Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 707 169
  • 17 788
  •   3
Отговори
# 15 045
  • Благоевград
  • Мнения: 2 849
Здравейте!
Смених си телефона и съм си забравила паролата за достъп до форума. Не мога да я сменя, защото въведеният e-mail е много стар, не помня и неговата парола. Може ли да ми кажете как да променя въведеният e-mail с друг, за да мога да си сменя и паролата и да вляза през новия апарат? Благодаря!

# 15 046
  • Мнения: X
Ако може да попитам, какво е предупреждението от екипа на форума към въпросния господин Георги Дянков в тема за панически разстройства. Вие изтрихте невъзпитания му отговор, както и моя въпрос към него. Стана ясно, че не е никакъв лекар, а фармаколог, но заяви с цялото си високомерие, че очаква да сме се обръщали към него с титлата Доктор. Как може да допускате такква опасни самозвани натресени мнения, когато хората резонно търсят информация и имат право на второ и трето и десето мнение, и най-вече, разчитат във форум на споделен опит от други минали през същото, а не от някакъв самозван “доктор” по всички въпроси - психиатрия, кардиология, емдокринология, гастроентерология и диетила… Възмутена съм.

# 15 047
  • Мнения: 35 892
Поради естеството на темата, тя се следи от повече от един модератор. В дискусията участват и отговарят множество потребители, някои от които използват функция "анонимен". Всяко мнение, което преценим като потенциално застрашаващо физическото или ментално здраве на четящите, бива премахвано. Към текущия момент няма причина профилът на въпросния потребител да бъде санкциониран.

signora_tina, ако не сте решила проблема с имейла си, пишете ми на лс.

# 15 048
  • Мнения: 39 051
Вчера четох стара (много стара) тема за белезите от варицела. Исках да питам Мамма още малко инфо от първо лице за един крем, но си е забранила личните.

# 15 049
  • Мнения: 751
Здравейте, имам молба към Модератор, 
в тема МЪЖКИ ФАКТОР - спермограма, витамини, съвети - тема 16  https://www.bg-mamma.com/?topic=1304876,
и в тема МЪЖКИ ФАКТОР -спермограма, витамини, съвети - тема 17 https://www.bg-mamma.com/?topic=1395173
моля и от двете теми в заглавните публикации, да се изтрие списъка с добавки в скрития текст:

 Добавките, които повлияват смермогенезата, са:
Скрит текст:

Благодаря за съдействието!

# 15 050
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 224
Тази госпожа е пуснала 6 еднакви поста - https://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=719164;sa=showPosts

# 15 051
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Благодаря за сигнала.

# 15 052
  • Мнения: 3 964
Може ли да помоля за помощ админите да ме насочат къде трябва да си задам въпроса или ако няма такава тема да създам. Става въпрос за надуваем борд SUP.
Скрит текст:

Пред 2 дни видях такъв на морето и от тогава мисля само за това. Искам да коментирам с други потребители да ми дадат съвет какъв да закупя, какво да гледам като параметри и характеристики и всичко необходимо да знам преди да направя покупка защото цените варират от 500 до 1500 и не става въпрос за евтина инвестиция.
Много ще бъда благодарна да ме насочите, защото разглеждах, но не открих подходящо място за този въпрос.

# 15 053
  • Мнения: 12 008
В раздела На пазар?

# 15 054
  • Мнения: 3 964
Няма ли някакъв раздел "Водни спортове" или просто спорт, а не спортни фенове?
Аз ли не успях да го намеря, не знам. 🤔

# 15 055
  • Мнения: 35 892
"Спортуващи" е Вашият подфорум.

# 15 056
# 15 057
  • Мнения: 5 096
Здравейте, не знам дали въпроса ми е за тук, ако не е се извинявам и очаквам да ме насочите към правилната тема.
Не успях да прикача снимки от телефона във форума. Излиза ми съобщение: Only the following file types are allowed: *.(jpgIjpegIgifIpng) Не съм правила промени в настройките на телефона си, нямах проблеми до скоро да качвам снимки. Как да разреша "проблема"?

# 15 058
  • Мнения: 12 008
Отвори снимката, направи ѝ скрийншот, качи него, като изрежеш излишното при визуализацията.

# 15 059
  • Мнения: 138
Здравейте,
В сайта има ли "История" или друго, където бих могла да проверя своите изказвания?

Общи условия

Активация на акаунт