Прахосмукачка робот - 7

  • 78 141
  • 750
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 390
Момичета, тъкмо дойде момента  да купя робот и вие спряхте да пишете Shocked Wink
Питам за тази

http://www.amazon.it/LG-VR6260LV-Aspirapolvere-Hom-Bot-Square/dp … VHSPCD05BJ4TNDYP5

Моделът без мопа е, но е с идеалната височина - трябва ми за определени места,а  другия модел е над 15 см.

Моля да ми кажете за него: / без мопа /
1. Има ли отложен старт
2. Чисти ли черен гранитогрес
3. Има ли всички - май 4 - програми на начини на чистене
4. Резервни части, батерия - имате ли представа за цени, търсили ли сте ги в амазон
5. Килим до 1,5 см / моят е от телешка кожа / чисти ли - по него също има доста черно

Които я имат - доволни ли сте?
Доколкото прочетох тук - мога да я регистрирам в сайта на ЛГ и гаранцията се зачита - щом е купена от страна членка на ЕС? Така ли е?
Моля някой търпеливо да ми отговори  Simple Smile

А аз ще Ви помогна със следното - имам робот Taurus striker - нискобюджетен, но купен именно защото чисти черен под, има си и моп, и отложен старт и много старателно чисти. НО - батерията издържа 8 месеца и умря. Оказа се, че е спрян от производство и резервни части няма.Така че - имайте го впредвид.  Simple Smile

Сега разбирате защо така досадно питам  Grinning

Последна редакция: чт, 19 мар 2015, 17:11 от Vayana

# 91
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Още ли спрягате тези легенди за черния под?
Аз мисля, че само най-старите серии на румба имаха тоя проблем. В сегашните модели на която и да е марка, едва ли съществува.

# 92
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Май скоро някой се оплака, че пак има такъв проблем, но наистина не помня модела.

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Моята румба 6та серия не иска да чисти на сестра ми черния мокет. Но в къщи ми чисти черния килим. Не знам от къде идва проблема.

# 94
  • Мнения: 555
Момичета, тъкмо дойде момента  да купя робот и вие спряхте да пишете Shocked Wink
Питам за тази

http://www.amazon.it/LG-VR6260LV-Aspirapolvere-Hom-Bot-Square/dp … VHSPCD05BJ4TNDYP5

Моделът без мопа е, но е с идеалната височина - трябва ми за определени места,а  другия модел е над 15 см.

Моля да ми кажете за него: / без мопа /
1. Има ли отложен старт
2. Чисти ли черен гранитогрес
3. Има ли всички - май 4 - програми на начини на чистене
4. Резервни части, батерия - имате ли представа за цени, търсили ли сте ги в амазон
5. Килим до 1,5 см / моят е от телешка кожа / чисти ли - по него също има доста черно

Които я имат - доволни ли сте?
Доколкото прочетох тук - мога да я регистрирам в сайта на ЛГ и гаранцията се зачита - щом е купена от страна членка на ЕС? Така ли е?
Моля някой търпеливо да ми отговори  Simple Smile

А аз ще Ви помогна със следното - имам робот Taurus striker - нискобюджетен, но купен именно защото чисти черен под, има си и моп, и отложен старт и много старателно чисти. НО - батерията издържа 8 месеца и умря. Оказа се, че е спрян от производство и резервни части няма.Така че - имайте го впредвид.  Simple Smile

Сега разбирате защо така досадно питам  Grinning


Спряхме да пишем, защото сме си доволни и си пием кафето, а роботите чистят  hahaha
1. Да
2. Не знам нямаме
3. Зиг заг, клетка по клетка, спирала
4. Нямам идея. Ползваме го от ноември месец.
5. Прескрача прага на баните ни, който е над 1,5 см, така че предполагам и на килим ще се качва без проблем. Включва на турбо и си минава.

Ами супер доволна съм аз. Направо се родих! Вкъщи сме 4ма възрастни, бебе и мопс. Всичко е паркет и теракот. Има само две малки "чергички' на входната врата и в нашата стая, които вдигаме като чисти робота, защото са леки и понякога ги набира. Иначе четките супер чистят и килими  Peace

# 95
  • София
  • Мнения: 1 390
Bertichka , благодаря ти за изчерпателния отговор!
И аз до скоро точно така си пиех кафето, а Тинка / Taurus-a / ми грижливо чистеше, но сега  Sad
Дано някой има този модел и има черен под за да сподели. Ujasia писа, че няма проблем, но тя има модела с мопа.
И да Джемма , легендата за нечистенето на черен под си продължава - писали са го след теб.Не би могла да бъдеш тотален специалист, за всеки вид техника!
За гаранцията - признава ли се или не, след регистриране в сайта на ЛГ?
Хубав петък на всички!   bouquet

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Аз имам и двата модела -с и без моп.Но те нямат никаква разлика-мопа мога да го поставя и на другата прахосмукачка.Това ме навежда на мисълта ,че са еднакви.Нямам черен под-имам масленозелена мозайка в коридорите и кухнята-няма проблем ,но все пак не е черно и никакъв отзив не мога да дам по този въпрос.Пред входните врати имам черни постелки за обувки/гумирани са отдолу/на тях се качва и ги чисти като включва турбото.
Регистрация съм направила и на двете в сайта -не ми се е налагал ремонт за сега

# 97
  • София
  • Мнения: 1 390
Аз имам и двата модела -с и без моп.Но те нямат никаква разлика-мопа мога да го поставя и на другата прахосмукачка.Това ме навежда на мисълта ,че са еднакви.Нямам черен под-имам масленозелена мозайка в коридорите и кухнята-няма проблем ,но все пак не е черно и никакъв отзив не мога да дам по този въпрос.Пред входните врати имам черни постелки за обувки/гумирани са отдолу/на тях се качва и ги чисти като включва турбото.
Регистрация съм направила и на двете в сайта -не ми се е налагал ремонт за сега


Благодаря ти! Да се надявам в такъв случай че и черен гранитогрес ще чисти  Praynig

# 98
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Ще чисти. Няма логика да направят един модел да чисти, пък другия да не чисти.
За всеки модел, който ти харесва има инфо в нета, а с онлайн преводач няма да имаш проблем с всеки език. А и винаги можеш да си зададеш въпросите по телефона на представителите на LG в Бг.

# 99
  • София
  • Мнения: 1 390
Логично е така. Инфо точно за това няма, за ЛГ да се надяваме, че включения черен цвят на снимката, която показва как чисти тубро килими е точно за да се знае.
Обадих се на представителите тук - бяха същисани, че някой пита за това. Нямат никаква информация, за първи път го чуха от мен  Simple Smile

# 100
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Вярно, че и аз имам черно гумирано килимче отдолу и го чисти, не се бях замисляла. Мисля си дали не разпознава черни гланцирани плочки за дупка, а матовите - не?

# 101
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Момичета,като закупите нови батерия за румбата първо трябва да се зареди ли?И колко часа?

# 102
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да, както първата- 14-16 часа.

# 103
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
ОК.Направо ми е жал за старата батерия.Толкова дълго издържа.Сега издържа около час и не отива на базата.

# 104
  • Мнения: 6
Още ли спрягате тези легенди за черния под?
Аз мисля, че само най-старите серии на румба имаха тоя проблем. В сегашните модели на която и да е марка, едва ли съществува.
Скубата,която взехме за проба(последен модел) в едната стая със шарен под-черно и бяло- работи без проблем. В кухнята с друг вид черен гранитогрес се въртя като пумпал- не искаше да премине от едната плочка на другата

Общи условия

Активация на акаунт