Къде в Огняново

  • 150 329
  • 468
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7
Хотел Рай има малък външен и малък вътрешен който е направен последните няколко месеца.
Сауната като бях още не беше довършена,предполагам ще бъде готова скоро.
Водата е топла и в двата около 35+ градуса.
За зимата е супер,но са малки да.
"Делта" според мен зимата не става,само за плуване ,не и за киснене освен в малко топило външно.
Имат един малък закрит басейн в първата сграда който не съм видял пълен понеже ходя само лятото там.
Хотел Елис е може би с най-хубава вода,но е само открит -басейн,и две още по -горещи топила.

# 301
  • Мнения: 2 517
Хотел Рай има малък външен и малък вътрешен който е направен последните няколко месеца.
Сауната като бях още не беше довършена,предполагам ще бъде готова скоро.
Водата е топла и в двата около 35+ градуса.
За зимата е супер,но са малки да.
"Делта" според мен зимата не става,само за плуване ,не и за киснене освен в малко топило външно.
Имат един малък закрит басейн в първата сграда който не съм видял пълен понеже ходя само лятото там.
Хотел Елис е може би с най-хубава вода,но е само открит -басейн,и две още по -горещи топила.

Много благодаря, аз мисля да пробвал Рай. Планувам го в началото на октомври, което означава, че няма да са празници и няма да е навалица

# 302
  • София
  • Мнения: 126
Искам да изкажа доброто си мнение за хотел Елис. Храната е много вкусна, стаите и басейните са чисти и топли. Simple Smile Винаги си прекарваме добре там.

# 303
  • Мнения: 799
Здравейте. Между Парадайз и Елеганс СПА кой ще препоръчате?

# 304
  • Мнения: 6 256
Искам да изкажа доброто си мнение за хотел Елис. Храната е много вкусна, стаите и басейните са чисти и топли. Simple Smile Винаги си прекарваме добре там.
Хотелът вече реновиран ли е? До пролетта на 2016 г. стените се люпеха, имаше влага, сервизните помещения също бяха в занемарен вид, както и ресторанта. Иначе наистина, басейните и топилата там са супер топли, т.к. хотелът притежава разрешително за ползване на вода от сондажа на старата турска баня, която се намира точно до него.
От храната бих препоръчала техните катми с домашно сладко от горски плодове и домашен мед.

# 305
  • София
  • Мнения: 126
Искам да изкажа доброто си мнение за хотел Елис. Храната е много вкусна, стаите и басейните са чисти и топли. Simple Smile Винаги си прекарваме добре там.
Хотелът вече реновиран ли е? До пролетта на 2016 г. стените се люпеха, имаше влага, сервизните помещения също бяха в занемарен вид, както и ресторанта. Иначе наистина, басейните и топилата там са супер топли, т.к. хотелът притежава разрешително за ползване на вода от сондажа на старата турска баня, която се намира точно до него.
От храната бих препоръчала техните катми с домашно сладко от горски плодове и домашен мед.

Ами  ние за първи път бяхме през 2017 година, не знам през 2016 как е било. Не казвам , че е лукс, но ние отиваме главно заради басейните, и не обръщам толкова внимание на интериора- важно ми е да е чисто. Храната ми хареса- хубавите родопски картофи, кътмите също ми харесаха, много интересни бухтички имаше- изобщо повечето неща, които опитах бяха супер. Simple Smile

# 306
  • Мнения: 111
Здравейте, някой има ли впечатления от Спа хотел Оазис в Огняново? Интересува ме най-вече дали външния басейн може да се ползва и през зимата! Ето и сайта им: http://spa-oasis.eu/

# 307
  • Мнения: 360
За хотел Елис - да, не е лошо, но от чешмата едвам тече вода на последния етаж и тя е минерална и лигава-доста трудно да се изкъпе човек...дано са оправили този проблем. Моля да споделите.

# 308
  • Мнения: 843
Здравейте, някой има ли впечатления от Спа хотел Оазис в Огняново? Интересува ме най-вече дали външния басейн може да се ползва и през зимата! Ето и сайта им: http://spa-oasis.eu/

Аз съм била там ......Не знаех, че се готвят да правят някаква промяна при положение, че има и вътрешен басейн- но температурата на водата и в двата басейна е еднаква -естествено през зимата поради топлоотделянето във външния ще е доста по-ниска.И само пояснение -сондажа от който се взема минерална вода е на самия вход, но е с видимо  по-ниска температура от напр. Елис или Бохема. Другото неудобство е , че като излезеш от вътрешния басейн докато отидеш до най-отдалечената къщичка ще измръзнеш...Ресторанта  също не бе кой знай какво.. а наблизо/без кола/ няма къде да отидеш. За мен е читаво място през лятото ...

# 309
  • Русе
  • Мнения: 5 339
Здравейте! Интересувам се от хотел Валентина Касъл - как е чистотата в стаите  и при басейна? Обмисляме тридневен престой с обиколки наоколо. Хареса ни заради басейните. За ресторанта четох само хубави неща. Назад в темата прочетох само едно скорошно мнение, за това ще се радвам, ако още някой се включи. Не сме били в района какво ще препоръчате да се види?

# 310
  • Мнения: 201
Ковачевица и Лещен са съвсем на близо. На метри от хотела е обърнатата къща в Гърмен. Може да посетите и еко селище "Омая", но не знам дали си заслужава при положение, че около хотела има подобни къщички. Входа в "Омая" беше 12 лв на човек. Може да отидете и до Гоце Делчев, също е близо. В тази посока е и с. Делчево, до което ние така и не стигнахме. Може да посетите и еко зона "Белите скали".

# 311
  • Русе
  • Мнения: 5 339
mi_ni Благодаря! Лещен сме го набелязали вече Simple Smile, за Омая ще преценим в такъв случай дали да не го заменим с нещо друго.

# 312
  • Мнения: 270
За "Валентина касъл" съм писала назад в темата. Миналата есенна ваканция бахме с двете деца, вчера резервирах и за тазгодишната ноемврийска ваканция.
Чисто, топло, хубави басейни, интересен интериор (за някои е малко кич, но децата ми- момчета, бяха очаровани от замъка и рицарските доспехи 😀).

Около Огняново има много какво да се разгледа, стига да сте с кола. Ние ходим за пета поред година, винаги есента, и е прекрасно тогава в тази част на Родопите. Вече са ти изброили предложения за разходка, има и още, разбира се. В хотела също ще те упътят, ако ви доскучее, но не вярвам.

# 313
  • Русе
  • Мнения: 5 339
Зеленоочка благодаря и на теб за мнението и полезната информация. С кола сме и обичаме да обикаляме. Не сме били в тази част на Родопите и съм сигурна, че ще ни е интересно.

# 314
  • Мнения: 2 413
Определено си заслужава разходка до Лещен,Омая(ако ви се дават такива пари за вход),обърнатата къща в Гърмен,вековните чинари-пак в Гърмен,водопад Буков дол,Канинска екопътека(ако е хубаво времето).

Общи условия

Активация на акаунт