Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 720 695
  • 17 859
  •   2
Отговори
# 11 490
  • Варна
  • Мнения: 11 340
chockolina, в мобилната като натиснеш камбанката зареждаш нова страница, затова виждаш и новите отговори. В настолната когато си отворила страница и в нея натиснеш и камбанката не обновяваш страницата, затова не виждаш новите, но ако излезнеш от темата, т.е. заредиш друга страница, но не от същата тема ще видиш отново новите отговори. Ако минеш на друга страница в същата тема или презаредиш страницата тогава няма да ти покаже непрочетените.

Да, знам, че в мобилната зарежда нова страница, но мисля, че трябва да се направи промяна и на десктоп версията. Проблемът е, че в момента, в който скролна, за да преместя падащия панел със заглавието на темата и цъкна на камбанката с известията, съобщението за нови постове в същата тема вече е изчезнало. За да не се получи така, трябва да не скролвам, а да кликна върху логото на бг-мамма, например, което ме отвежда до началната страница, след което, като цъкна на камбанката, изестието за нови отговори в темата си е там.

# 11 491
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 976
Това нарочно е така, за да не се губят нито оценените като полезно, нито новите отговори, когато са за една и съща тема.

# 11 492
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Е, това е въпросът, губят се при скролване в десктоп версията, в мобилната не се губят. Може би не го обяснявам добре...

# 11 493
  • София
  • Мнения: 6 170
Не се губят. Дали ще скролваш от началото на страницата до края или обратно няма значение. Заредила си страницата с харесаното мнение. Ако излезеш от темата ще ги видиш, точно както излизаш от темата като натиснеш камбаната в мобилната версия.

# 11 494
  • Мнения: 3 047
Моля, тази тема да бъде заключена https://www.bg-mamma.com/?topic=1134147

# 11 495
  • Мнения: 6 604
Този текст, в мобилната версия, защо е добавен? 🤔
За да скролваме повече ли?
Знам, че имате екип, който прави "проучвания", та добавихте "сподели", онзи дразнещ жълто - оранжев банер, сега и това нещо.
Нещо за скрит текст, преглед на профил, дали проучвате? 🤔
И, моля, не казвайте, че е предвидено за някога.
Това вече го знам.
Моля да уточните, поне приблизително, кога е това някога.
Благодаря предварително.

# 11 496
  • Мнения: 3 732
Може ли последните постове за автоматик и ръчка в Шофьорските курсове да се преместят в новата тема в раздела?

И да се сложи анкета:

Какво предпочитате:
- ръчка
- автоматик

Последна редакция: чт, 13 авг 2020, 22:12 от Зуки Су

# 11 497
# 11 498
  • София
  • Мнения: 7 277
Привет! Моля да заключите тази тема, защото се пусна нова. https://m.bg-mamma.com/?topic=1228532.new#new Оригиналният автор няма възможност да Ви пише в момента.

# 11 499
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 824
От два-три дни не получавам имейли за получени ЛС и нови отговори в следени теми. Не за всички, а просто част от тях липсват.

# 11 500
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От два-три дни не получавам имейли за получени ЛС и нови отговори в следени теми. Не за всички, а просто част от тях липсват.

Виж в папка "спам". При мен това е от месеци. Писах тук, но /естествено/ нищо не се промени.

Сега непрекъснато проверявам и спама в пощата.

# 11 501
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 824
Не, няма в спам. Ако отварям имейлите, без да чета форума, понякога следват постове на един и същ потребител. А когато отворя дадена тема, виждам, че между тях има и други отговори.

# 11 502
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И при мен е същото, но липсващите отговори са в папка "спам".

# 11 503
  • Мнения: 495
От два-три дни не получавам имейли за получени ЛС и нови отговори в следени теми. Не за всички, а просто част от тях липсват.
При мен е същото, повече от седмица вече. В папка "спам" няма нищо, просто не идват известията.

# 11 504

Общи условия

Активация на акаунт