Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 720 206
  • 17 860
  •   5
Отговори
# 13 530
  • INFJ
  • Мнения: 9 337
И при мен не работи, нито от PC, нито от телефона.

# 13 531
  • Мнения: 16 871
Не мога да спра следването на дадена тема. Нито от пълна, нито от мобилна версия.
Защо така? Само при мен ли е?

# 13 532
  • София
  • Мнения: 3 006
Здравейте, аз също съм със същия проблем като горните потребители. Искам да спра да виждам известията за някой теми, махнала съм следването, писала съм в тях, но не мога да ги изтрия. Тази функция отпаднала ли е или има проблем?

# 13 533
  • Мнения: 4 205
Забелязвате ли стария проблем,който имаше преди време :при отваряне първо на харесано мнение,новите отговори от тази тема изчезват?Само при мен ли е така?
Иначе новите функции и при мен не бачкат.

# 13 534
# 13 535
# 13 536
  • Sofia
  • Мнения: 5 919
И аз влезнах в темата за същото.

# 13 537
  • Мнения: 3 417
Защо известията не се персонализират .
Оценките да са отделени . Защото е много досадно това скролване - стоят там милион известия и 1/3 не са ми нужни . Как да ги изчистя

# 13 538
  • Мнения: 13 187
В теми, които съм писала няма нужда да пускам следене, защото ми излизат от нови отговори, но по някакви причини, вероятно случайно явно е натиснат бутона. Ще спра следенето, защото не ми е нужно и ми пречи, но искам да продължавам да чета темите.
Как да махна следенето и да продължавам четенето без да го включа отново?

# 13 539
  • Мнения: 1 790
Папиш няма такав вариант 😒

При мен в мобилната ги няма тези 3 точки като от снимките назад ? Чистих кеш, реснах тела няма. От темата разбрах че има новост, при мен не са се появявали
Скрит текст:

# 13 540
  • Мнения: 4 205
Те май ще са  изчезнали при всички 😂😂😂.
Сега видях,че вече и при мен липсват,а имах 😂

# 13 541
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
Aз имам два проблема- от телефона като дам да пиша мнение  все се зарежда да пиша в италик.
- от компютър/ лаптоп понякога като отворя в нов раздел дадена тема от последните мнения ми е бяла страница и трябва да скрулна, за да се появи всичко. И двете са от месец, два, като вторият е много рядко.

# 13 542
  • Мнения: 8 891
При мен също не работят "спри следенето" и "маркирай като прочетено".
Вчера ми направи впечатление и се надявах да е моментно, но явно е от няколко дни и при много потребители. Почва да ме дразни, макар към момента да е само една темата, чието следене искам да спра.

# 13 543
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Моля, дефинирайте какво и къде не работи.
Десктоп или мобилна, какъв браузър?
От меню-> "нови отговори" или "следени теми" или от камбанката в самата тема?
Възможността за спиране на следенето от трите точки в мобилна и от камбанката в десктопа е нова и се доработва, като разчитаме да е готова съвсем скоро.

# 13 544
  • София
  • Мнения: 3 006
Моля, дефинирайте какво и къде не работи.
Десктоп или мобилна, какъв браузър?
От меню-> "нови отговори" или "следени теми" или от камбанката в самата тема?
Възможността за спиране на следенето от трите точки в мобилна и от камбанката в десктопа е нова и се доработва, като разчитаме да е готова съвсем скоро.
Десктоп , браузър Chrome
От меню-> "нови отговори" и като се отиде на някоя тема се появява /вдясно под темата/ една "кофа за боклук" - изтриване, преди като я натиснех и спирах да получавам известия от тази тема сега, когато се натисне изтриване не действа, още си седи темата в списъка.

Общи условия

Активация на акаунт