Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-212 тема

  • 44 060
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 546
  Линка, наградата е у Баги. Като духне довечера 26-те свещички и я режеме по равно, а не по братски. Peace



Скрит текст:
Это редкость — человек, понимающий чужую боль.

  Започнаха със снимките през час.

# 46
  • Мнения: 9 992
Това за нашите ГГ  ли се отнася?  newsm78 Wink Mr. Green



И нов клип за КПа от ... Ашкасоне  Hug

http://en.musicplayon.com/play?v=890281

А и един бивш партньор в много фешън сако!  ooooh! ooooh! ooooh!  Joy Joy Joy

Скрит текст:

И накрая, но не на последно място, да сложа и аз нещо за зодиите (нали днес сме на тази вълна)

Най-съкровената тайна на всяка зодия

Не мога да го сложа, а и не ми дава да го копирам!  #2gunfire #Cussing out #Cussing out
Ще направя снимка!

Нашето момиче е зодия Рак (припомням ви)  Laughing
А ние с Баги  Hug сме Овен
Канти  Hug е Везни
Цвети  Hug Лъв

За другите не помня... Сами да си кажат!  Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 6 546
  Линка, това не е ли бяла престилка? Може да играе лекар.

# 48
  • Мнения: 5 725
Здравейте Hug
"Най-дълбоката форма на отчаянието е да избереш
да бъдеш някой друг, освен себе си.”

Сьорен Киркегор

На Елиф започват да и излизат искри от очите Ще стане опасно най вече за Комисаря,а
още като се поразрови и на Леля а и на Левчо ,пък може и с лопата да си помогне.
Ще видим довечера.
За тонус кафенце и малко музика.

За зодиите  дева съм.

Скрит текст:

# 49
  • Мнения: 2 195
Канти, благодаря Hug
Благодаря и за подаръчета. Не е важно от кого са, важното е, че са съвсем по мой вкус Laughing за дестинация - била съм, но ако ме поканите, веднага стягам куфарите като придружител. Всичко е много по-цветно и ярко, по-наситено. Феерично.  Сабина, там трябва да си свободен, за да се почувстваш като бял човек. Не, защото наистина си бял или богат. Обслужват те и те обгрижват толкова любезно, че се чувстваш цар. Няма я западната надменна и студена любезност, която често те потиска..

И аз открих разликите. Така, че % нараства , а делът от наградата намалява Wink

А за поезията и неграмотния  си е за нашите ГГ. Не че той не е поет отвреме навреме, ама за цветовете си е все още непросветен. Peace

А сакото на героя на Дж. не е ли розаво? В тон с друга част от облеклото  му Wink

Пожелавам ви безпроблемем нет и всеки да открие в епизода каквото  му се иска. И да пишете, та да ви усетя настроението.

Хубава вечер Hug   

# 50
  • Мнения: 4 535
Това не е сако, Джансел е с лекарска манта, а кадрото е от комедията, която аз чакам с любопитство  Grinning

Понеже знам за екзотични страни, в които са стъпвали "лебедовите' ви крачета, предлагам да си направим едно преброяване в спойлер. Всеки ще си напише държавите, които е посетил, и например Линка/ тя е по статистиките Wink/ ще ги брои. Почвам аз :

Скрит текст:
Русия, Естония, Молдова, Румъния, Унгария, Германия, Турция, Италия, Англия, САЩ

# 51
  • Мнения: 84

                           Здравейте !

                           Баги, Hug

                            ЧЕСТИТ  РОЖДЕН  ДЕН  !

                            Желая ти преди всичко здраве , късмет и нови ,

                             а може и да повториш някои от дестинациите.

                            

# 52
  • Пазарджик
  • Мнения: 425
Това не е сако, Джансел е с лекарска манта, а кадрото е от комедията, която аз чакам с любопитство  Grinning

Понеже знам за екзотични страни, в които са стъпвали "лебедовите' ви крачета, предлагам да си направим едно преброяване в спойлер. Всеки ще си напише държавите, които е посетил, и например Линка/ тя е по статистиките Wink/ ще ги брои. Почвам аз :

Скрит текст:
Русия, Естония, Молдова, Румъния, Унгария, Германия, Турция, Италия, Англия, САЩ

Аз втора :

Скрит текст:
Русия, Унгария, Австрия, Китай, Северна Корея, Чехия

# 53
  • Мнения: 6 546
  Ох, надин ме успокои. Praynig Аз защо виждам в бяло. Rolling Eyes
Баги,, какво означава "свободен" - да не съм прислужничка или без придружител?
  За статистиката:
Скрит текст:
Турция,Гърция,Македония,Сърбия,Румъния,Унгария,Чехия,Словакия,Австрия,Германия,Холандия,Англия,Италия,Белгия.

Последна редакция: ср, 08 апр 2015, 17:13 от sabina_k

# 54
  • Мнения: 41 671
Линка Hug като замина от Бургас и забрави миналата година почерпих реално за РД! JoyАма тогава нали повече коментирахме КПА и екскурзията! Joy

Продължаваме със статистиката! Laughing
Скрит текст:
Зодия риби-28.02.
Посетила съм-Румъния,Унгария и Турция-2пъти!

# 55
  • Мнения: 9 992
Обещаните снимки

Скрит текст:




Злати  Hug  тук пише, че знаеш какво ще стане!  Thinking
Моля, само ми кажи, дали завършва с хепи енд нашето дизи, че една приятелка, дето я бях зарибила, се отказа, нямали бъдеще нашите хора...  Sad Confused Embarassed

Надин  Hug що реши, че съм добра по статистиките, не зная!  Joy Ама не мога да откажа, да събера на едно място всички дестинации, и да се окаже, че сме посетили общо повече от половината свят!  Laughing

Благорадно завиждам на Гуга  Hug - Китай, Северна Корея! Ау! Дори не си мечтая за тези страни! Трябва да ни разкажеш, подробно, моля.  Praynig Седни, напиши, ние ще те четем с удоволствие, все едно сме били там.  Hug
Канти  Hug как ни описа Индия!  Peace Четеш и се кефиш...

Ето и моите, не са много, а не са и екзотични...  ooooh!

Скрит текст:
Русия, Украйна, Молдова, Румъния, Сърбия, Македония, Турция, Гърция, Чехия, Словакия, Полша, Германия, Австрия, Унгария. Общо взето се движа ...покрай Дунава...  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 286

Здравейте, момичета  Hug


Баги  Hug Ч Р Д  Желая ти много здраве и късмет!



Много се радвам, че довечера ще има епизод  Laughing Дано не съм разбрала нещо погрешно...




# 57
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                              Привет, Запленени дружки! Hug

     Баги,

   За статистиката:
   
Скрит текст:
  Зодия - водолей- 25.01.
     Посетила съм: Турция - много пъти, Румъния, Русия - 2 пъти, Латвия, Австрия, Чехия - 2 пъти, Словакия, Германия, Италия - 2 пъти, Франция, Монако, Словения, Хърватия. Това лято отивам в Париж и Баварските замъци.
     
                 Оставям ви с това ухание на жена.

           

# 58
  • Мнения: 9 992
Дани  Hug правилно си разбрала, ще има епизод!  newsm44 newsm44 newsm44

Аз съм от пристрастените към сериала лица, и ми е мъчно само от мисълта, че може да прескочим някоя седмица... ooooh! ooooh! ooooh!



Боби  Hug и ти си сериозна пътешественичка!  Peace
И моята мечта е да видя и да помириша въздуха на Париж. И са ми го обещали! (Вместо перлена огърлица!  Laughing)

                             
                 Оставям ви с това ухание на жена.

           

Като стана дума за ухание и миризми, да споделя, че в турските сериали това е много основен показател за привличане между героите! Simple Smile
Йо все си завира огромния нос в косите на Елиф, а Мурат Оджа фино потреперваше с ноздри винаги, когато Хасрет минеше покрай него!  Laughing Laughing Laughing
Обаче култовата за мен реплика по повод миризмите е от Аси:

Демир: "Аси, миришеш ужасно на тор!"  Joy Joy Joy и я прегръща, мирише и целува...  ooooh!

# 59
  • Мнения: 6 546


  Безпроблемен нет ви желая!!! Тази вечер така ще заничаме, а във вторник - на голям екран!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт