Мазни корени и сухи краища !

  • 1 465
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте,
скалпът ми се омазнява доста бързо, а краищата на косата ми са доста сухи, цъфтящи и като цяло косата е доста изтощена от боядисване и третиране с преси.
Имате ли подобен проблем с косата си и как се справяте с него ??
Благодаря Simple Smile

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 305
   Ти сама казваш, че я третираш, съответно косата е изтощена. Някакви маски правиш ли? Постоянно ли я третираш, правиш ли й почивки?
   Значително съм намалила третирането с преси (все още не си боядисвам косата) от две-три години насам. Имам разлика, но по принцип съм с тънка и мека коса  Rolling Eyes Нямам проблем със сухите краища, но затова пък от омазняването не мога да се отърва. Но все пак се подобри при използването на купешки маски, масла и така.  Пробвай каквото пожелаеш, моят съвет е да намалиш третирането и да подхранваш косата  Peace
ПС: Разрови се из форума, сигурно има доста идеи за домашни маски и други рецепти

# 2
  • Мнения: 9
Здравейте, и аз имам такъв тип коса за съжаление така че, ще се включа по темата.. напоследък я мия с шампоан за обем и слагам мазничка (подхранваща) маска само от средата на кичурите надолу. Виждам някакви положителни резултати. Отне ми доста години да установя, че с моята коса не върви да купувам една серия (шампоан и балсам) а си трябват коренно различни грижи за различните части..

Общи условия

Активация на акаунт