iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 65-та тема

  • 67 797
  • 731
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 35 931
 
Добре дошли в новата тема!    Hug

 
За контакт със сайта:
http://www.iherb.com/info/Contact
или
   Need help? Live Chat now!



Какво трябва да знаем предварително:
•   Темата е за обсъждане на продукти и поръчки от сайта, а НЕ за медицински консултации и назначаване на терапии!
•   Напомняме и че приписването на лечебни свойства на хранителни добавки е подвеждаща информация (и според БАБХ) и всеки, който се изживява като лечител, назначава лечения и твърди, че хранителни добавки лекуват заболявания, ще бъде санкциониран без предупреждение.
•   Консултирайте се със специалист преди да започнете да използвате дадена хранителна добавка! 



За да пазарувате от iHerb ви трябва:
- валидна банкова карта  (VISA, Мастер кард, Американ Експрес, но не Маестро!)
       
- реален e-mail адрес,
- регистрация в iHerb.com

Забележка:  iHerb не работи с PayPal

Регистрация в сайта:
- попълвате e-mail адрес
- попълвате парола 
- посочвате Billing- и Shipping адрес (добре е да съвпадат при първата поръчка)
- попълвате данните от картата (номер, картодържател, валидност и CVV код (трите последни цифри на гърба))
- Rewards Address - попълвате адреса на картодържателя / той трябва да съвпада с Billing адреса/
- плаща се в долари / $ / *
*   вашата банка автоматично превалутира сумата по своя курс за деня / лев - долар  / в момента на пускане на поръчката
 
Пазаруването става, като:
- влизате в акаунта си;
- пълните  кошницата с продукти  ( за не повече от 80,0$ и тегло до 1814 гр.  - за да ползвате евтин транспорт); *
- попълвате избрания от вас Код за първа поръчка, в полето,  под кошницата в дясно.
Той ви дава:
  5$ отстъпка при поръчка   до  40$   и
10$ отстъпка при поръчка над  40$
Кодът е валиден само при първа поръчка (за този акаунт и тази дебитна карта!)
Кодовете са персонални – когато ползвате нечий код, това носи бонус и на неговия притежател
След като пуснете поръчка и вие получавате код

Доставката се определя от теглото и сумата на поръчката
  Shipping Weight:..... lbs (..... kg)
Ако поръчката е за сума над 20$
 - получавате 50% намаление от цената на доставката 
Ако теглото е над над 2lbs
- получавате още 20% намаление
    тегло              - цена       -50%    +    -20% намаление
1lbs  (0.454 kg)  -   $4.00   -  $2.00
2lbs  (0.907 kg)  -   $8.90   -  $4.45      - $3.56
3lbs  (1.361 kg)  -  $13.35  -  $6.67      - $5,34
4lbs  (1.814 kg)  -  $17.80  -  $8.90      - $7.12

За  Доставка:  избирате     International Airmail —   и натискате Select & Checkout;
- на следващата страница отново преглеждате всичко внимателно;
- натискате Place Order и поръчката е направена;
- пратките пристигат за 10-15 дни  в Пощата или за 15-20 дни, ако са за Митница
- започвате да се притеснявате, ако са минали 30 дни и не сте получили пратката си
...
Скрит текст:
Нашият съвет е, да не използвате услугите на
  DHL Express- International    и     UPS - International  до БГ. Пратките се освобождават трудно - ще ви коства много време, нерви и разправии   
Сумата, кoято се изписва на кашона    се проверява по следния начин: 
- натиска се     
- зарежда се страница, от която се вижда  колко е:
Order Total - от тази сума се маха доставката и това е сумата, която се изписва на кашона
  и
Grand Total  - сумата, която действително се плаща /след приспадане на такси, награди и намаления/
или  Order Total - доставката = сумата изписана на кашона
За да се върнете отново в сайта, се натиска  горе в ляво логото  на iHerb   

Как да промените или анулирате поръчка: 
Анулиране /изтриване/  ( Cancel )   или промяна ( Modify ) на текуща  поръчка е възможно докато е в състояние  "In Progress." 
Влизате в   My Account - след това в Order History - натискате: Modify   изписан до номера на текущата поръчка
зарежда се страница, от която избирате:
- за анулиране на цялата поръчка - Cancel
- за изтриване на продукт  - Modify
Не може да добавяте нови продукти - трябва да анулирате цялата поръчка  ( Cancel )  и  да пуснете нова
При статус на поръчката  "Ready to Ship." не може да се анулира или променя поръчката

Важно:
Имайте предвид, че при първоначалната поръчка е блокирана сума от вашата карта.
При повторно пускане на поръчката - отново се блокира сума, която впоследствие сайта ще изтегли.
Освобождаването на първоначалната сума, може да отнеме няколко дни
Или накратко,  ако не разполагате с достатъчно пари в картата, не рискувайте да анулирате и пускате повторно една и съща поръчка

Важно за Мострите и Промоционални продукти :
След анулиране /изтриване/  ( Cancel )/ на поръчка, в която е включена Мостра или Промоционален продукт - той не може да бъде поръчан отново  на същата, промоционална цена.  Понякога има и изключения – затова пробвайте

Седмични промоции и Марки на седмицата - излизат всяка сряда 20:00 ч. н.в. - валидни 7 дни
Други промоции - до изчерпване на количествата

За да се ползва код за първа поръчка втори път , трябва:
-    нова регистрация / нов акаунт;
-    друго IP;
-    друга карта;
-    малко да се промени адреса на получаване;
Ако кода за отстъпка не се хваща или имате натрапен код:
-     махнете всичко от кошницата;
-     излезте от акаунта;
-     излезте от сайта;
-     влезте в Google и напишете адреса на сайта, горе в полето:  www.iherb.com / на мястото на адреса на Google /;
-     изберете нещо произволно и го добавяте в кошницата;
-     въведете кода;
-     влезте в акаунта си;
-     добавете другите неща;
-     изтрийте/махнете  ненужното;
-     ако не става по този начин - пишете на iHerb чрез формата за контакт, дадена по-горе

Пратките на стойност:
-    до 30 лв. (19$) без доставката  обикновено отиват в Пощата,
-  над 30 лв. (19$) в Mитница.

Освобождаване на пратка от Mитница става по-лесно и бързо ако :
- попълните предварително (в къщи) данните си  на гърба на Митническото известие
- носите копие от поръчката - ордера  /разпечатан от сайта - на всеки ордер горе в дясно има бутон за принтиране /
- заплатите  20 % ДДС върху левовата равностойност на поръчката + пощенска такса 3.50 лв (за поръчки с нето себестойност над 30 лв.)**
- ДДС се заплаща по валутния курс на Митницата, който може да проверите в сайта на Агенция Митници
- или заплатим само пощенска такса 1.50 лв (за поръчки с нето себестойност до 30 лв.)**
- Пратката може да бъде доставена на адрес (срещу допълнително заплащане) за София и областта, след като изпратите копие от поръчката по факс на (02)931-41-25. За подробности - (02)831-70-31. Това не е телефон за справки (дали пратката е пристигнала!)

Как се освобождава пратка от Митница София:
Скрит текст:
Адресът за София е ул."Веслец" - 84
Първо на 13 гише ,  след това на 12 гише  при митничарите, които ти издават фактура за ДДС, след това се връщаш на 12 и плащаш /ДДС + такса/- от там с бележката и фактурата на 30 гише за да си получиш пратката
Гише 12 и 13 са почти срещу входа на Митницата
за  София:
-  на 13-то гише даваш попълнено митническото известие и ЛК, а служителят ти  дава тяхнa бланка, на която е посочена сумата на пратката , с нея  и ордера на поръчката се отива : 
-  на 12-то гише  - Митничар издава фактурата за ДДС, с нея се връщаш:
-  на 13 гише, където се плаща ДДС и Митническа такса 3,50лв, с бележката и фактурата, отиваш: 
-  на 30-то гише , където си получаваш пратката 

За другите градове - попитайте в съответната митница.
------------------------

* Може да поръчвате повече от 1 промоционален продукт, но на всеки потребител /акаунт/ се полага  само по 1 брой  от вид. Всяка следваща бройка се заплаща на редовната цена.
** Себестойността на поръчки до 30 лв. не включва транспорта, а на такива над 30 лв. включва и транспорта. Тоест дължимото ДДС за поръчки над 30 лв. се плаща и върху транспорта.

*** От сайта препоръчват изчакване 6 седмици на пратката.


ВНИМАНИЕ!
1. Не поставяйте кодовете си в подписи, полета за титли, местожителство, личен текст! Не публикувайте рефералния си код повече от 1 път в мнение /когато пускате цитат/
2. Не публикувайте кода си в други теми!
3. Не публикувайте линкове с генериран код!
В противен случай ви грози бан!

Ако имате да кажете нещо по темата - изразете го с повече от една дума. Пускането на едносрични постинги, публикации с емотикон без текст, постинги "запис", както и публикации с цел трупане на брой мнения не се толерират и ще бъдат изтривани!
Ако няма какво да напишете по темата, а искате да я следите, моля, ползвайте функцията "Извести"!


ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ:
Специални промоции - Specials
Мостри - Trial Pricing
Разпродажба на последни бройки - Clearance  с до 30% намаление
Продукти, със скоро изтичащ срок на годност- Short Dated Sale




Приятно  пазаруване!  Hug 

СТАРАТА  ТЕМА - 64

# 1
  • Мнения: 19 007
мерси за темата Hug


чудя се тази паста дали си струва?
 Thinking

http://www.iherb.com/Now-Foods-Solutions-Xyli-White-Toothpaste-G … -6-4-oz-181-g/885


Код за отстъпка при първа поръчка от iherb.com - SDB331

# 2
  • Мнения: 6 936
Сега прочетох, че поръчките над $19 отивали в митница, а и пишеше Estimated Delivery: March 30, 2015, а още няма нищо.
Поръчката ми е:
Sub Total:
$21.64
Discounts:
($8.31)
Shipping and Handling:
$8.90
Total:
$22.23
В митница ли трябва да го чакам или в пощата според вас  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 4 398
Благодаря за темата, Денис!   bouquet

Поли, не се знае. Не всичко над $19 отива на митница. Риск е, но има и вероятност да пристигнат в пощата.

Брадли, някъде в предните теми имаше доволни от тази паста. Аз мисля да я поръчам. Peace


Код за отстъпка -$5/$10 при първа поръчка от www.iherb.com - LQQ746

Последна редакция: вт, 31 мар 2015, 21:36 от @steraki

# 4
  • Мнения: 454
 Момичета препоръки за хубаво кокосово масло с пулпа. Досега купувах на Artisana,.но не е налично в момента

# 5
  • София
  • Мнения: 35 931
Момичета препоръки за хубаво кокосово масло с пулпа. Досега купувах на Artisana,.но не е налично в момента
Това, е още по-хубаво  Peace и е направо чудо, че в момента е налично:
http://www.iherb.com/Nutiva-Organic-Coconut-Manna-15-oz-425-g/24380
Нямам спомен да съм го поръчвала, без да чакам най-малко месец

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

# 6
  • Мнения: 46
Здравейте и от мен.Аз също често поръчвам от там и последната ми поръчка беше за 29,99$ и не мина на митница.Отиде директно в пощата.Нищо допълнително не съм плащала.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 153
аз чакам спортните си добавки, дано дойдат навреме.

# 8
  • Мнения: 9 166
 Hug за denis
че е отворила темичката
Аз чакам още пратки от 17.3. няма нищо  Cry
даваше ми 27.3. за очаквана дата за доставка


iHerb®  Код  при  Първа поръчка: WDC844

# 9
  • Мнения: 6 936
Благодаря ви, значи не само при мен се бавят  Confused

# 10
  • София
  • Мнения: 1 171
Забелязвам, че моите поръчки до София се бавят повече, отколкото като поръчвам с на мама акаунта /за да пристигат при нея направо / . При нея пристигат за около 10 дни и винаги има подаръче  Embarassed

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 40 725
Денис   bouquet чудно оформление  Peace

Да питам...дали има някакви добавки,които могат да се приемат при проблем с простата Thinking За баща ми се интересувам.

п.п. А това кокосово с пулпа-за какво го ползвате-май само за ядене или...?

# 12
  • Мнения: 271
Аз мисля, да я поръчам.
Благодаря за новата тема, Денис!

Код за първа поръчка JLW544

# 13
  • София
  • Мнения: 477
Момичета здравейте, благодаря за темата  Hug
Какво бихте препоръчали при остър синузит за млад, около 30 годишен човек в добро физическо състояние, активно спортуващ? При консултация с лекар са му казали, че причината най-вероятна е възпален зъб, но още не е ясно. Знам, че трябва първо да се изясни причината за появата на синузита, но все пак има ли нещо което би могло да помогне?
Много благодаря   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 685
Пастата за зъби е хубава. Мен ме е яд, че не ми я дава на тази цена. Поръчвала съм я, но на редовна, защо сега ме ограничават да я поръчам?

Общи условия

Активация на акаунт