Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 717 683
  • 17 849
  •   1
Отговори
# 13 185
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Деца, изживяващи се като "хакери". Лошото е, че има и доста недеца.
Следим, но благодаря и на всички, които сигнализират.

# 13 186
  • Мнения: 24 467
Какво е това нашествие от ненормалници във форума, които са просто отвратителни!? Не може ли някак да се блокира достъпа на подобни уроди само по никнейма, който избират или и аз не знам как, но е адски гнусно присъствието на такива тук и искрено ме разстройва всяка такава поява! 😢 Евентуално и да се сигнализира на киберпрестъпления да бъдат издирени, за тях няма да е проблем да ги открият.

Няма как да стане. Докато не видиш, че някой нарочно твори глупости, не можеш да го изгониш от общата паша. Просто като се види подобно се докладва и това е. Няма какво друго да се направи.
Какво киберпрестъпление е някой да сътвори тема и просто да се лигави из нея? Той е пречка за останалите и за форума, но престъпник не е. Докладване и това е.
Сега ако е измамник, пари проси, с фалшиви документи се представя - това е друго нещо.

# 13 187
  • Мнения: 2 559
Той бълва все нови акаунти. Не може ли да се блокира по IP адрес? Пак не е гаранция де.

# 13 188
  • Мнения: X
Скрит текст:
Какво е това нашествие от ненормалници във форума, които са просто отвратителни!? Не може ли някак да се блокира достъпа на подобни уроди само по никнейма, който избират или и аз не знам как, но е адски гнусно присъствието на такива тук и искрено ме разстройва всяка такава поява! 😢 Евентуално и да се сигнализира на киберпрестъпления да бъдат издирени, за тях няма да е проблем да ги открият.
Няма как да стане. Докато не видиш, че някой нарочно твори глупости, не можеш да го изгониш от общата паша. Просто като се види подобно се докладва и това е. Няма какво друго да се направи.
Какво киберпрестъпление е някой да сътвори тема и просто да се лигави из нея? Той е пречка за останалите и за форума, но престъпник не е. Докладване и това е.
Сега ако е измамник, пари проси, с фалшиви документи се представя - това е друго нещо.
Изобщо нямам предвид този хахо с линковете от you tube... Не знам за какво се бори той. Може да се зададе набор от ключови думи, при изписването на които да не позволи създаване на акаунт. От всички докладвани видя ли предпоследния профил изобщо и ник нейма, и какво беше написал изрода!

# 13 189
  • Мнения: 24 467
Изтриха го. Предпоследният сигурно не съм го виждала, но що трол броди из форума...
Но той може съвсем различни никове да ползва, че и ай пи адреси. Щом си е навил на пръста, че ще се лигави тук. А друг може по случайност да избере подобен ник. Няма как да му се откаже регистрация само на такова основание.

# 13 190
  • Мнения: 35 951
Много от подобните профили не стигат до публикуване на мнения и теми без да има ограничения при регистрацията.

# 13 191
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Вижте, каквото е нужно сме предприели и предприемаме ежедневно. Нито е пръв, нито ще бъде последния подобен опит. Само днес има доста такива блокирани акаунти и стотици прилагания на свързани с тях забрани.
Докладите при всички положения помагат, за което още веднъж благодаря.

# 13 192
  • Мнения: 7 273
Този профил https://m.bg-mamma.com/?action=profile;u=694399
"Рекламира"  ю-туб клип из различни теми.

# 13 193
# 13 194
  • Мнения: 2 958
https://www.bg-mamma.com/?topic=840558.msg42765858#new не помня да съм писала нещо в тази тема , за да имам включени известия за нея . Да не е местен мой пост ?

# 13 195
  • Мнения: 4 002
И мен редовно ме включва в някакви теми, в които не съм влизала и не съм включвала известия.

# 13 196
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ще направите ли нещо по въпроса с рекламите, закриващи страницата??? Супер изнервящи са! Четири клика в сайта и излиза четири пъти тази реклама! Ми писна ми и не я чета изобщо, не е това начинът да се рекламира!

# 13 197
  • Мнения: 2 559
Че то кой ги чете Smile Аз като я усетя, че изниква, веднага кликвам върху хикса. Предполагам, че тарифите за цели страници са по-значими, затова.

# 13 198
  • София
  • Мнения: 2 228
Ама тя се отваря на всяко влизане в нова тема. Като прочетох мнението отгоре, влязох в следваща тема и тя пак се зареди цялата страница реклама. И измежду писаното по две и долу в дъното една и то не остана..

За да съм коректна  на следващите пет теми не се зареди. И все пак..

Последна редакция: чт, 29 апр 2021, 19:09 от silver birch

# 13 199
  • Мнения: 2 958
Нова реклама
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт