София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 131 881
  • 755
  •   1
Отговори
# 675
  • софия
  • Мнения: 2 897
Здравейте. Някой има ли телефон на школата по английски в Стефан Караджа срещу старото Фантастико ?

# 676
  • Мнения: 77
Здравейте, къде правят хубави питки?

# 677
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 844
Питки, баници и други като трябва да поръчваме взимаме от Ни-кай на ул. "Тодорини кукли".
Винаги са били хубави.

# 678
  • София
  • Мнения: 336
Аз съм фен на Вега - закусвалнята срещу пожарната. Питки, козунаци… всичко е много вкусно.

# 679
  • Мнения: 77
Питки, баници и други като трябва да поръчваме взимаме от Ни-кай на ул. "Тодорини кукли".
Винаги са били хубави.
Аз поръчах от Никай питка за посрещането на децата ни и бяха обърнали буква на обратно и беше сурова.

# 680
  • Мнения: 1 698
Здравейте, искам да попитам,  някой знае ли детски център в кв. "Левски", където може да се направи консултация с логопед, детски психолог и ерготерапевт. Чувала съм, че има такъв, но не мога да намеря координати. Ще съм много благодарна, ако ми помогнете.

# 681
  • Sofia
  • Мнения: 377
В 42 ОУ има държавен логопед.Може да питате в училището.

# 682
  • Мнения: 2 068
Здравейте, искам да попитам,  някой знае ли детски център в кв. "Левски", където може да се направи консултация с логопед, детски психолог и ерготерапевт. Чувала съм, че има такъв, но не мога да намеря координати. Ще съм много благодарна, ако ми помогнете.
Да има, Логос ВСК. Над китайският магазин на Владимир Вазов на вторият етаж.

# 683
  • Мнения: 67
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добър предиатър и личен лекар за бебо? Препоръчаха ми др Йорданова от 18 дкц, но за съжаление не приема нови пациенти. 😔

# 684
  • София
  • Мнения: 3 001
Д-р Йорданова, вече и рядко е в кабинета си. Последните четири пъти всеки път са стажантката и сестрата. Което за мен не е ок. При нея съм заради опита и  репутацията, а когато отида е лекар, който още се учи. Така че когато се записвате при някой проверете дали ще е той лично или само практиката е на негово име.

# 685
  • Мнения: 657
Здравейте момичета, аз само да кажа за тези които си търсят лекар в квартала , да внимавате с д-р Арсова. Ние преди бяхме много доволни обаче с времето и порастването на детето започнала е да неглижира нещата, два пъти ни се случи да не каже за проблем в изследванията, казва всичко е наред и след някое време излиза че не е наред а то е било завишено нещо което не е трябвало да е. Не вдига телефона ама изобщо. Не иска да съдейства ако има някакъв проблем с болничен лист, а върха беше, че две съобщения преди около 9 месеца й бях изпратила на вайбър останаха без отговор просто игнорира, а винаги сме били в добри отношения. Нашето семейство ще я сменя

# 686
  • Мнения: 1 032
Същото важи и за др Михнева. Чакане с часове, терапии за сополи с по 4,5 лекарства, антибиотици за всеки случай. На въпрос по вайбър оттговор идва след часове или пък не идва

# 687
  • Мнения: 206
Здравейте! Моят син е набор 2020 и е приет в ДГ "Звънче". Има ли други момичета, чийто деца са набор 2020 и ще посещават градината? Много ще се радвам да се запознаем.

# 688
  • Мнения: 3 039
Моето дете тази година завърши Звънче и съм много доволна от градината като цяло.

Имам въпрос - може ли да ми препоръчате шивачка за преправяне на рокля, която ми е малко голяма. Искам да работи хубаво, да изпипва всичко, защото шарките са огледални и ако не се направи хубаво, много ще си личи, а мен много ще ме дразни. Предпочитам да е в Х. Димитър

# 689
  • София
  • Мнения: 3 001
Здравейте, може ли някой да ми даде информация за школа по английски език Авенир в Сухата река, зад сладкарница Неделя? Търсих в темата но всички мнения са преди повече от 2-3 години.

Общи условия

Активация на акаунт