София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 132 881
  • 757
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 105
Уроци по плуване има и в детската градина в Левси Г(не помня името), тя там е една. Държавна кухня имаше в детската градина зад пожарната в Сухата река. Но за там беше много трудно записването. Това е по спомени от преди няколко години.

# 376
  • София
  • Мнения: 6 253
В Патиланско царство има държава кухня.

# 377
  • Мнения: 274
Аз пак да попитам има ли някъде в района детска държавна кухня
c

Да има до детската градина дъга от годинка приемат

# 378
  • Мнения: 17
В Патиланско царство има държава кухня.

Здравейте,
в Патиланско царство вече няма кухня. Затвориха я миналия месец.

# 379
  • София
  • Мнения: 6 253
Ние взимахме до края на февруари, докато малкият навърши 2г., след това няма право. За лятото ли я затвориха или изобщо?

# 380
  • Мнения: 17
Не е затворена само за лятото. По принцип я затвориха и няма да има повече кухня там.

# 381
  • Мнения: 3 046
А като стана дума за Патиланско царство - имате ли впечатления от персонала им на яслените групи? Малкият на есен ще тръгва там, но не знам в коя група ще бъде и затова питам така общо.

# 382
  • София
  • Мнения: 6 253
И ние сме наесен там. Simple Smile

# 383
  • Мнения: 39
Здравейте, някой може ли да предложи учител по италиански за частни уроци?
Записвам се и аз в темата с бебче на 3 месеца. Разхождаме се по Ботевградско шосе, ул. Тодорини кукли и парк Герена.

# 384
  • Мнения: 13
Здравейте!! Търся жена за водене на дете на 4г до детската градина в Левски Г сутрин. Някой евентуално ако има информация моля да пише..

# 385
  • Мнения: 1 138
Здравейте момичета,
знаете ли дали в Хаджи Димитър има магазин за мебели втора употреба. Искам да продам детско креватче, и си мисля ако има такъв магазин да го оставя за продаване. Благодаря ви.

# 386
  • София
  • Мнения: 6 253
Ако някой знае в района школа или частен учител по барабани за 10г дете, нека ми пише. Wink Малкият ни батко изява желание от доста време, та искаме да го запишем.

# 387
  • Мнения: 34
Здравейте момичета,
Вероятно повтарям въпрос, за което се извинявам предварително.
Нуждая се от информация за целодневни занимания за дете на 8г, бъдеща второкласничка в периода между 4.09 - 14.09. Живеем в  кв.Левски-Г, работата ми е в кв.Хаджи Димитър. Да знаете читалище или център, които да предлагат такава услуга?
Благодаря предварително на отзовалите се!
Хубав ден Simple Smile

# 388
  • София
  • Мнения: 6 253
Да попитам, т.к. имам нещо впредвид - искате да се занимават с детето с цел подготовка за училище или няма кой да я гледа?

# 389
  • Мнения: 34
Ако е към мен - няма кой да я гледа Simple Smile
Майка ми е учителка и цяло лято ги гледа, заедно с малката ми дъщеря. Пишат и четат всеки ден.
От 4ти септември обаче е на работа вече и няма кой да я гледа. Опцията е да я взимам с мен на работа, но е малко сложно.

Общи условия

Активация на акаунт