Латева-Варна

  • 1 816
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Не можах да намеря къде да напиша но моля Ви мили мами не се доверявайте на д-р Мина Латева от Св. Марина във Варна,тя се води детски педиатър и прави някакви изследвания с крачкометър и скенер на децата,следприключване на изследването си си взема паричките от касата и фондовете за изследвания на деца и 3 месеца не дава отговор дали изследванията с вашето детенце са добре,след като Ви писне да чакате и й се обадите,ви казва че няма свободен лекар да направи изследването и че до седмица ще имате резултати,но не-поредната лъжа!

Последна редакция: ср, 29 апр 2015, 11:11 от Babymaya

# 1
  • Мнения: 47
Но това дали не е политиката на цялята болница или поликлиника ( не знам какво е ). Чудя се дали и при другите доктори там няма да се получат подобни издънки с изследванията или изобщо с лечението? Ти дали си пробвала да ходиш и при други специалисти по различен от този повод или това ти е първото посещение там?
Според мен просто са ти забравили изследванията...често срещана практика в нашата родина.

# 2
  • Мнения: 14
Tези изследвания и тази жена ми бяха препоръчани от личната лекарка,която след като й споделих че 3 месеца ги няма резултатите се почувства зле че ме е пратила за уж нещо полезно за детенцето ми,Св. Марина е много голяма болница и съм ходила там за други прегледи при други лекари и лаборанти-без забележка!

# 3
  • Мнения: 47
Ами в такъв случай е най - добре да я докладваш на Ръководството на болницата, за да се вземе мерки. Много майки четем този форум, но едва ли го правим всичките, които ще отидем в тази болница и ще си патим. Надявам се да има възмездие все пак не може да се остави ако има сериозен проблем без лечение или заболяването да се разрастне и после да има само нерви и за детето и за теб. Бива човек да е коравосърдечен и ненормален, ама това на нищо не прилича. И най - лошото е, че винаги ще има тави случаи в тази държава и че има и по - трагични случаи от подобни.

Общи условия

Активация на акаунт