Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 715 764
  • 17 836
  •   1
Отговори
# 13 455
  • Мнения: 35 988
Няма някакво значение, че е Вашият собствен телефон, забраната не е обвързана с него, а с ИП-то, от което влизате в момента. Когато смените ИП-то, ще изчезне надписът. Ползвате форумът без реално ограничение за Вас и Вашия профил.

# 13 456
  • Мнения: 8 958
Благодаря, много. Simple Smile

# 13 457
# 13 458
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Някакъв бъг ли има отново? Изтривам теми, в които съм писала и които не ме интересуват вече от списъка чрез бутона с коша и днес цъфват отново в списъка с нови отговори! Категорично не съм ги отваряла и чела, нито съм проверявала харесвани мнения или каквото и да било, че да се появяват пак!

# 13 459
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 985
в списъка с нови отговори или в списъка, който излиза от камбанката?
Wink

# 13 460
  • Варна
  • Мнения: 25 229
И в двете. Просто ми сигнализира, че има нови отговори в определена тема, а тази тема вече не ме интересува и съм я изтрила от списъка. Не би трябвало да излиза ни в камбаната, ни в менюто. Да е една, да кажеш не съм догледала, само съм мислела да изтрия и т.н. Ама в рамките на ден-два станаха няколко такива, чак толкоз завеяна не съм станала внезапнно...

# 13 461
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 985
харесаните постове си излизат в камбанката, даже да си отписана от темата.
само имат друга иконка.
затова те попитах.

# 13 462
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Добри,
знам Grinning Говоря не за харесвани постове, а за НОВИ отговори. Те не излизат, поне не би трябвало да излизат, ако си се отписал от темата.

# 13 463
  • Мнения: 1 779
От час насам имам проблем със зареждането на форума. Зарежда изключително бавно. Пробвах през 3 различни мрежи, едно и също е, та затова предполагам лагването не е от мен?

# 13 464
  • Мнения: 2 147
Опитах се да изтрия свой пост, но получих следното съобщение: "Грешка! Нямате право да триете мнението си". Темата е КАУФЛАНД - тема 48, постът е съвсем скорошен. Трила съм свой пост в предишна тема за Кауфланд преди няколко месеца. Промяна ли има или е временен проблем?

# 13 465
  • Мнения: 68 545
Някой го е прочел вече. За това.
Сложи точка и другото изтрий.

# 13 466
  • Мнения: 2 147
Някой го е прочел вече. За това.
Сложи точка и другото изтрий.
Предишното, което изтрих преди месеци, също го бяха прочели, даже ме бяха подсетили, че съм заплес. Simple Smile

Редактирам се, намерих, каквото ми трябва, но пак не разбирам защо преди успях... освен да съм изтрила много бързо, преди останалите да успеят да пишат, но след като са го прочели...

Цитат
Потребителите имат право да изтриват постингите си само в случай, че след тяхното мнение няма други публикации - т.е. само ако мнението им е последно в темата.

И благодаря на този, който ни е изчистил нерелевантните постове от темата! Simple Smile

Последна редакция: ср, 09 юни 2021, 20:32 от Конти

# 13 467
  • Мнения: 443
Уважаеми създатели на сайта, модератори и администратори, аз съм Ваш читател и ползвател от 2004 година. Излишно е да споменавам колко сте полезни и, че с годините се превърнахте в институция.
За съжаление в някои от темите не се спазват правилата на форума, в смисъл, че се трият мнения, които не противоречат на правилата, а просто не се харесват на някои потребители, докладват се и се трият без основателна причина.
Аз съм на възраст, на която помня комунистическата цензура и починът: "Който не е с нас е против нас".
Затова, Ви моля, не допускайте това да се случва в Нашия Форум!
Конкретно ще спомена темата "Кралски работи", където една група потребители си позволяват да цензурират мненията и докладват всичко, което не е по техните виждания, а модераторите го трият автоматично без  да са в течение на дискусията.
Извинение ме за дългия пост.
Надявам се, че ще вземете предвид мнението ми!

# 13 468
  • Мнения: 1 987
Темата "Парламентарни избори" кога ще бъде временно заключена? Утре или в деня преди изборите? Благодаря предварително за отговора!

# 13 469
  • Мнения: X
Имах съобщение, като се опитах да го отворя и прочета на телефона, някак заби и не се отвори, но явно се е, всъщност и кликайки по дисплея, съм уцелила кошчето и съм го изтрила. Та имам два въпроса по този повод. Първо, мисля, че видях MagiP като никнейм, но намерих в потребителите само Magi.P
Вярно, че може да не съм видяла мястото на точката, но има ли начин поне да разбера от кого е било съобщението, за да върна отговор, че съм го изтрила без да успея да го прочета.
И втория въпрос - ще се направи ли изобщо някога потвърждение за изтриване на съобщенията, че ей такива неща стават случайно, после някой ще ме помисли за неучтива... А аз съм просто обикновен заплес. Blush

Общи условия

Активация на акаунт