♥ Kaçak Gelinler - Булките Бегълки, сезон 2 ♥ /Тема 2/

  • 11 908
  • 124
  •   1
Отговори
# 60
# 61
# 62
# 63
# 64
# 65
# 66
# 67
# 68
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Hug
Ето една нова снимка на Фуркан. Много е готин! Heart Eyes Heart Eyes


# 69
# 70
  • Мнения: 5 591
Привет!


Намерих една анкета ,в която участва Селин Шекерджи .http://www.soruyorum.com.tr/ka/4939HWRDtD/2014-2015-yilinin-en-i … ncusu-kimdir.html

Здравейте! Hug
Ето една нова снимка на Фуркан. Много е готин! Heart Eyes Heart Eyes



Heart Eyes
Да, много .
Габриела  Hug благодаря за новата снимка на Фуркан Андъч.  Heart Eyes   bouquet
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 29 апр 2015, 20:12 от лава

# 71
  • Мнения: 12 719


Габи,Лава Hug Hug Hug

ПП:Ачейля почва нов сериал със сигурност по ФОКС ТВ... Peace

# 72
  • Мнения: 417
Записче в темата. Peace
Аз също следя сериала и случайно ви намерих. Hug Бях започнала около септември месец миналата година да го гледам онлайн от Star TV ,сега довършвам някои епизоди. Whistling
Едно от любимите ми неща за този сериал е,че диалозите не са много сложни и мога да ги разбирам,за разлика от някои други сериали.

Скрит текст:
Сори за спама,но някой ,който следи турското кино знае ли от къде мога да гледам епизодите след 36-ти епизод на  Ulan Istanbul?Нали щото след него вече трябва да плащаш ,за да ги гледаш. ooooh! Преди време, пък, четох,че спират да го заснемат,май ,защото нямало достатъчно зрители...Този ми беше любимия сериал,жалко,че така се случиха нещата.

Последна редакция: пт, 01 май 2015, 18:23 от cooxixx

# 73
  • Мнения: 5 591
Записче в темата. Peace
Аз също следя сериала и случайно ви намерих. Hug Бях започнала около септември месец миналата година да го гледам онлайн от Star TV ,сега довършвам някои епизоди. Whistling
Едно от любимите ми неща за този сериал е,че диалозите не са много сложни и мога да ги разбирам,за разлика от някои други сериали.

Скрит текст:
Сори за спама,но някой ,който следи турското кино знае ли от къде мога да гледам епизодите след 36-ти епизод на  Ulan Istanbul?Нали щото след него вече трябва да плащаш ,за да ги гледаш. ooooh! Преди време, пък, четох,че спират да го заснемат,май ,защото нямало достатъчно зрители...Този ми беше любимия сериал,жалко,че така се случиха нещата.
cooxixx Hug добре дошла. За твоята питанка
Скрит текст:
Аз не съм  го гледала .Тук намерих епизоди след 36 ти. http://vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=Ulan+Istanbul

# 74
  • Мнения: 417
Записче в темата. Peace
Аз също следя сериала и случайно ви намерих. Hug Бях започнала около септември месец миналата година да го гледам онлайн от Star TV ,сега довършвам някои епизоди. Whistling
Едно от любимите ми неща за този сериал е,че диалозите не са много сложни и мога да ги разбирам,за разлика от някои други сериали.

Скрит текст:
Сори за спама,но някой ,който следи турското кино знае ли от къде мога да гледам епизодите след 36-ти епизод на  Ulan Istanbul?Нали щото след него вече трябва да плащаш ,за да ги гледаш. ooooh! Преди време, пък, четох,че спират да го заснемат,май ,защото нямало достатъчно зрители...Този ми беше любимия сериал,жалко,че така се случиха нещата.
cooxixx Hug добре дошла. За твоята питанка
Скрит текст:
Аз не съм  го гледала .Тук намерих епизоди след 36 ти. http://vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=Ulan+Istanbul
Мерси,лава!  bouquet
Скрит текст:
И аз видях,че във вибокс има,но явно епизодите не си съвпадат и тези епизоди всъщност са преди 36-ти.Но мерси,все пак! Hug
Вчера изгледах последния епизод на Булките Бегълки,много ми е интересно как ще продължи нататък. Crazy Четох из темата ,че на 15-ти юни (май тогава беше?) ще излезе 2-ри сезон.Дано да си спазят сроковете,че нямам търпение.Йозгюр и Шебнем са ми любимите герои. Heart Eyes

Последна редакция: сб, 02 май 2015, 12:57 от cooxixx

Общи условия

Активация на акаунт