Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 март 2015, 10:24 ч.

Съпруги, чиито мъже пътуват по море - 32

• 81 461
  • 648
  •   1
Отговори
# 645
  • Варна
Моят е по средата на отпуската си и тече планиран ремонт.
Мария е права, че с начините за комуникация сега, разделите далеч не са това, което е било. На нашите мъже не са им нужни драми, аз гледам да заминава спокоен и да знае, че може да разчита на мен.
В предишните рейсове учих, спортувах, всякакви мои си неща правих, сега по време на последния не правих нищо, намалих дините, които нося и те така ...

# 646
  • Варна
Свиква се и наистина си има положителни и отрицателни черти.Гледам приятелки,които броят дните и са супер тъжни като им ги няма мъжете,аз гледам положително на нещата, смятам че така няма да си омръзнем.е вече сме с малко дете и другия месец ще заминава  и нямам идея как ще се справям, но не се плаша. Ако това е човекът си заслужава . На тях също им е адски трудно,така че трябва повечко подкрепа и всичко ще е наред Simple Smile

# 647
Здравейте! Така като гледам не пишете често тук, но искам да се включа и аз при вас. Мъжът ми пътува по море от години, вече 3ти месец го няма от както замина този път. Всяка раздяла ми е тежка, независимо коя поред е, но този път с детето беше много трудно. Имаме си детенце да 10 месеца. Много ми липсва той, но в същото време, когато се върне винаги се чувствам все едно съм на първа среща, а не сме младоженци или гаджета отдавна. Мъжът ми има постоянен интернет на кораба, чуваме се и се виждаме на видеоразговор, но нали знаете.. не е същото.

# 648
Здравейте! Така като гледам не пишете често тук, но искам да се включа и аз при вас. Мъжът ми пътува по море от години, вече 3ти месец го няма от както замина този път. Всяка раздяла ми е тежка, независимо коя поред е, но този път с детето беше много трудно. Имаме си детенце да 10 месеца. Много ми липсва той, но в същото време, когато се върне винаги се чувствам все едно съм на първа среща, а не сме младоженци или гаджета отдавна. Мъжът ми има постоянен интернет на кораба, чуваме се и се виждаме на видеоразговор, но нали знаете.. не е същото.
Напълно Ви разбирам. И аз съм в почти аналогична ситуация, от много години сме заедно, женени сме от 3, а на лято, живот и здраве, очакваме първото си бебенце. И на мен ми е много трудно, особено като си помисля, че скоро предизвикателствата ще са много повече и разделите и отсъствията ще засягат и малкото човече. Но ме крепи мисълта, че не сме първите и последните, само да сме живи и здрави и да има любов и разбирателство и всичко ще се нареди. А пък чувството като посрещаш е незаменимо, както и първите емоции, дори и само една вечеря Wink

Общи условия

Активация на акаунт