Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 фев. 2015, 22:35 ч.

Регресия

• 75 670
  • 322
  •   1
Отговори
# 315
А, чак измамник. Известно име е, канят го и по семинари.. Ще следя и аз за отзиви от първа ръка от регресии при него.

# 316
Не мисля, че е измамник. Като цяло, според мен всеки може да прави регресия, дори и без нужната квалификация. Взема си набор от хипнотични регресии и започва. При някои хора ще стане, а при други не. Тънкият момент се състои в това хипнотизатора да прецени как да насочи сеанса, така че клиента да освободи съзнанието си и да се отпусне максимално. Вярвам, че на всеки човек може да се приложи успешно регресивна хипноза, стига разбира се да попадне на добър специалист. Гласа също е много важен. За да навлезе човек в такава дълбока релаксация, каквато е нужна за регресията, се налага доста работа при някои хора. Примерно около час, час и нещо. Чувала съм за една жена от София, която предлага различни видове хипнози, включително и регресивна. Взима скъпичко и сеанса е доста дълъг, но няма как да си тръгне човек без да е достигнал до регресия.

# 317
  • София /Абсурдистан
Чувала съм за една жена от София, която предлага различни видове хипнози, включително и регресивна. Взима скъпичко и сеанса е доста дълъг, но няма как да си тръгне човек без да е достигнал до регресия.
Може ли някакви нейни координати на лични, много моля.

# 318
Аз днес направих първата медитация в живота си при ученичка на Петър. Преродих се. Сега още малко подготовка и ще минем към регресия Simple Smile

# 319
За измамник не е, чувала съм за успешна регресия при него и то на групова такава. Една позната беше ходила и каза, че ѝ се е получило доста добре. Видяла е картини от минал живот, много ярко било. Обаче аз на групова регресия не бих отишла, не знам какви енергии се завихрят там при толкова много хора.
Чувствам се зле като ходя на йога в група, след това съм като изцеден лимон, пък какво остава за регресия, когато си много по-осезаем към всякакви енергии.
Предпочитам да тествам някой от ютюбските клипове вкъщи.

# 320
Аз днес направих първата медитация в живота си при ученичка на Петър. Преродих се. Сега още малко подготовка и ще минем към регресия Simple Smile

Може ли координати, моля.

# 321
Хипнозата е категорично забранена. Ако някой ви я прилага не само е незаконно, а е опасно за вас самите.

# 322
Хипнозата е категорично забранена. Ако някой ви я прилага не само е незаконно, а е опасно за вас самите.

Ама давайте факти бе хора. Прочели нещо от интернет и решили да си споделят скромният коментар.
Само да ти кажа, че храната в Макдоналдс е убила повече хора. Не съм чул, човек под хипноза да е умрял.
Така де...темата сама по себе си е интересна, но направих грешката да прочета първите два коментара и да прелистя до последния коментар, в който има мнооого "мъдрост".

Общи условия

Активация на акаунт