Здравейте ! Нова съм във форума и трудно се ориентирам..така че ме извинете за всичко което няма да е където трябва.  Simple Smile Та Преди почти година се изсветлих до "патешко русо" и се направих тъмно синя , след това още един два пъти се направих синя защото ставах на блато.. По късно идеята беше да стана сива. Под сива имам предвид сиво истинско сиво студен цвят може би леко лилаво -син оттенък . Няколко ходих на фризьор (смея да твърдя един от най добрите) но уви не стана ... искането ми беше малко по различно от това с което повечето наши фризьори са свикнали .. Та да първия път станах зеленикаво синя... втория след като ме исветли отново намазаха един и кичур и след малко ми казаха че от това нищо няма да стане.. ф паника се боядисахме с някаква сива боя мисля че беше 8.11 и в момента съм светло кафява с русоляво матирани кичури и може би съвсем съвсем малко зеленееща... та да на косата ми и беше достатъчно . Сега съм решила да изчакам месец и нещо защото тази боя пада и ставам все по светла може би ще стегна до плътно тъмно русо та се чудя ако сложа боята на wella 050 (grey) дали ще се получи (дори и по тъмно) ? Идеята ми е че не искам да се обезцветявам повече. Ако някой има идеи или фризьори които да препоръча моля да се изкаже .  Grinning