Противозачатъчни БЕЛАРА 21+7

  • 120 795
  • 389
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 782
Как да така да няма цикъл бре ???  newsm78 newsm78 newsm78
Аз прочетох, че може да няма отпадно кървене, ама чак да няма цикъл....
Че ние за какво ги пием тия гадости ...баси Sad

Аз цял живот пия противозачатъчни, винаги след 21 - те хапчета ми идва, винаги !

Ти просто си изпила 21 активни, 7 неактивни и си започнала новата така ли ?

Защо не звъннеш на доктора ти ? За мен не е нормално ...

На мен ми ги предписаха само за 1 месец, за да правим после стимулация на ову-то с Фемара.
Ако нямам цикъл как ще преценят кога да правим стимулация, ако нямам цикъл - нещо не ми се връзва  newsm78 newsm78 newsm78

# 16
  • Мнения: 132
"Ти просто си изпила 21 активни, 7 неактивни и си започнала новата така ли ?" ---ДА
С ПРЕДНИТЕ ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ СЪМ НЯМАЛА ТОЗИ ПРОБЛЕМ
незнам и на мен нещо не ми се връзват нещата
...............

# 17
  • Мнения: 648
Аз все така продължавам да чакам цикъл, за да ги започна... но уж затова ще ги и започвам, де, за да го регулирам. Сега обаче съвсем се притесних покрай тези липси, за които говорите.  Rolling Eyes  В случая най-добре ми се вижда и на мен консултация с лекаря.

# 18
  • Мнения: 1 782
На мен пък не ми спира кървенето Sad Sad Sad

# 19
  • Мнения: 648
Ох, кошмар! При мен се получи един дъ-ъ-ъ-ъ-ълъг цикъл след Дуфастон. Изкарах седмица, точно реших, че е на път да спре, а то на 8-мия ден сякаш текна в първия с напълно нови сили... и така 14 дни. Беше ужасно. Затова вече много съм се наплашила от тези хормонални експерименти smile3511

# 20
  • Мнения: 1 782
Момичета аз ги спирам Sad Всяка вечер от вече седмица насам имам страхотно сърцебиене и задух. Нощем се будя...изобщо не се чувствам добре. Да не говорим за кървенето, което продължава вече 17 ден ... Снощи взех решение ! Ще видя какво ще правя, на 23.04. съм при док, ще решим. Sad

# 21
  • Мнения: 648
Със сигурност при такова положение това решение е най-добро! Стискам палци да се върнеш към нормално състояние веднага, а пък за другото-хапове има и без Белара ще се наредят нещата! Peace

# 22
  • Мнения: 1 782
chrissie-d , благодаря за куража Simple Smile Надявам се всичко наистина да се нареди и без Белара Simple Smile

# 23
  • Мнения: 648
Разбира се, че ще се нареди!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 782
А според вас трябва ли сега като съм ги спряла окончателно да ми дойде ?  newsm78
Защото вместо зацапването да спре - настана Баташкото клане  Hug Hug Hug
Като че ли е цикъл ...и като се замисля, има логика да има цикъл след като ги спра, въпреки че на 22.03. ми е последния цикъл, а днес е 7.04. ... newsm78 newsm78 newsm78

# 25
  • Мнения: 648
От личен опит не мога да кажа нищо, но на моя приятелка с Ясмин ѝ се случило същото като при теб- зацапване, зацапване, зацапване след цикъла, консултирала се е с нейния док и ден след спирането им отново ѝ дошло както си трябва. Та предполагам е било в реда на нещата...

# 26
  • Мнения: 1 782
Да да има логика... вече почти приключва това кървене, НО ужасното сърцебиене все още е налице Sad  ooooh! Cry Денем не се усеща кой знае колко, но нощееееем е нещо страшно Sad Вече седмица и повече продължава. Ходих на кардиолог - направи ми кардиограма, слуша ме - каза сърцето ти е здраво - или е от тези противозачатъчни, или на невропатична основа и стрес. А пулса си ми е нормален, даже като на спортистите 60 удара в минута ...
Направо не се трае Sad

# 27
  • Мнения: 2
Здравейте, днес ми дойде и трябва да започна прием на Белара. Кажете как е положението при вас, защото съм разколебана дали да ги започвам изобщо.. Принципно са ми изписани за 2 месеца само, но това неспиращо кървене, за което чета леко ме стряска

# 28
  • Мнения: 648
Аз все още оплаквания от Белара нямам и стискам палци така да продължава Praynig Но все пак още съм на половин опаковка... Напоследък като се зачитам и все по-често си припомням, че всичко е строго индивидуално. Различни организми-различни реакции. Все пак ще продължавам да следя темата и ще споделям изменения в състоянието си- положителни или отрицателни.

# 29
  • Мнения: 7 560
Момичета, споделете как продължават нещата при вас. На мен ми изписаха Белара днес за лечение на поликистозни яйчници и инофолик. Това е мнение на втори гинеколог, при когото ходих. Първият ми беше изписал Ясмин и Андрокур. Какво да правя? За Андрокур съм сигурна, че няма да прилагам. Но кое от противозачатъчните да избера? При тези оплаквания от Белара малко се притеснявам.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт