Вокална група в София?

  • 8 387
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здравейте! Дъщеря ми е на 8год. и много иска да пее във вокална група,но не знаем на къде да се ориентираме. Можете ли да ни препоръчате?
Мечтата и е в " Бон бон", но съм чувала,че там много трудно става записването Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 4 025
За съжаление не мога да помогна с отговор.
И аз търся вокална група, но за щерка на 5год. и половина, която обича да пее.
Надявам се някой да се включи с отзиви.

# 2
  • Мнения: 60
За сега сме се ориентирали в " Мики Маус" ние Wink Ако има някой впечатления ще се радвам да ги сподели.

# 3
  • Мнения: 20
Дъщеря ми беше в "Дъга", но не бях възхитена. Сега е във "Врабчета" и съм много доволна. Вярно, че ми е далечко (до Илиянци), но пък си струва  Peace

# 4
  • Мнения: 659
"Пим - пам" - класиката, репетиции вторник и петък между 17 и 19,30 за различните групи. Провеждат се в читалището в парк Заимов , до кукления театър.

# 5
  • Мнения: 5
Здравейте, мами,
Някой знае ли колко се плаща в тези вокални групи? Мики маус и Пим-пам имам предвид.
Намирам информация, че Мики маус имат занимания и през лятото, докато Пим-пам почиват до 02 октомври.

# 6
  • Мнения: 5
За сега сме се ориентирали в " Мики Маус" ние Wink Ако има някой впечатления ще се радвам да ги сподели.

Здравейте,
ходите ли вече в Мики маус? Ще споделите ли впечатленията си? Благодаря Simple Smile

# 7
  • Мнения: 60
Здравейте! При " Мики Маус " във вокалната група таксата е 100лв., но там се случват много неща. Също така имат и детска работилница на която таксата е около 40/50лв. не помня с точност. Има деца които са били започнали от детската работилница и после кака Вяра ако види,че децата се справят предлага ако искат да се прехвърлят във вокалната група. За сега малката е много доволна, ще видим до кога  Grinning

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
През 2016та ще има прослушвания за Детския радиохор.

Също има и вокална група Радиодеца.

Пим-пам  Heart Eyes

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 526
До колкото знам има вокална група в читалище "Средец" на ул. Кракра до английската гимназия. Мой познат водеше дъщеря си там и беше много доволен. Нямам представа обаче как се казва и кога се провеждат заниманията. Може да проверите.

# 10
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
През 2016та ще има прослушвания за Детския радиохор.


Шани, би ли споделила точно кога и къде ще е прослушването за радиохора? Гледах сайта преди време, но нищо не открих, сега дали са качили по-конкретна информация? Малката ми дъщеря започна да пее в училищния хор, госпожата й по музика е много впечатлена, а и малката отдавна си искаше "някъде да пее" Simple Smile. Тогава търсих за прослушване в радиохора.

# 11
  • София
  • Мнения: 864
Пяли сме в Смехорани , сега сме в Мики Маус.
Стават, но не са нищо особено Simple Smile

# 12
  • Мнения: X
Пим-Пам са ок. На дъщеря ми много й харесваше да ходи там. Само че ми правеха проблем за отсъствията. А аз нямах възможност да я водя всеки път. Та прецених да не я водя повече. Ако ще се хващате на хорото, ще трябва сериозно да го играете. Там са амбициозни.

# 13
  • София
  • Мнения: 9 517
През 2016та ще има прослушвания за Детския радиохор.


Шани, би ли споделила точно кога и къде ще е прослушването за радиохора? Гледах сайта преди време, но нищо не открих, сега дали са качили по-конкретна информация? Малката ми дъщеря започна да пее в училищния хор, госпожата й по музика е много впечатлена, а и малката отдавна си искаше "някъде да пее" Simple Smile. Тогава търсих за прослушване в радиохора.

ето инфото, което са постнали

Прослушването за набиране на нови хористи ще се проведе през пролетта на 2016 г.
Прослушват се деца от 7 до 10 години.
Изисква се представяне на две песни по избор на детето.
Точните дати ще обявим тук и във Фейсбук страницата на Детския радиохор

https://www.facebook.com/detskiradiohor



от тук http://www.slaveite.com/?page_id=48

Пяли сме в Смехорани , сега сме в Мики Маус.
Стават, но не са нищо особено Simple Smile

Може ли кратко сравнение между двете, може и на лични

# 14
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
МЕрси, Дзвер  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт