АПРИЛЧЕТО за плаж се стяга и към Слънчо се протяга :)

  • 62 670
  • 741
  •   1
Отговори

Анкета

Ходи ли вече Априлчето?

Опции:

# 735
  • elhovo
  • Мнения: 341
ние заспиваме в 14ч. и аз я будя след час и половина,защото иначе не знам кога ще заспим вечерта,то така заспива в 23ч. че и по късно, а като я оставя примерно да спи 2 часа и докарваме до 23 и 30 задалжително....иначе повече от 2 часа да спи не я оставам,много рядко 2 часа...а за пропускането на спане....и ние сме го имали това няколко пъти Simple Smile

# 736
  • Мнения: 547
Някой дали ще прави нова темичка  newsm78 Алена май изчезна някъде  newsm78

# 737
  • София
  • Мнения: 2 308
Сашко спи по час/час и половина и ми се вижда малко Simple Smile като е вкъщи 2 и отгоре не му мърдат, но на третия го будя, заради вечерния. сега с яслата ляга към 9 вечер, а сутрин в 7 му е трудно ставането Simple Smile ако Алена не се появи ще я направя темата, няма грижи

# 738
  • Мнения: 174
заспива към 12:30-13 , може и по късно ако сме се прибрали по късно на обяд , спи колкото иска , вечер до 21 е заспала . в яслата не знам колко спи , става в 6:30 за ясла , а събота и неделя 7 най късно , нямаме проблеми за сега със заспиването , рядко я оставям до по късно вечер иначе може да изкара , но се превъзбужда и по трудно я приспивам , а така си знае решима 20:30-21 по леглата суче и в страната на сънищата

# 739
  • elhovo
  • Мнения: 341
Е,наистина Аленка изчезна...а ние най-накрая я докарахме докрая тази темичка...време беше да я завършим, та то такова влачене беше докато стигнем 50.....

# 740
  • Мнения: 493
Хриси заспива около 14 ч., спи до 16.30 обикновено. Peace

НОВАТА ТЕМА

# 741
  • Мнения: 2 009
Наистина бая време пишем в тази тема-почти 1г.Скоро започват рожденните дни на дечицата ни. Боже,кога минаха 2г. На 30ти март Калоян ще празнува,вече сме купили и подарък. Вие насочихте ли се към нещо

Общи условия

Активация на акаунт