Кога започнахте да си извеждате новородените бебоци?

  • 2 539
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 853
Цитат на: bib.bib
Времето се случи много хубаво този месец. Ние сме на три седмици и вече направихме няколко разходки по обяд.

Сега ме удари на съвест и се чудя дали не ни е рано за извеждане?
Споделете вие от кога започнахте да излизате с бебешорите?


как ще е рано на 3 седмици бебе!!!
аз родих края на септември и малкия беше на 10 дена при първата разходка навън
пък и тия дни е толкова хубаво времето

# 16
  • Мнения: 5 250
14 дена след като се роди бяхме по улиците  Wink И сега използваме хубавото време за разходка,че зимата не ми се мисли  ooooh!

# 17
  • Мнения: 3 479
На 20ия ден излязохме, а синът ми е роден през декември. Преди това по 5-10 мин на балкона. И после щом не вали, бяхме на вън по 2-3 часа.

# 18
  • Мнения: 4 358
Оги е роден на 28-ми октомври. Изведох го за първи път, когато беше на 12 или 13 дни.
Щом Т беше над 10 градуса, излизахме. После започнах да го извеждам при Т над нулата, но при мъгла и дъжд си стояхме вкъщи.

# 19
  • Мнения: 4 965
Бебки се родиха на 11.08.2004 г. и бяха една седмица в кувьози, след което останахме още 10 дни в болницата. На 28 август се прибрахме вкъщи и на 31-ви вече бяхме навън (при това изкарахме близо 6 часа). От тогава излизахме всеки ден поне по 3-4 часа, а сега (понеже майка ми започна работа и няма кой да ми помага за количката) бебки спят на балкона от 12 до 17 часа. Събота и неделя сме навън по цял дан - за компенсация. Изпускали са само 2-3 дни, когато е валяло. Дори, ако се забавя с извеждането на балкона, започват да нервничат и се чудя какво ще правим, когато стане студено.

# 20
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
На 20 ден , а иначе на терасата някъде от 5 ден.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 182
На мен детската докторка от родилния дом ми каза да извеждам бебка от 10-тия ден, ако времето е подходящо - няма мъгла и студен вятър.
Така че - смело излизайте навън.
Приятни разходки!

# 22
  • Мнения: 2 051
От деня на изписването. Първо 5 мин, после 7-8, после 10 и така до 5-6 часа навън към днешен ден. Хем съвсем мънички ми бяха маймунките когато ни изписаха, но случихме хубаво септемврийско, че и октомврийско време. Даже внимамах да не ги презатопля.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 853
Цитат на: tedi_b
Щом Т беше над 10 градуса, излизахме. После започнах да го извеждам при Т над нулата, но при мъгла и дъжд си стояхме вкъщи.


на мен "рекорда" в каляването ми е че детето от 3 месечна възраст спеше навън като заклан при минус 15 градуса  Wink и ела да го видиш сега дали боледува пу-пу де

# 24
  • София
  • Мнения: 4 272
Аз изведох синчето на 8-мия ден, денят след изписването. Той се роди през септември. Свикна да го извеждам всеки ден, а през зимата - грабвах кенгуруто - и през преспите!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 311
Не  е рано , не е Naughty
 Ние излязохме на 13- 14 ден и никакви 5 минути, 10 минути.
  2:30-3 часа бяхме на вън, прибрахме се за хапването. Голямо ходене падна и до днес все така .
 Тъй че смело не разходки 1stroller

# 26
  • Мнения: 7 821
Здравейте,
Вики започнах да го извеждам на 9 ден, а Дани малко по-късно (не помня точно  Embarassed ).
Възползвай се от хубавото време и извеждай бебчо на вън.
Приятни разходки  Grinning .

# 27
  • Мнения: 4 358
Цитат на: THERION
на мен "рекорда" в каляването ми е че детето от 3 месечна възраст спеше навън като заклан при минус 15 градуса  Wink и ела да го видиш сега дали боледува пу-пу де

Аз не посмях Wink
Да ти е все така здрав!  Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 2 853
Цитат на: tedi_b
Цитат на: THERION
на мен "рекорда" в каляването ми е че детето от 3 месечна възраст спеше навън като заклан при минус 15 градуса  Wink и ела да го видиш сега дали боледува пу-пу де

Аз не посмях Wink
Да ти е все така здрав!  Grinning


мерси Laughing

# 29
  • Мнения: 229
Аз на 17я ден го изведох, но  можеше и по рано. Крис се роди средата на май и беше хубаво времето. Няма какво да се притесняваш, използвайте хубавите дни и есенното слънце Grinning  Grinning  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт