ОБЛЪЧВАНЕ

  • 2 145
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 489
Заключ!

# 16
Здравей Юлия, искам да те успокоя, че такива апарати са абсолютно безвредни, особено когато са нови Grinning
Лично съм се консултирала с генетици по този въпрос, така че това е не е само мое лично мнение.

# 17
Ultrazvukat e bezvreden!Hodila sam na vseki 3 sedmici i vseki pat sa me me preglejdali.bebeto e jivo i zdravo! I prez "vratata" na leti6te sam minavala v 7-mia mesec-niakakav problem.

# 18
Благодаря ви. Аз все пак избягвам да минавам през детектора, въпреки че ме поуспокоихте. Но май няма смисъл да се карам с хората за 3 секундното минаване след като после съм 8 часа пред компютъра,  който облъчва далеч повече.
Ох с нетърпение чакам  да излеза болничен.

# 19
  • Мнения: 3 777
Детектора за метал облъчва.
УЗИ-то - НЕ, то е безвредно.

В офиса сложиха детектор за метал, но през него минават само външни лица нас не ни карат.
Ние питахме вредно ли е и ни казаха, че честото облъчване с него вреди, заради това служителите на фирмата няма да минават през него всеки ден, а само случайните посетители.

Не мога да го подкрепя с данни, но ще потърся дано намеря нещо.

# 20
  • Мнения: 2 489
Айде стига вече - уредът, през който минават хората не работи на принципа на рентгена, а на нискочестотно елктромагнитно поле, по вашата логика е вреден миксера, телевизора, сешоара, изобщо всичко на този свят е вредно дето има ток в него.
А - да не пропусна ароматизатора, който е включен в контакта - и той е много вреден! Изобщо аз цялата в момента съм облъчена и съм подложена на вредни влияния от сутрин до вечер!

# 21
  • Мнения: 181
Na men mi zabraniha za minavam prez takiva rengenovi vrati. Daje kato se vrustah v BG (biah bremenna vuv vtroria mesec) na letistata kazvah, 4e sum bremenna i ne me karaha da minavam prez rengenite, a me proveriavaha ru4no.
S 1-2 minavania prez tezi vrati nisto niama da mu stane na beb4o, no ne e hubavo da se prekaliava.

Общи условия

Активация на акаунт