Мами от Разлог, Банско и околия.

  • 10 198
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 389
Привет на всички!

Предполагам, че майките от Разлог, Банско и околия не сме много, но все пак нека се преброим и съберем в тази темичка.

Аз съм от Разлог и съм в очакването на първото си детенце през Април.

Надявам се да се включат и други  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 5
Тук няма никой явно

# 2
  • Мнения: 101
Ехе, все си мислех, че има някой... та даже и за 2 години никой не е писал Simple Smile и аз съм от Разлог  Peace

# 3
  • Мнения: 1 389
Явно не сме много мамите от Разлог тук. Мисля да направя една група във ФБ , може да сме повече там Simple Smile

# 4
  • Мнения: 101
Мда, там ще са по-активни. Пиши като я направиш да се включа Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен аз  съм от банско

Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 07:00 от muka_92

# 6
  • Мнения: 572
Здравейте, дали бихте препоръчали добра козметика в Банско? Благодаря предварително

# 7
  • Мнения: 786
Здрвейте, момичета! Ще празнуваме рожден ден в Банско, 4 човека. Препоръчайте ми хуабва сладкарница и торта за случая. Да не е нещо с поръчка, някоя торта която обикновено имат в наличност.

# 8
  • Мнения: 1 271
Ако има мами от Банско с дечица на около 3 години, нека ми пишат. Ние сме от София и живееме сега в Банско. Имаме син на 3 годинки и не ходиме много на детска градина. Искаме да излизаме с някой през деня и да играем, както и да направим нови приятелства в града.

# 9
  • Мнения: 4
Ако има мами от Банско с дечица на около 3 години, нека ми пишат. Ние сме от София и живееме сега в Банско. Имаме син на 3 годинки и не ходиме много на детска градина. Искаме да излизаме с някой през деня и да играем, както и да направим нови приятелства в града.

Здравейте Ниа реших да отговоря защото виждам че наскоро е писан този пост. Ние сме семейство с 4 деца и сега точно сме решили да се преместиме да живееме в Банско или околностите. Иначе сме от София, но сме изморени от големия град и търсиме да се преместиме. Може ли да споделите мнение за живеене  в Банско или Разлог, също прочетох за село Баня че било хубаво. Ще се радвам ако пишете. Благодаря.

# 10
  • Мнения: 1 271
Страхотно сте решили, tonivilic. Ние сме от година и половина в Банско и живеем в квартал Стария град, до Градския парк. Мъжът ми е в IT индустрията и си работи от вкъщи, и това доведе до решението ни да заживеем някъде в България. Банско е страхотно развит град, има три детски градини, има няколко у-ща. Доста е развит заради туристите, но откъм ресторанти и хотели. Като цяло за по-специални услуги, се налага да се ходи в Разлог или Благоевград, зависи какво ви трябва. Най-важното е, че има голяма болница изцяло ремонтирана в Разлог. Самото Банско също е много красиво, има доста згради и къщи с дървени облицовки тип алпийски, стари къщи в центъра, които са традиционни и също много красиви. Баня си е по скоро село, без да обиждам никой разбирасе, но там не е толкова добре като тротоари, улици, няма много магазини, по-малко е, само местни са, докато в Банско има всякакви хора. Центъра на Банско е много красив, голям е, има непрекъснато някакви събития. Общо взето съчетание на красив град, чист въздух, доста хора(не е самотно). Ще се радвам да се запознаем и да се влюбите в Банско, както ние направихме Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен!
Въпреки, че няма много активни тук реших да пиша с въпрос, тъкмо и да раздвижа малко темата. 😊
Къде ходите с децата ви, някакви детски кътове, площадки или нещо по-интересно в Банско и района? Отскоро живеем в района и все още разучавам какво и къде има. Та ще се радвам да науча нещо ново.
Също може да споделите и от кои лекари сте доволни. 🤗

# 12
  • Мнения: 1 271
Здравейте и от мен!
Въпреки, че няма много активни тук реших да пиша с въпрос, тъкмо и да раздвижа малко темата. 😊
Къде ходите с децата ви, някакви детски кътове, площадки или нещо по-интересно в Банско и района? Отскоро живеем в района и все още разучавам какво и къде има. Та ще се радвам да науча нещо ново.
Също може да споделите и от кои лекари сте доволни. 🤗

Здравей thebluelady, аз съм с момченце почти на 4 г. и не го пускам редовно на градина, че много боледува. В някои от дните излизаме в центъра и играем на площатката срещу механа Орех, после се разхождаме малко по-нагоре към паметника на Паисий, и до църквата. Ако е по-топло излизаме и в Градския парк срещу Парк хотел Гардения. За детски кът използваме Каса Ди Папи ресторанта, горе до лифта. Има хубав детски кът. По - интересно за сега и аз не съм открила и нямам много познати понеже сме от София и се преместихме преди година, та още не сме се запознали с много хора. Има две платени академии за деца от 4 до примерно 15. SmartyKids Bansko и WisdomAcademy, но часовете са по един час и е предимно учене с по-малко игри. А относно лекарките, ние сме с лична Д-р Христина Рускова и от нея взимаме направления, а за педиатърка д-р Мария Тасева от която сме много доволни. В Разлог има още две или три педиатърки в местната болница, които също съм чувала са добри. Аз съм отворена към нови запознанства и ще се радвам ако си търсите компания да излизаме заедно, дори не само за компания ами ето така само да се запознаем и да завържем контакт в Банско Simple Smile

# 13
  • Мнения: 25
Здравейте, моля да ми препоръчате сладкарница в Разлог. Искам да поръчам торта за рожден ден.

# 14
  • Мнения: 632
Здравейте, моля да ми препоръчате сладкарница в Разлог. Искам да поръчам торта за рожден ден.
Сладкарница Sprinkles ❤️

Общи условия

Активация на акаунт