Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 окт. 2004, 16:18 ч.

ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ! Какво сме направили до сега?

• 529 915
  • 1 937
  •   1
Отговори
# 1 935
  • Varna
Препоръчвам ви д-р Александров от Варна. Благодарение на него имаме близначета.

# 1 936
Във вашия случай имате нужда от консултация с добър специалист  по репродуктивни проблеми, а не просто от гениколог. Бих ти препоръчала да си запишеш час към клиниката на доц. Конова. Доколкото ми е известно, те имат филиал в Бургас, макар седалището да се намира в Плевен.
Аз правих своите опити при тях и се получи. Ако те интересува нещо конкретно, може да ми пишеш на лични съобщения.
Ето адреса им в Бургас:

МЦ КИРМ Бургас
    гр. Бургас, ул. Хан Крум, 28, ет. 3 „Медицински Център I – Бургас“ ЕООД, каб. №319 и №320
    Тел./факс:
    064/ 804 790 – регистратура

# 1 937
Здравейте,

1. На колко години сте, а партньора?
 Аз съм на 33г (за още няколко дни), мм е на 38г
2. от колко врме опитвате за дете?
 От приблизително 5-6 години
3. Имате ли поставена диагноза?
 Диагнозата е поставена на мм ( с мф сме)
 Олигоастенозооспермия с Хиповолемия беше първата, втората е Астенотератозооспермия
4.  Кой лекар посещавате?
 Аз съм при д-р Александров в Щерев ( за Инвитрото още не съм решила кой ще го прави), а мм е при Бъчваров пак там.
5. Какви изследвания сте направили?
 Хормони, спермограми, микробиологии, чпв, последното е днк тест (който тепърва ще правим)
6. Приемате ли някакви лекарства? Ако да какви?
 Аз не, мм пие една торба скъпи хапчета: Профертил, Глутатион, Потенциатор, Агапурин, Л-карнетин, чай бабини зъби и магарешки бодил
7. Имате ли неуспешни бременности? Ако да колко и знаете ли причината?
 Имала съм един положителен тест, но ми дойде в същия ден ... и да имало нещо, не се знае какво се е случило...

Доста дълго време отлагахме ходенето по доктори ( което е абсолютна ГРЕШКА), не правете като нас. И сега си давам сметка, че просто не съм искала да не се сблъсквам с тази ужасна бюрокрация, но пак казвам въоръжете се с търпение и ако след 6м активни опити не ви се получава, отивайте на лекар! Винаги ДВАМАТА! Защото и тук сбърках ... повече от две години ходих по изследвания сама, като си мислех че проблема е в мен, но ... накрая се оказа, че е в мм и сме загубили това време! Както и да е, сега сме с подадени документи и чакаме отговор от ЦАР, дано се получат нещата! Успех и на вас!

Общи условия

Активация на акаунт