7 СОУ "Св. седмочисленици"

  • 67 863
  • 314
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 15
НВО и ДЗИ:
https://7-mo.com/realizaciq-za-2017-2018/
Maria_W , не мога да ви пратя лично съобщение

# 196
  • Мнения: X
Ще побутна темата с молба за мнение за учителите, които тази година ще водят I клас - Елка Иванова, Таня Енчева, Даниела Марашева и г-жа Новева? Благодаря предварително!

# 197
  • Мнения: 43
Новева водеше тази година подготвителна Б група, където е дъщеря ми. Страхотна жена, грижовна, дейна, много топло отношение и с чувство за хумор. Дъщеря ми много я обича и уважава.

# 198
  • Мнения: 343
Ще побутна темата с молба за мнение за учителите, които тази година ще водят I клас - Елка Иванова, Таня Енчева, Даниела Марашева и г-жа Новева? Благодаря предварително!
Елка Иванова или Радка Иванова?
Тази година 4 Б клас ги извежда Радка Иванова.
Иначе, ако трябва да избирам бих избрала Таня Енчева. Тя е класна на сина ми и мога да кажа само добри неща за нея. Взискателна и мила. Деца , а и родителите  сме много доволни от нея.
Даниела Марашева също е на ниво. За Новева Нищо не мога да кажа, защото не е била на сегашнитеу 4 класници. На 4 А беше г-жа Делева, но вероятно няма да поеме тази година първи клас.

# 199
  • Мнения: X
Елка Иванова е името на учителката. В интерес на истината и аз харесах всички госпожи, затова и питам тук - всички ме съветват задължително да се ориентирам нанякъде.

# 200
  • Мнения: 343
Елка Иванова е името на учителката. В интерес на истината и аз харесах всички госпожи, затова и питам тук - всички ме съветват задължително да се ориентирам нанякъде.
Значи няма мникаква представа коя е, възможно и да е нов учител в училището. От сегашните 4 класове са единствено Енчева и Марашева. Аз съм пристрастна към Енчева.

# 201
  • Мнения: X
д-р Lady Stardust, сигурна ли си, че не е Радка Иванова? Елка Иванова нямаше на срещата. За г-жа Новева мога да кажа, че съм с отлични впечатления, както и за г-жа Иванова. Даже ще съм благодарна, ако някой има и сподели преки впечатления за последната.

# 202
  • Мнения: X
Аз съм си записала Елка Иванова, но щом и ти си била на срещата, а и edna_zhena казва, че няма такъв преподавател, допускам, че просто не съм чула добр .

# 203
  • Мнения: X
Оставам с впечатление, че и четирите госпожи са много добри. Това е страхотно, ще бъде добър випуск. Имам момичка на 6 г. /родена февруари/, колебая се дали да не я пусна сега. Чете /срича/, пише що-годе и смята до 20. Това са ми съображенията. Пуснала съм документи, ще мисля още.

# 204
  • Мнения: 175
Здравейте, интересувам се от гимназията в училището. Нивото на изучаване на езика добро ли е? Има ли някакви проблеми като среда, наркотици, насилие? Има ли дисциплина в училище? Всичко, което можете да споделите ще е полезно.

# 205
  • Мнения: 1
Здравейте, интересувам се от гимназията в училището. Нивото на изучаване на езика добро ли е? Има ли някакви проблеми като среда, наркотици, насилие? Има ли дисциплина в училище? Всичко, което можете да споделите ще е полезно.

Здравейте, и аз се интересувам от средата на училището в гимназията.
Моля някои родители на деца 5-7 клас да сподели впечатление!

# 206
  • Мнения: 280
Здравейте,

Някой може ли да сподели актуална информация за паралелките след 7 клас? Дисциплината в училището добра ли е? Нивото на изучаване на езика добро ли е? Има ли някакви проблеми като среда, наркотици, насилие?

Всичко, което можете да споделите ще е полезно.

# 207
  • Мнения: 81
Здравейте, дъщеря ми беше записана в А клас преди три години. Не познавахме никого от учителите, нито класната. Освен това я записах последния възможен ден, защото беше приета и в шесто, и в 133-, т.е. не е било по някакъв ред. Тя беше вече ваканция и даже не е идвала с мен, т.е. не е и от впечатление дете-учител. В обобщение: не мисля, че има някакъв вид разделяне на елит и подобни. Местоработата ми попадаше в района и така стана приемът. Когато разглеждах училището една госпожа дойде и ни разведе и ни разказва, беше много мила - Благоева се казва, но това разбрах впоследствие и се оказа, че е бъдещата класна на клас Б. И за секунда не спомена коя е, как се казва, с кой клас ще е... Видях я на откриването на учебната година. А ние имахме щастието и честта да приемат дъщеря ни в А с госпожа Андонова.  
Би трябвало да е на случаен принцип разпределението, но може би се и съобразяват с желанията на родителите. Дано някой родител се включи за учителите, които ще поемат от догодина. Предвид добрите учители, които ще поемат децата от септември се чудя дали да кандидатства детето ми за второ класиране или да остане за догодина.
Когато моя син кандидатстваше /сега ще е четвърти клас/ общо взето се съобразяваха с желанието на родителите. Когато няма желание от страна на родителите вече ги разпределят по преценка на училището явно.  По моите наблюдения класните ръководители на "А" клас са най-елитните учители на випуска и съответно там са деца, внуци на учители от училището и вообще на разни по-изявени личности. За останалите класове мисля, че е достатъчно да е посочена в заявлението учителката.
Ако Ви интересуват учителките, които ще поемат първокласници следващата есен 2019 г. то ще са тези от випуска на моето дете. Всичките са симпатични и строги. Мисля, че която и да изберете няма да сгрешите.

# 208
  • Мнения: 203
Здравейте! В темичката не е писано от година - дали някой може да даде отзиви за училището, както до 4-ти клас, така и след това до 7-ми: добри ли са учителите, набляга ли се на ученето, има ли занималня за всички деца, каква е атмосферата, по колко деца са в клас...изобщо всякаква информация ще ми бъде от полза. Благодаря!

# 209
  • Мнения: 10
Здравейте! В темичката не е писано от година - дали някой може да даде отзиви за училището, както до 4-ти клас, така и след това до 7-ми: добри ли са учителите, набляга ли се на ученето, има ли занималня за всички деца, каква е атмосферата, по колко деца са в клас...изобщо всякаква информация ще ми бъде от полза. Благодаря!

Дъщеря ми е втори клас в училището. Изключително съм доволна от избора си на училище за детето. Класовете са малки по 21-22 деца в клас. Има занималня за абсолютно всяко дете, като на занималнята са с отделни учителки за всеки клас и по този начин не се смесват децата. Имат стол и там се хранят на обяд. Купона за стола е 2.50 лв. Лично за мен миналата година не мина добре дистанционното обучение, но го отдавам на извънредната ситуация, в която се намираха учителите и ръководството. Дистанционното обучение представляваше съобщение в shkolo.bg какво трябва да учат децата за деня, с описание какво трябва да обясним на децата и ние родителите предавахме материала. След като детето си напишеше урока, ние снимахме и пращахме изготвеното от него. Очите на госпожата ги видяха чак на първия учебен ден. Според мен щеше да е хубаво част от материала да се предава он-лайн, за да усетят децата един истински учебен процес.

Общи условия

Активация на акаунт