Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 706 755
  • 17 783
  •   1
Отговори
# 11 925
  • Мнения: 35 891
Точно това, което виждате, се е случило. Пуснати и изтрити постове.

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 10:00 от bubanka

# 11 926
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Благодаря.

# 11 927
  • Мнения: 114
Здравейте. Възможно ли е в темите за психическо здраве да се публикува като анонимен? Исках да споделя нещо, но когато натиснах "предварителен преглед" името ми не беше скрито.

# 11 928
  • Мнения: 35 891
Благодаря за сигнала. Ще бъде оправено и ще Ви пиша тук или на лс, когато функцията бъде достъпна и там.

# 11 929
  • Мнения: 2 638
Защо ми изтрихте коментара с виц от Номинации за муня? Какво престъпих там?

# 11 930
  • Мнения: 35 891
Постът Ви е копиран виц, не Ваша мунска случка.

# 11 931
  • Мнения: 2 638
Е, аз съм написала откъде го копирам.Прочете го на глас, мунско е Simple Smile Нищо не съм нарушила. Прилагам го, нека кажат и другите.

 АНГЛИЙСКИЯТ БИЛ ЛЕСЕН, ХА ХА ХАХА!!!!!!!!!!!!
Първи урок, английски за начинаещи:
- Три вещици разглеждат три часовника Суоч. Коя от вещиците кой часовник разглежда?
А сега на английски:
- Three witches watch three Swatch watches. Which witch watches which Swatch watch?
Втори урок, английски за напреднали:
- Три вещици-травеститки разглеждат три бутона на часовници Суоч. Коя от вещиците-травеститки кой бутон на часовниците Суоч разглежда?
А сега на английски:
- Three switched witches watch three Swatch watch switches. Which switched witch watches which Swatch watch switch?
Трети и последен урок, английски за абсолютни професионалисти:
- Три швейцарски вещици-кучки, които имат желание да си сменят пола, разглеждат три бутона на часовници Суоч. Коя от швейцарските вещици-кучки, които имат желание да си сменят пола, кое бутонче на часовниците Суоч разглежда?
А сега на английски:
- Three Swiss witch-bitches who wish to be switched Swiss witch-bitches, watch three Swiss Swatch watch switches. Which Swiss witch-bitch who wishes to be a switched Swiss witch-bitch, wishes to watch which Swiss Swatch watch switch?"

# 11 932
  • Мнения: 35 891
Постът Ви е оффтопик за темата.

# 11 933
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Здравейте. Възможно ли е в темите за психическо здраве да се публикува като анонимен? Исках да споделя нещо, но когато натиснах "предварителен преглед" името ми не беше скрито.
И аз се присъединявам към питането.
В темите за консултации със специалист, въобще не ми излиза опция да публикувам анонимно.

# 11 934
  • Мнения: 2 147
Само да повдигна отново питането си. Видях, че и други хора са писали за същия проблем.
Здравейте! През последните 2-3 дни имам проблеми с известията (в мобилната версия, не съм сигурна дали в десктоп версия е същото, не съм проверявала на компютър). Ако имам известие за харесан мой коментар + известие за нови отговори в една и съща тема, прегледам ли едното, другото известие изчезва. Сигурна съм, че до преди 2-3 дни не беше така и си стояха и двете известия независимо едно от друго до момента на преглеждането им. Може ли да помоля да проверите какъв е проблемът? Благодаря предварително!

# 11 935
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Бихте ли ме насочили към тема, в която мога да попитам за проблем с кухненски робот Bosh?

# 11 936
# 11 937
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
И при мен същото с известията.

# 11 938
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
При мен от 3-4 дни една част от имейлите за нови отговори в следена тема идват  почти веднага, а друга - след няколко часа (примерно  за отговор, писан в 16,00 ч, имейлът идва в 23,00 часа).

# 11 939
  • Мнения: 114
Благодаря за сигнала. Ще бъде оправено и ще Ви пиша тук или на лс, когато функцията бъде достъпна и там.
Извинявам се, грешката е била в мен, когато натисна публикувай се показва, че е от анонимен.

Общи условия

Активация на акаунт