ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ! Какво сме направили до сега?

  • 588 229
  • 2 270
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 285
Въпросник
*******************************************************
1. На колко години сте, а партньора?  Embarassed На 33 и 40
2. от колко врме опитвате за дете? от август 2003
3. Имате ли поставена диагноза? засега олигоспермия,астенозооспермия, имах и висок пролактин4. Кой лекар посещавате? Пъвро д-р Иво Тодоров, сегад-р Гунев
5. Какви изследвания сте направили? Пролактин, цитонамазка, биопсия на раничка на шийката на матката, цветна снимка, фоликулометрия, спермограма обикновена.6. Приемате ли някакви лекарства? Ако да какви? Приемах достинекс, клостилбегит, и  ми правиха две инжекции с Прегнил, сега чакаме втория резултат7. Имате ли неуспешни бременности? Ако да колко и знаете ли причината?

# 46
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
1. На колко години сте, а партньора? Аз съм на 26, а той на 32

2. от колко врме опитвате за дете? От януари 2004 година
3. Имате ли поставена диагноза? Не, по принцип нямам заболяване, ако изключим наднорменото тегло!

4. Кой лекар посещавате? Не ходя редовно, посещавам доктор според случая, засега д-р Гърчев от Майчин Дом.

5. Какви изследвания сте направили?

6. Приемате ли някакви лекарства? Ако да какви? Не приемам никакви.

7. Имате ли неуспешни бременности? Ако да колко и знаете ли причината? Да, имам една - от август до октомври 2004 - missed abortion. Причината е неустановена - дефект при оплождането - каквото и да означава това

Последна редакция: пт, 12 авг 2005, 16:11 от Iggiberry

# 47
  • Мнения: 104
1. На колко години сте, а партньора? 28, той 32
2. от колко врме опитвате за дете? август 2004
3. Имате ли поставена диагноза? Сипмтомът е олигоастенозооспермия, каква е диагнозата обаче не е ясно още! Rolling Eyes
4. Кой лекар посещавате? д-р Савова, д-р Кацаров, д-р Щерев
5. Какви изследвания сте направили? УЗИ и хламидии при мен, спермограми при него
6. Приемате ли някакви лекарства? Ако да какви? само витамини за сега
7. Имате ли неуспешни бременности? Ако да колко и знаете ли причината? не

# 48
  • Мнения: 233
1. На колко години сте, а партньора?
На 25, и на 31
2. От колко време опитвате за дете?
От 2003 г.
3. Имате ли поставена диагноза?
Рак на десен тестис, с орхиектомия и химиотерапия
4. Кой лекар посещавате?
Д-р Костадинов от Окръжна
5. Какви изследвания сте направили?
Хламидия, цитонамазки, микробиология, кръв
6. Приемате ли някакви лекарства? Ако да какви?
7. Имате ли неуспешни бременности? Ако да колко и знаете ли причината?
Не

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
1. На колко години сте, а партньора?  - аз на 29г. той на 27г.
2. от колко врме опитвате за дете?  - от м. май 2004г.
3. Имате ли поставена диагноза?  - на мъжа ми след спермограма е поставена диагноза астеноолигозоо                
4. Кой лекар посещавате? в Стара Загора - д-р Енчева
5. Какви изследвания сте направили? спермограма на него, холомни на мен и ми предстои сега цветна снимка на тъбит   6. Приемате ли някакви лекарства? Ако да какви? аз само витами, той Спемин, витамини и Клостилбегит                        7. Имате ли неуспешни бременности? Ако да колко и знаете ли причината? имам една, причини неясни

Последна редакция: нд, 24 юли 2005, 22:54 от Хера

# 50
  • Мнения: 506
1. На колко години сте, а партньора? Аз-28,той-35
2. От колко врме опитвате за дете? от 2000г.
3. Имате ли поставена диагноза? не,само предположения
4. Кой лекар посещавате? След толкова много сменени лекари и болници вече не знам... Confused
5. Какви изследвания сте направили? толкова са много-микробиологии,цитонамазки,цветни снимки,фоликулометрии,хламидии,хормони...и още  
6. Приемате ли някакви лекарства? Ако да какви? все пия по нещо
7. Имате ли неуспешни бременности? Ако да колко и знаете ли причината? имам 3 спонтанни аборта,случили се по един и същ начин,но досега никой не ми е казал конкретна причина Close

# 51
  • Мнения: 111
1. На колко години сте, а партньора? - Аз ставам на 30 през май, Той е на 34
2. от колко време опитвате за дете? - от Декември 2002 не се пазим, от Октомври 2004 меря БТ
3. Имате ли поставена диагноза? - за сега не
4. Кой лекар посещавате? - д-р Карагьозова, частни кабинети във Фемина и Полимед в София, иначе е в МД
5. Какви изследвания сте направили? - цитонамазка, фоликулометрия, полови хормони + тестостерон, обикновена спермограма
6. Приемате ли някакви лекарства? Ако да какви? - никакви
7. Имате ли неуспешни бременности? Ако да колко и знаете ли причината? - не нямам неуспешни бременности

# 52
  • София
  • Мнения: 4 273
1. На колко години сте, а партньора? - Аз съм на 33, а Той  на 35.
2. от колко време опитвате за дете? - от април 2004
3. Имате ли поставена диагноза? - засега не
4. Кой лекар посещавате? - д-р Стаменов
5. Какви изследвания сте направили? - цитонамазка, фоликулометрия, спермограма - отлична, хормони - в норма, цветна снимка - проходими тръби, лявата е нагъната
6. Приемате ли някакви лекарства? Ако да какви? - никакви
7. Имате ли неуспешни бременности? Ако да колко и знаете ли причината? - не, нямам неуспешни бременности

Последна редакция: пт, 03 фев 2006, 11:26 от lea

# 53
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
Здравейте! Казвам се Мери и съм на 27г. Омъжена съм от 6 години и горе-долу от тогава се мъчим за бебе, но........нестава. Имам СПЯ
Миналата година щастието ни се усмихна, но за нещастие за кратко. Пометнах в третия месец с близнаци. Надявам се тази година да се повтори, но с щастлив край.

# 54
  • Мнения: 2 122
1. На колко години сте, а партньора? 25/26
2. от колко врeме опитвате за дете? от май 2003
3. Имате ли поставена диагноза? не, но спермограмата на съпруга ми е- 95% неподвижни;4% подвижни;50% с правилна морфология; наличие на Leuc обилно; 556 хил./ 1 ml
4. Кой лекар посещавате? д-р Кънев- Стара Загора
5. Какви изследвания сте направили? спермограма;кръв; цитонамазка;хламидии-отр. и за 2-та;микробиология;антиспермални тела- отр.
6. Приемате ли някакви лекарства? Ако да какви? Първо 3 мес. курс със Тестостерон;След него витамини- А;Е;спимен и тамоксифен. Сега пие билка на д-р Кирчева(Пловдив)
7. Имате ли неуспешни бременности? Ако да колко и знаете ли причината?не

# 55
  • Мнения: 256
1. На колко години сте, а партньора? 26/28
2. от колко врeме опитвате за дете? от Юни 2004
3. Имате ли поставена диагноза? при мен-липса на адекватна овулация, а при партнъора - Олигоастенозооспермия
4. Кой лекар посещавате? доц. Маркова, д-р Александров
5. Какви изследвания сте направили?спермограми; хламидии-отр. и за 2-та; всички хормони и двамата; цветна снимка; фоликулометрии
6. Приемате ли някакви лекарства? Ако да какви? Първо 3 мес. курс със Провирон, Л-Карнитин, Вит. Е и Бромокриптин. Аз Клостилбегит, Пурегон, Прегнил и Дуфастон. Сега нищо, понеже чакаме м. ануари 2006 г. за ИКСИ
7. Имате ли неуспешни бременности? Ако да колко и знаете ли причината?не, нямам

Последна редакция: чт, 08 сеп 2005, 13:25 от gybka111

# 56
  • Мнения: 1 612
1. На колко години сте, а партньора?-Аз на 25, той на 27
2. От колко време опитвате за дете?- от Декември  2002г.
3. Имате ли поставена диагноза?- Операция от киста на десния яйчник, следствие на което имам сраствания и удебеляване и запушване на дясната тръба. Липса на овулация(перманентно).
4. Кой лекар посещавате?- Преди д-р Монастирска, а цега доц. Маркова
5. Какви изследвания сте направили?-Полови хормони, спермограма, цветна снимка на тръбите, посткоитален тест, цитонамазка, хламидии, васерман и други
6. Приемате ли някакви лекарства? Ако да какви?- в момента не, но предните 3 месеца Клостилбегит и Утрогестан
7. Имате ли неуспешни бременности? Ако да колко и знаете ли причината?- не нямам

# 57
1. На колко години сте, а партньора?- И двамата сме на 27 год.
2. От колко време опитвате за дете?- от Декември 2003г.
3. Имате ли поставена диагноза?- СПКЯ, хормонален дисбаланс - Висок пралактин и тестостирон, нисък прогистерон и естрадиол; Инсулинова ресистентност; Липса на менструация и на овулация. При мъжа ми - Астенозооспермия.
4. Кой лекар посещавате?- Преди доц.Щерев, Сега доц. Рачев и проф. Протич.
5. Какви изследвания сте направили?- Репродуктивни хормони, ЯМР,спермограма, тест  глюкозно обременяване, цитонамазка, микробиология, кръвна картина.
6. Приемате ли някакви лекарства? Ако да какви?- Достинекс, Сиофор, витамини Алфа- Бетик(за инсулина), фолиева киселина.
7. Имате ли неуспешни бременности? Ако да колко и знаете ли причината?- не.

# 58
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
1. Аз съм на 27г. , а той на 31г.
2. От 5 г.
3. СПКЯ
4. Д-р Генов от МЦ"Панацея"
5. Хормони, спермограма , кръв
6. Клостилбегит, дуфастон, фолиева киселина
7.Имала съм 2 неуспешни бремености #Onfire

# 59
1. На колко години сте, а партньора? на 24 и 28
2. от колко врме опитвате за дете? 1 година и два месеца
3. Имате ли поставена диагноза? при мен за сега не, лоша спермограма при мъжа ми
4. Кой лекар посещавате?
5. Какви изследвания сте направили? подред - спемограма,цитонамазка, хламидии, гонорея, хормонални изследвания, фоликуметрия, цветна снимка, посткоитален тест, една инсеминация
6. Приемате ли някакви лекарства? Ако да какви? в момента не, бях 5 мецеца на Кломид
7. Имате ли неуспешни бременности? Ако да колко и знаете ли причината? нямам бременности

Общи условия

Активация на акаунт