Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 апр. 2015, 11:16 ч.

Goodreads - 2

• 84 579
  • 365
  •   1
Отговори
# 360
Мисля, че всъщност всички регистрирани могат да добавят книги, поне навремето така беше. Да редактират вече въведени книги могат само хората със статут "библиотекар". Такъв статут се получава като пишеш на екипа и помолиш да те направят такъв.

# 361
  • София
Може ли някой да добави "Голяма книга на духовете",излезе наскоро,но не мога да я намеря в Goodreads.
Може ли един лаишки въпрос? Ползвам Goodreads от 2010 година и все се чудя на коментарите в темата за добавяне на книги, кой може да го прави?

Goodreads библиотекарите - https://www.goodreads.com/help/show/6-what-is-a-goodreads-librarian

# 362
Не е така, Happy Mijjj ツ . Всеки регистриран може да добави книга, сега проверих през акаунта на мъжа ми. Той не е библиотекар, за разлика от мен. Ако пробваш да търсиш книга и я няма, но все пак кликнеш на "Търси", те води на страница, откъдето има линкове Manually add a book и Still can't find the book? Add a new record. В пълната версия е това, за мобилна не знам.

# 363
Да, но все пак на много хора не им се занимава, да попълват информацията подробно, да свалят корица и тн. А да не говорим, че когато се качва българско издание на преводна литература, то трябва да се закачи за оригиналната книга, а това вече се случва от библиотекар май.
Случва се често да не се намира книга, защото не се търси достатъчно активно...
хубаво е, че всеки може да добави книга, а още по-хубаво е, че има такива форуми и групи, където хората са отзивчиви и помагат и спестяват време и усилия. Simple Smile

# 364
Благодаря за отговорите!

# 365
  • Ямбол
Имам въпрос. Преди когато си отворех My Books от ляво под рафтовете ми излизаха някакви допълнителни опции и една от тях беше за авторите, от които съм чела книги. Има разни други статистики, но сега авторите не ги виждам. Беше ми удобно да виждам колко книги съм чела на даден автор и като кликна на бройката излизаха и самите книги. Сега това не го виждам. Дали е достъпно от някъде другаде или са я махнали тази опция? Някой случайно да знае?

Общи условия

Активация на акаунт