Отговори
# 30
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Чудим се - некога ше свалим ли тооо балтон или макя  newsm78 #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Тръгвай по къс ръкав и готово... Mr. Green

# 31
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Релаксче, Hug Heart Eyes интересно сънче... Laughing
Къде се покрихте днес,ма?... ooooh! Кога съм на работа само пишете, пък днеска никакви ви няма... Mr. Green
Joy Joy и аз туй се 4удим Laughing ве4ер не мога да смогна да ги из4ета, а сега си4ко е отишло за кифтета да купува hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:
Релакс4е Hug Heart Eyes у 4антата имаше ли нещо или празна ти я дадоха Whistling Егати и айдуците тез италианци Joy Joy Joy
Верно, тея са отишли за кюфтаци... Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 11 820
Илде,Гери,Миче, Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ми не знам събудиха ме баш в най важния момент  ooooh! мани и аз прихванах от тези пътувания ,ма и с пуцалата наподобява на мама на филма  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 803
Илде,Гери,Миче, Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ми не знам събудиха ме баш в най важния момент  ooooh! мани и аз прихванах от тези пътувания ,ма и с пуцалата наподобява на мама на филма  Mr. Green
с тая разлика, че при нея нема пуцала  hahaha hahaha сал бой с голи ръце и баластра  hahaha hahaha

# 34
  • Мнения: 4 803
Чудим се - некога ше свалим ли тооо балтон или макя  newsm78 #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Тръгвай по къс ръкав и готово... Mr. Green
напраУ по бански викаш  Mr. Green Mr. Green баси, 1-ви април, а все едно иде ноември  #Cussing out #Cussing out

# 35
# 36
# 37
  • Мнения: 5 109

Спах кат умрела цел ден и ся ми е готино  Party Party Party Mr. Green

# 38
# 39
# 40
# 41
  • Мнения: 4 803
Те кайве, па и блажко  Heart Eyes Mr. Green

# 42
# 43
  • Мнения: 18 785
ехеее кОв дъжд запраска навън  Shocked треа турам вече 2 палта,не едно  Joy и скоро ще празнуваме коледа пак с перашки  Joy Joy Joy Joy


аз кИфтета не съм купувала  Naughty

гледах Фокус с Уил Смит ...не е лош филма,ма така и фокус не видех саО кражби  Joy Joy

излупах 2 еспресо,3 капучина и 1 мляко с какао и са ми се приспа  Joy Joy Joy

# 44
  • Мнения: 5 109
То за тва нема топла вода за останалите  Naughty Верича кат влезе и яко денс  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт