Отговори
# 975
  • Мнения: 1
Здравейте искам да споделя с вас, от доста време се опитваме да си имаме бебе ,оказа се че единствено чрез донорска яйцеклетка може .Днес ни казаха че донорство в България е доста трудно имало 2вариянта да вземат от внесени от друга държава или да си намерим ние.Искам да попитам знаете ли как мога да си намеря донор  на яйцеклетка  срещу заплащане Благодаря ви

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 16:52 от ivanova11234567

# 976
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Пишете на някоя украинска или испанска клиника. Донорки имат много и всякакви. Добавя се някаква сума към процедурата, но не зная каква е.. Моя позната чака 5-6 години във Франция, а в Испания процедурата и се случи до 2-3 месеца. Успех ви желая.

# 977
  • София
  • Мнения: 7 482
Със замразени яйцеклетки успеваемостта е ниска, защото малко са читави и оживяват след замразяване (замразяването на 1 клетка е рисково).
За български донори се чака много време, а след това ви дават половината от извадените яйцеклетки.
Ако заведете донор, вероятно ще получите по-бързо яйцеклетки, но няма да са от донора, който сте завели.

Ходила съм на консултации за Кипър, проучвала съм и за други клиники. В крайна сметка избрах да отида в Украйна в Биотекском, донорът се избира по снимки и видео, донорките са макс до 30г, до 3м след подписване на договор имате трансфер, осигуряват ви престой, храна и медикаменти. Има тема за Биотекском - разгледайте я Simple Smile

# 978
  • Мнения: 137
Здравейте искам да споделя с вас, от доста време се опитваме да си имаме бебе ,оказа се че единствено чрез донорска яйцеклетка може .Днес ни казаха че донорство в България е доста трудно имало 2вариянта да вземат от внесени от друга държава или да си намерим ние.Искам да попитам знаете ли как мога да си намеря донор  на яйцеклетка  срещу заплащане Благодаря ви

Обади се на фондация 'Искам бебе"
Във АГ Варна постоянно виждам донорките,хубави млади момичета.

# 979
  • Мнения: 911
Здравейте искам да споделя с вас, от доста време се опитваме да си имаме бебе ,оказа се че единствено чрез донорска яйцеклетка може .Днес ни казаха че донорство в България е доста трудно имало 2вариянта да вземат от внесени от друга държава или да си намерим ние.Искам да попитам знаете ли как мога да си намеря донор  на яйцеклетка  срещу заплащане Благодаря ви

Обади се на фондация 'Искам бебе"
Във АГ Варна постоянно виждам донорките,хубави млади момичета.


В Нова радост- Варна, при д-р Алкан Емин, не се чака за донор.

# 980
  • Мнения: 2 420
Здравейте искам да споделя с вас, от доста време се опитваме да си имаме бебе ,оказа се че единствено чрез донорска яйцеклетка може .Днес ни казаха че донорство в България е доста трудно имало 2вариянта да вземат от внесени от друга държава или да си намерим ние.Искам да попитам знаете ли как мога да си намеря донор  на яйцеклетка  срещу заплащане Благодаря ви

Обади се на фондация 'Искам бебе"
Във АГ Варна постоянно виждам донорките,хубави млади момичета.


В Нова радост- Варна, при д-р Алкан Емин, не се чака за донор.
Как се постига това? Яйцеклетките от къде са? Имали възможност да се избира кръвна група, цвят на кожата и т.н?

# 981
  • Мнения: 137
Здравейте искам да споделя с вас, от доста време се опитваме да си имаме бебе ,оказа се че единствено чрез донорска яйцеклетка може .Днес ни казаха че донорство в България е доста трудно имало 2вариянта да вземат от внесени от друга държава или да си намерим ние.Искам да попитам знаете ли как мога да си намеря донор  на яйцеклетка  срещу заплащане Благодаря ви

Обади се на фондация 'Искам бебе"
Във АГ Варна постоянно виждам донорките,хубави млади момичета.


В Нова радост- Варна, при д-р Алкан Емин, не се чака за донор.
Как се постига това? Яйцеклетките от къде са? Имали възможност да се избира кръвна група, цвят на кожата и т.н?

Подбират ти донорката според твоите физически черти.Не,не избираш ти.Даряването е анонимно по закон.Когато има подходяща за теб,ще ти се обадят преди  да я стимулират.Оплождат с материал на мъжа ти и замразяват ембрионите ако се наложи .Яйцеклетки не се замразяват там.

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 13:15 от AnMary

# 982
  • Мнения: 402
Здравейте да попитам предстои ми инвитро с донорска яйциклетки в Токуда при Шефкетова но доколкото разбрах ще са замразени, някой да е успял с замразени яйциклетки, Благодаря

# 983
  • Мнения: 7 898
Да със замразени ДЯ от първи опит, но в друга клиника.

# 984
  • Мнения: 148
Момичета някоя от вас правила ли е опит с донорски яйцеклетки при Добринка Петрова Ню Лаиф

# 985
  • Мнения: 272
Момичета някоя от вас правила ли е опит с донорски яйцеклетки при Добринка Петрова Ню Лаиф

Аз правих процедура с ДЯ, бях в първата група когато стартира програмата през 2017г. Ако мога да помогна с инфо, питайте...

# 986
  • Мнения: 8
Здравейте момичета,
Искам да се похваля с успешен първи опит при проф.Тимева,като вече малката стана  на 5 месеца.Силно препоръчвам този лекар!Успех на всички,които им предстоят такива процедури.

# 987
  • Мнения: 2 420
Cvetelina S, честито!
Бихте ли споделили колко платихте?
За цял пакет или за половин?
И колко ДЯ получихте?

# 988
  • Мнения: 892
Не съм Цветелина, но пак там от втория опит имаме близначки на 10 месеца Simple Smile
Платихме цял пакет (7500 лв, тъй като 2500 се поеха по проект на Столична община) и получихме 14 Я, а от тях - 7 бластоцити.
Успех на чакащите и огромно благодаря на даряващите! Heart

# 989
  • Мнения: 8
Платихме 10 000 лв. като получихме 10 яйцеклетки.Две ми върнаха останалите замразихме.

Общи условия

Активация на акаунт