Прахосмукачка робот - 7

  • 78 108
  • 750
  •   1
Отговори
# 135
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Прежалвай го и купи Румба. То пак на късмет де, техника си, ама все пак. Дано не разбирам как е положението със сервиза им.

# 136
  • Мнения: 105
Здравейте Simple Smile И при мен узря идеята за домашен помощник, тъй като вече освен две деца съм и с две кучета(късокосмести). Та имам нужда от помощ  Praynig Спряла съм се на този робот http://www.amazon.es/LG-HOMBOT-VR6270LVMB-Aspirador-obst%C3%A1cu … HJC/ref=pd_cp_k_0 от италианския амазон, но проблема ми е ,че не разбирам и дума италиански Simple Smile Много се двуомя между Румба 620 и това LG. Но мисля, че ако това действително е цената на LG да си взема него, дано да не сгреша.  Някой може ли да ми каже как да поръчам, има ли доставка до България и каква е цената на доставката и за колко време идва? И как стои въпроса с гаранцията и евентуалното връщане,ако има проблем с машината? Благодаря предварително за помощта.  Hug

# 137
  • София
  • Мнения: 1 390
Това е испанския амазон. Аз поръчах от италиянския по-евитн модел без моп е, но нямаше поръчка до Бг. Купих го до Гъбко в Англия и го чакам другата седмица.

# 138
  • София
  • Мнения: 6 265
Здравейте Simple Smile И при мен узря идеята за домашен помощник, тъй като вече освен две деца съм и с две кучета(късокосмести). Та имам нужда от помощ  Praynig Спряла съм се на този робот http://www.amazon.es/LG-HOMBOT-VR6270LVMB-Aspirador-obst%C3%A1cu … 4B7HJC/=pd_cp_k_0 от италианския амазон, но проблема ми е ,че не разбирам и дума италиански Simple Smile Много се двуомя между Румба 620 и това LG. Но мисля, че ако това действително е цената на LG да си взема него, дано да не сгреша.  Някой може ли да ми каже как да поръчам, има ли доставка до България и каква е цената на доставката и за колко време идва? И как стои въпроса с гаранцията и евентуалното връщане,ако има проблем с машината? Благодаря предварително за помощта.  Hug

Купих същия робот от исканския Амазон, цената беше същата, директна доставка до БГ за около 20 евро. Дойде за седмица някъде.
Регистрирай се, сложи го в кошницата и ще видиш всичко. Аз си превеждах от испански през гугъл транслейт. Мъжът ми след това и смени езика на английски, ч еникой от нас не отбира испански.

# 139
  • Мнения: 105
Благодаря за отговорите момичета  Hug Сега видях,че е испанския амазон  Embarassed Vayana би ли ми дала линк със сайта от където си поръчала робота защото и аз не искам моп. А как стои въпроса с гаранцията? Дават ли фактура? Защото сега говорих с представители на LG и те ми казаха,че само ако има фактура и пише от къде е закупена ще важи гаранцията. И ако може да ми обясниш как се поръчва до въпросния Гъбко Simple Smile

# 140
  • София
  • Мнения: 6 265

Благодаря за отговорите момичета  Hug Сега видях,че е испанския амазон  Embarassed Vayana би ли ми дала линк със сайта от където си поръчала робота защото и аз не искам моп. А как стои въпроса с гаранцията? Дават ли фактура? Защото сега говорих с представители на LG и те ми казаха,че само ако има фактура и пише от къде е закупена ще важи гаранцията.

Фактурата се принтира от сайта.

# 141
  • София
  • Мнения: 1 390
http://www.amazon.it/gp/product/B009HSLLZY?psc=1&redirect=tr … etailpage_o00_s00

Тази е моята. Но са я увеличили - аз я купих за 314 евра.
фактура дават - прикачена е в детайлите за поръчка и си я разпечатваш. Питах преди да я купя тук, във форума, и ми казаха, че важи и трябва да я регистрирам в сайта на ЛГ у нас. На теб са ти казали същото от представителството, значи няма да има проблем.

# 142
  • Мнения: 105
Намерих тази без моп е LG VR6260LV aspirador - Aspiradora (3 h, Litio, HEPA, HEPA, Bagless, 0.6 L) [importado de Italia], но нищо не разбирам  Sad Не мога да разбера има ли доставка до България? Но поне успях да се регистрирам. Ако някой може да помогне с поръчката ще съм благодарна  Hug

# 143
  • София
  • Мнения: 6 265
Намерих тази без моп е LG VR6260LV aspirador - Aspiradora (3 h, Litio, HEPA, HEPA, Bagless, 0.6 L) [importado de Italia], но нищо не разбирам  Sad Не мога да разбера има ли доставка до България? Но поне успях да се регистрирам. Ако някой може да помогне с поръчката ще съм благодарна  Hug

Сложи я в кошницата и ще разбереш за доставката. Но ен разбирам защо си склонна да вземеш по-скъпия робот? Той мопа не е задължителен да се плазва, а и в комплекта има резервни четки, което си е плюс.

# 144
  • Мнения: 105
Аз си мислех,че тази е по-евтината   newsm78. Поне са с  различни номера от тази с мопа и пише,че е 309 евро. Аз моп не искам .

# 145
  • София
  • Мнения: 6 265
Аз си мислех,че тази е по-евтината   newsm78. Поне са с  различни номера от тази с мопа и пише,че е 309 евро. Аз моп не искам .

Аз говоря за показана по-горе в италианския Амазон: http://www.amazon.it/gp/product/B009HSLLZY?psc=1&redirect=tr … etailpage_o00_s00

И аз моп не ползвам, но си направи сметка и за резервните четки, виж колко струва комплекта.

# 146
  • Мнения: 555
Момичета с ЛГ, да ви попитам следното - когато има повече боклук в контейнера остава ли нещо на клапата извън контейнера?
На моя почти винаги в двата ъгъла има насъбрани мъхове, които явно не успява да вкара в контейнера. Нищо не пада от тези боклуци, но се чудих дали е нормално  newsm78
Ясно че не  е супер мощна прахосмукачка, но не знам дали е в рамките на нормалното това. Все пак докато е гаранция всички такива неща искам да ги изясня, за да не се окаже, че е проблем.
Ще чакам да пишете  Hug

# 147
  • София
  • Мнения: 6 265
Честно казано не съм обръщала внимание.

# 148
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
И аз

# 149
  • Мнения: 5 606
Ще следя одисеята със Солак, че аз пък разбрах, че вече не ги произвеждат.

Общи условия

Активация на акаунт