Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 март 2015, 10:24 ч.

Съпруги, чиито мъже пътуват по море - 32

• 79 797
  • 637
  •   1
Отговори
# 630
  • на чист въздух
Здравейте морски принцеси. Идвам да се похваля на бързо завършихме успешно. Многа съм щастлива, но и разочарована. Мислех че ще се прибере да се разтъжим а те го качват веднага на кораба, но май така ще е всичко на бързи обороти.

# 631
  • Варна
Къде сте, дами? Тук ли са момчетата ви?
Аз изпратих преди две седмици и сега гледам снимки от яката отпуска и ми е кеф, и малко мъчно ...

# 632
Има ли моряшки жени? Прочетох всички ваши публикации и реших да пиша, явно само тук можем да се подкрепяме, защото само ние си знаем през какво преминаваме и как минават тия месеци в чакане.
Здравейте момичета, как сте? Трябва да подновим  форума за моряшкити жени да си помагаме в самотни месеци без половинките ни.

# 633
  • Варна
Ехоу, никой няма тук май?
Хайде да съживим хубавата ни тема, аз ще посрещам в края на септември, живот и зраве, а вие?

Имам колежка на работа, чийто син е студент във ВВМУ тук във Варна и се вълнуваме с нея по повод първият му рейс. На car carrier е и отиват в Сингапур, а корабът на мм е със същия курс, един до друг ги показва марин трафик-а ...  

# 634
Здравейте, на нашето семейство му предстои да се сблъска тепърва с новата професия на нашият татко. На 34 години започва да пътува и всъщност другата година живот и здраве ще е първият рейс. Гледам да се подготвя психически за настъпващите промени, имаме момиченце на годинка и искам и още едно бебе скоро, не знам как ще се случат нещата. В момента имаме семеен бизнес, който печели, но на човек все му се иска повече и повече,  и така реши спонтанно и записа задочно, ще се качва, решил е. Но аз постоянно се измъчвам и си повтарям , заслужава ли си заради едни пари? Живеем добре , имаме хубав дом, хубава кола, не сме лишени от нищо. Тази раздяла ме притеснява, защото детето е страшно привързано към татко си, той много се грижи за нея, прекрава много време с нея и не знам тя как ще го приеме. Както и да е теже ми и исках да споделя. 🌹

# 635
  • пловдив
Здравейте, на нашето семейство му предстои да се сблъска тепърва с новата професия на нашият татко. На 34 години започва да пътува и всъщност другата година живот и здраве ще е първият рейс. Гледам да се подготвя психически за настъпващите промени, имаме момиченце на годинка и искам и още едно бебе скоро, не знам как ще се случат нещата. В момента имаме семеен бизнес, който печели, но на човек все му се иска повече и повече,  и така реши спонтанно и записа задочно, ще се качва, решил е. Но аз постоянно се измъчвам и си повтарям , заслужава ли си заради едни пари? Живеем добре , имаме хубав дом, хубава кола, не сме лишени от нищо. Тази раздяла ме притеснява, защото детето е страшно привързано към татко си, той много се грижи за нея, прекрава много време с нея и не знам тя как ще го приеме. Както и да е теже ми и исках да споделя. 🌹

За мен не си заслужава абсолютно особено при това, което си имате. Ние бяхме разделени 2 месеца - беше ужасно. Щом сте материално добре, не виждам смисъл. Пък ти добре ли би се чувствала с 2 деца сама?

# 636
  • Варна
Здравей и добре дошла при нас, Viktoriq_95 Simple Smile
Попаднала си на мъж с много мъжка професия и трябва да.му бъдеш.партньор. За да замине спокоен той вярва, че можеш да се оправяш.сама и разчита на теб и за детето, което е и негово. Мъжете ни емоционално и психически трябва да се справят и се справят с по - тежки ситуации.
Ще се оплакваш тук на нас, но него ще го подкрепиш в новото начинание. Той ще намери начин да ти помага и отдалеч, както нашите помагат на нас.
Не е за всеки мъж работата в морето и далеч не всяка жена може да бъде жена  на мъж, който пътува по море.

# 637
Подкрепи го! Вероятно сам ще се откаже бързо ако доходите не са водещата причина. Трудно е сама с две бебета с малка разлика, моите са с 13 месеца, че и няма баби около нас, но то е временно, сега са на 10 и 11г и нещата са доста по-лесни и забавни.

Аз изкарах прекрасно лято във Варна, като в последните дни посрещнах ММ там. Размазах го от обикаляне! Вчера се прибрахме, още се боря с  багажите.

Общи условия

Активация на акаунт