Пералня само за мъже!

  • 11 880
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 598
Съвместна разработка на производителите на бяла техника Miele, AEG и Samsung е най-новият хит сред пералните машини - моделът МanPower, който вече залива цяла Европа. Перална машина, предназначена специално за мъже!
Иновационни технологии, плод на дългогодишен труд в лабораториите на прочутите марки, и футуристичният дизайн, дело на водещи имена в бранша, постигнаха немислимото - пералня без копчета, която се управлява само с гласови команди!
Отчитайки затрудненията на мъжката част на човечеството да овладее тънкостите и спецификата на машинното пране, екип от психолози стигна до гениалната идея за монтиране на панела за гласови команди в малък, но удобен пулт за дистанционно управление.
Резултатът на дългогодишния им труд е зашеметяващ! Казано просто - МanPower се задейства с дистанционно управление и с гласови команди!
Нали е прекрасно? Вече мъжете ще могат да се включват активно в домакинската работа, докато лежат на дивана и следят спортните победи на любимия си отбор. И при това - без да дават никакъв повод на съпругите си да ги упрекват, че не помагат вкъщи!





За голямо съжаление на производителите, продажбите на новия модел перални в България се отлага за неопределено време. По време на представянето му у нас се е появил сериозен проблем при възприемане на гласовите команди, което налага преработване на панела за дистанционно управление и допълване на инструкциите за употреба.
Очаква се за българския пазар да бъдат произведени два подвида на базовия модел - за меко- и твърдоговорящи оператори, за Източна и Западна България. Освен това сериозен и, на този етап непреодолим, проблем за управляващия процесор са нерегламентираните командни реплики от рода на: "Ай, пери по-бързо, че да си лягаме!" и "Ти мени уважаваш ли ма, или ни ма уважаваш?".

Представителите на трите фирми се извиняват на българските мъже и обещават да отстранят проблемите в най-скоро време.

Източник: PR отделите на Miele, AEG и Samsung, Техномаркет и Технополис

Последна редакция: чт, 02 апр 2015, 01:05 от Адри́

# 1
  • Мнения: 10 057
Ооо, с тези нерегламентирани командни реплики доста ще се затруднят. ooooh!
Има да чакаме! Joy

# 2
  • Мнения: 46 508
Аз искам за мен такава, че съм един заплес...  Joy

# 3
  • Мнения: 12 662
Трябва да се разработи основната команда Бах мама му в зависимост от интонацията.
1. Забравих прах.
2. Смесих цветното и бялото.
3. Къде ми е часовника, май вътре.
4. На нашите дръвници пак им вкараха гол. 

# 4
  • Мнения: 46 508
Което е подсеща за - проверка за наличен памперс, салфетка или нещо подобно в барабана. Ако измислят, много ще ги обичам.

# 5
  • Мнения: 25 598
По молба на многочислена агитка с бяло-зелени шалчета добавям още едно предложение за подходяща команда:

newsm18 Няма мое, няма твое (пране) - всичко е (на) Берое!   newsm18

Общи условия

Активация на акаунт