Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 707 237
  • 17 787
  •   1
Отговори
# 12 345
  • Бургас
  • Мнения: 15 709
Може и да е коментирано,но не намирам инфо.
Мога ли да спра по някакъв начин,показването ми на известията,които са ми отбелязали като полезно?
Не искам да ми се показват в Камбанката.
Искам да виждам само темите,които следя.

# 12 346
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
Може и да е коментирано,но не намирам инфо.
Мога ли да спра по някакъв начин,показването ми на известията,които са ми отбелязали като полезно?
Не искам да ми се показват в Камбанката.
Искам да виждам само темите,които следя.

само отговорите можеш да следиш от тук. за камбанката не мога да помогна.
Цитат

# 12 347
  • Мнения: 68 372
Отново има проблем. Онзи, за който се писа тук преди месец.
Известие "полезно" и нови отговори имам от една тема.
Влизам в полезно. Излизам и са изчезнали новите отговори. Рефрешвам...пак ги няма.

Кога ще го отстраните?
 Нещо трудно ли е, не разбирам от сайтове, друга ми е професионалната сфера. Сигурно е труден за отстраняване проблем, така си мисля.
Дано успеете.

# 12 348
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
teta75, реално не изчезват. Ако се влезе в друга тема, се виждат. "Невидими" са само когато си в темата, за която се отнасят. И мен ме дразни това, но може и да не е възможно да се "излъже" софтуера или каквото е там, защото той вероятно "вижда", че в момента е в същата тема. В такива случаи аз първо отварям известието за нови мнения.

# 12 349
  • Sofia
  • Мнения: 15 512
Хора, стига сте писали подобни опровержения на всяка страница, без да знаете за какво става въпрос. teta го е обяснила много ясно – това е проблем от съвсем скоро. Всички сме наясно, че по принцип известието за нови отговори се вижда, чак след като излезеш от темата, за която се отнася, но от няколко седмици (сигурно месец ще стане вече) известието никога не се появява. Ако първо отвориш уведомлението за харесани постове, после забрави да ти се появи нотификейшън за нови отговори, ако става въпрос за същата тема.
Много хора имаме този проблем и сигнализираме редовно.

# 12 350
  • Мнения: 68 372
teta75, реално не изчезват. Ако се влезе в друга тема, се виждат. "Невидими" са само когато си в темата, за която се отнасят. И мен ме дразни това, но може и да не е възможно да се "излъже" софтуера или каквото е там, защото той вероятно "вижда", че в момента е в същата тема. В такива случаи аз първо отварям известието за нови мнения.

Съвсем реално изчезват ! Завинаги.

# 12 351
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Потвърждавам, че изчезват, сега го тествах.

# 12 352
  • Мнения: 2 004
Аз не знам вече колко хора трябва да се оплачат, за да се вземат мерки.
Поне дайте като опция да се изключи известието за оценени като "полезни" мнения.

# 12 353
  • Мнения: 68 372
Според мен не могат да го отстранят. Затрудняват се вероятно.

# 12 354
  • Мнения: 15 250
Да, и аз сигнализирах за този проблем.
Странното е, че не с всяка тема е така, но с повечето проблема си стои.
И проблема със следенето на теми също. Натисната камбанка за следене, писани постове в следената тема, а същата не се появява при нов отговор. Все едно не си писал в нея и не я следиш.

# 12 355
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Мда, и при мен има проблеми като последно описаните. Или изчезват известията за нови отговори или изобщо не се появяват, при положение че когато вляза в Последно активни се вижда, че във въпросната тема е писано. Манджа с грозде са известяванията.

# 12 356
  • Пловдив
  • Мнения: 2 783
Може ли да помоля, на някой който му се занимава да ми обясни подробничко за този проблем с известията

# 12 357
  • Мнения: 1 737
Падме,
Скрит текст:
Може ли да помоля, на някой който му се занимава да ми обясни подробничко за този проблем с известията
Проблема е че от тема ХХХ имаш оценено полезно мнение. Получаваш известие за това. В същата тема обаче има и Н брой нови известия. Натискаш първо на полезното мнение (което може и да е 20стр назад) и известието за нови отговори изчезва. Преди след рефреш на страницата се появяваше, от известно време изчезват и трябва сам да си търсиш какво си чел ппследно.
С камбанката същото- много често не се получават известия за следена тема

# 12 358
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 237
Аз си чета новите отговори като ги отварям от пощата и чак след това гледам полезните известия и така не се разочаровам Simple Smile

# 12 359
  • Мнения: 14 005
Аз те разбрах.
Аз първо отварям новите отговори, че ме е страх да не ми изчезнат ако отворя първо полезните. Действа ми стресиращо форумът. Joy

Общи условия

Активация на акаунт