Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Съпруги, чиито мъже пътуват по море - 32

• 97 166
  • 684
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
Roses, ще се справиш ако не се концентрираш върху отсъствието му. На работа е, открий своите интереси и му споделяй като се чувате.
Нашите разговори, освен някоя новина от около нас и той да сподели ако иска, са съвсем семейни - нещо интересно кой какво прочел, смешки и т.н.

# 676
Благодаря ви, момичета Sparkling Heart Sparkling Heart

# 677
  • Варна
Аз за втори път изпратих приятеля си на кораб. Сега определено ми е по-лесно, като знам какво предстои. Всеки ден си пишем. Като е на пристанище, се и чуваме. Занимавам се с ремонт на един апартамент сега и без да се усетя, мина вече месец. Лятото съвсем бързо ще мине и докато се усетя, ще е дошла есента и той ще се върне. Simple Smile

# 678
Момичета, тъй като темата се пораздвижи, да си кажа, че аз вече не съм моряшка съпруга. След 13г брак, сега съм щастливо разведена. Ще помоля някой да се заеме с темата когато се наложи да се пусне нова. Кураж, смелост и търпение на всички!

# 679
И аз да мина да се оплача, че за пореден път си го изпратих моя моряк. Дано всичко е наред и се върне жив и здрав

# 680
  • Варна
Димитриче, леко да мине рейса на момчето ти и да се върне по план. В тази изхакана обстановка е важно да тръгват и да се връщат навреме.
Аз ще изпращам след месец, месец и нещо. Менингът поиска да се ваксинират и да си представят сертификатите.
При тм как се случи нюанса с ваксините?

# 681
Димитриче, леко да мине рейса на момчето ти и да се върне по план. В тази изхакана обстановка е важно да тръгват и да се връщат навреме.
Аз ще изпращам след месец, месец и нещо. Менингът поиска да се ваксинират и да си представят сертификатите.
При тм как се случи нюанса с ваксините?
Благодаря, дано всичко е наред с връщането му, че предния път го чаках 7месеца вместо 4,но пък го комперсираха с по дълга почивка. Плава за чужда фирма и си сложи само първа доза ваксина втората не успя. Пътува с пср тест.

# 682
Здравейте, извинявам се за необичайния въпрос. Преди качване фирмите изискват да се направят изследвания - някой има ли идея какви по-точно изследвания се пускат? Кръвни ли, ПКК или някакви по-специфични?

# 683
  • Варна
Здравейте, не са нарочни изследвания за тръгване, а медицински прегледи, които минават на две години мисля, имат такава давност. За качване менингът на мм иска поне 6 месеца да е валидно медицинското за рейс 4+/-1 месец.
Сега им поискаха ваксини. ММ се ваксинира преди това, има и зеления сертификат за ваксинация, ламиниран. Направен е да се сканира и не знам на кое летище ще му потрябва, но по-добре да е готов.

# 684
Всяка фирма си има нейни конкретни изисквания. Мен ме пращаха в точно определена лаборатория, не приемаха изследвания правени другаде. Помня, че и манту правех. Правехме ги всяка година преди началото на контракта.

Общи условия

Активация на акаунт