми отговаря дори събота и неделя и късно вечерта да звъня.

# 370
  • София
  • Мнения: 1 946
Знам, че е коментирано, но ако не е проблем ще питам пак и аз - търся уроци по плуване за дете. На спортната палата е чудесно, но съм с кола и не ми се плащат зони.
Благодаря!

# 371
  • София
  • Мнения: 11 114
Знам, че е коментирано, но ако не е проблем ще питам пак и аз - търся уроци по плуване за дете. На спортната палата е чудесно, но съм с кола и не ми се плащат зони.
Благодаря!

Далече е, но на басейн Кристал в Обеля има уроци за деца, аз ходех да плувам там с метрото. Много е чисто, топла вода, супер условия.

# 372
  • София
  • Мнения: 313
В 49-то ОУ има басейн и класове по плуване.
От 18:00 или 18:30 бяха по спомени.

# 373
  • Мнения: 15 019
Да, в Бенито Хуарес има плуване от 18 часа. Спортен клуб Фортуна мисля,  че се казва.

# 374
  • Мнения: 495
Аз пак да попитам има ли някъде в района детска държавна кухня

Общи условия

Активация на акаунт