Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Къде в Огняново

• 130 337
  • 424
  •   1
Отговори
# 420
Хубава тема, за първи път съм в Огняново, от доста години го имам набелязано като място за почивка, но сега за хотела: Терма Вита- стара сграда и база, но може да се разбере само по фасадата и мраморните стълбища вътре, всичко друго е ремонтирано преди 5-6г., тове е като плюс, вече има наченки на изхабеност, но още стават. Чисти се всеки ден, не е лукс, но ми се струва малко скъпо за това което предлагат като качество. За 5 дни от неделя до четвъртък 685лв. за стая с балкон (лукс я водят), най-евтини са без балкон, но за мен не си заслужава разликата. Храната в ресторанта е добра, цените като на морето!
Най-важното басейните- вътрешен закрит 31гр., огромен за мен, но беше на грницата да ми е студено. До него е супер горещо топило с масаж, на жената и хареса... Външен детски 39гр.- плитък и топъл- перфектен. Малко по-далече е и друг комплекс с голям басеин и пързалка, с обсобено топило- масаж и екстри. Има детски кътове за игра, за мен всико е ок, струват си парите.
Сега септември е топъл 26-28гр. и всички вършни басейни ще работат до 20 този месец, странно е че има малко хора, 10 семейства и все с малки деца, ама предвид 15 септември.

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 16:20 от raiders

# 421
  • There I was on a July morning ...
raiders, мен ме интересува дали се спазват някакви мерки за безопасност във връзка с коронавируса в хотела, ресторанта и на басейните?

# 422
В хотела имат прегради от плексиглас на рецепцията и баровете към басейните, вътре хората са без маски. В ресторанта сервитьорите  са с прозрачни протектори на устата и носа, но в кухнята не носят нищо докато готвят. Има дизефектанти на доста места, това е плюс, но всички гости (вкл. и аз) сме без маски. Охранителите , спасителите и персонла са без маски. Хигиента ми се струва добра, въпреки вече захабента база, банята не е почистена и си личи по сглобките настъклата паравани и др., басейните също, но не е болка за умиране или зле. Още малко старание и можеше да е отлично.

Последна редакция: вт, 15 сеп 2020, 17:55 от raiders

# 423
  • There I was on a July morning ...
Raiders, благодаря за изчерпателния отговор!
Не знам дали хотелът е надценен, но сравнен с хотелите от същия клас във Велинград, мисля, че цената му е приемлива, най-вече заради хубавите външни басейни. За лятото, мисля, че е добър избор. Hands V

# 424
Здравейте ще пътуваме към района на Огнянаво и търся хохел с единствените изисквания- апартамент с кухня/купненски кът, който да побере двама възрастни и две деца и топъл вътрешен басейн.
Има ли такъв хотел в района?

Общи условия

Активация на акаунт