Balea, Alverde, Catrice, Essence - 18 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 72 819
  • 743
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 620
Пу, първа Grinning предпочитам Лили, заради промоциите на парфюми, Флормар и Голдън роуз.

# 2
  • Мнения: 380
Ето ме и мен Simple Smile

А виждала ли си случайно "антицелулитния" пилинг на БАЛЕА,онзи с четчицата отпред??Беше разкошен,с много хубав сваеж аромат но НЕ МОГА да го открия никъде  #2gunfire
Скрит текст:

Този го ползвах може би преди 3 години, появи се за малко и после изчезна, допадаше ми, не знам дали се предлага все още изобщо.

# 3
  • Мнения: 17 546
Благодаря за темата!  bouquet
Не планирам покупка на нещо, което ми е "жизнено важно" Crazy но никога не си излизам с празни ръце от любимите магазини!
Успешни покупки на всички. babydust7

# 4
  • Мнения: 53
Благодаря за новата тема!   bouquet

Предпочитам да пазарувам от ДМ, най-вече заради Balea и Alverde.

# 5
  • Мнения: 22 782
Включвам се в темата,за да научавам интересни и полезни неща от вас,свързани с декоративната козметика Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 2 374
Мерси за новата тема  Hug Ако трябва да избирам,  Лили ми е по-симпатичен магазин , но в ДМ има Балеа  Mr. Green , така че си пазарувам и от двата магазина  Simple Smile

# 7
  • Варна
  • Мнения: 5 884
И аз благодаря за новата тема!
Не знам кой магазин предпочитам - в Лили ми е по-светло и приятно, освен това там често заглеждам Катрис и Буржоа, но пък и Балеа ме изкушават от време на време.

# 8
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Включвам се и аз. Харесвам и двата магазина  Simple Smile

В търсене на руж съм.
В хубав прасковен цвят. Към коя марка да се ориентирам?

# 9
  • Мнения: 2 045
Благодаря за темата!
 bouquet
Относно въпроса - предпочитам ДМ.
В Лили не харесвам отношението на работещите там и влизам само, ако другаде няма да намеря търсеното от мен - постояннно дебнене, лошо отношение, неотзивчивост и некомпетентност.

Погледнах новите колекции на Есънс и Катрис - нищо не харесах.

# 10
  • Мнения: 380
Да дам и своето мнение - предпочитам dm, може би отношението ми е свързано и с това, че обожавам (буквално) оригиналния немски dm.
В Лили ... днес например следното - влизам аз да търся какво намалено има в нещата на Катрис с една приятелка. Тя реши да си търси спирала, но за много от тях нямаше тестер да се види четката. Е, стои там един служител, с една тениска нацапана на петна, попитахме за тестер и той взе една спирала от рафта и я отвори... е, не беше тестер. Знам че и в dm е доста зацапано в гримовете, но някак там ми е по-добре, а от спиралите все има някои залепени и запечатани или сложени в тези машинки, дето ги пазят да не ги крадат (за по-скъпите от 10 лв).

# 11
  • Мнения: 2 453
Благодаря за темата!

В ДМ предпочитам да пазарувам, не че имам особен избор, тъй като тук няма Лили, но няколко пъти съм влизала в магазина им в Мол Пловдив, не останах очарована.

# 12
  • Мнения: 1 483
Аз май предпочитам Лили, обикновено имат доста повече продукти в намаление, спрямо ДМ, а и по-интересните за мен марки са събрани там. За отношението ми е все тая, в смисъл че никога не са ми казвали каквото и да е, ако ще цял рафт продукти да огледам и попипам Crazy (тестерите, разбира се). ДМ също ги следя, харесвам Балеа и Алверде, но като цяло по-рядко се сещам да мина, отколкото в Лили.

А да, нещо, което ме издразни - мислех си миналия месец да пробвам тампоните на марката на Лили - Мое или каквото там беше - нямат мини размер. Това и на други марки съм го виждала и не мога да разбера защо е. newsm78

# 13
  • Мнения: 380
От последната седмица в dm. Имам навика докато чакам на касата, да ровя в едни кутии с гримове и лакове, които са намалени. Невероятно попадение - лакове на essie от колекцията есен 2013та и то съвсем в годност - до април другата година, на половината от редовната им цена, само за 7 и нещо. По-хубав червен лак не си бях купувала скоро... тъкмо се лакирах и не се стърпях да споделя Blush  Blush   Blush

# 14
  • Мнения: 25
Предпочитам ЛИЛИ,защото зареждат доста неща,които ги няма в ДМ,като маската за устни и очи на Шабенс,продукти на Лирене и Биотен,има музика и не се чувствам като в някакъв музей  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт