Информация за Петко - аптеки ХЕРА (тема 2)

  • 209 518
  • 336
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 371
Няма конкретен номер, звъни се в някоя от аптеките (Младост, Хаджи Димитър или Сухата река) и ви казват дали и в кой часови диапазон е там. За възрастни приемът е с номера, за деца ес предимство и няма нужда от номерче.

В понеделник знам, че ем Сухата река до 14 ч.

# 316
  • София
  • Мнения: 864
Здравейте, може ли да споделите телефон на Петко от аптеки Хера
Едва ли някой ще ви сподели телефона на Петко.
При него се отива и се чака.
Незнам сега как е положението, дали още се чака с часове и се ходи рано, за да се вредиш да влезнеш същия ден.
Ако някой е ходил скоро нека сподели.

# 317
  • Мнения: 371
Здравейте, може ли да споделите телефон на Петко от аптеки Хера
Едва ли някой ще ви сподели телефона на Петко.
При него се отива и се чака.
Незнам сега как е положението, дали още се чака с часове и се ходи рано, за да се вредиш да влезнеш същия ден.
Ако някой е ходил скоро нека сподели.

По-горе споделих, информацията е от миналата седмица.

# 318
  • София
  • Мнения: 864
Здравейте, може ли да споделите телефон на Петко от аптеки Хера
Едва ли някой ще ви сподели телефона на Петко.
При него се отива и се чака.
Незнам сега как е положението, дали още се чака с часове и се ходи рано, за да се вредиш да влезнеш същия ден.
Ако някой е ходил скоро нека сподели.

По-горе споделих, информацията е от миналата седмица.
Много благодаря. Не знаех, че информацията е толкова нова.
Има ли много хора сега?
Вие в коя аптека сте го посещавали?

# 319
  • Мнения: 332
На мен също не ми помогна.

# 320
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Преди, като следях темата, останах с впечатлението, че просто е добър диагностик или има някаква свърхдарба да намира източника на проблема /а много лекари не успяват или предписват симптоматично/. Примерно боли те често глава - лекаря предписва болкоуспокояващи, а Петко открива причината и лекува нея. Докато не заведох детето за един проблем. Предписа боаронска хомеопатия. Това влоши нещата.

# 321
  • Мнения: 6 261
Ако имаше само доволни, изобщо нямаше да можем да се вредим..

# 322
  • Мнения: 9
Здравейте, може ли контакт или поне актуална информация за този човек?

# 323
  • Мнения: 10 568
Информацията на първа страница е актуална:
График на консултациите на Петко в аптеки ХЕРА:

понеделник и сряда от 9:00-14:00ч.  - Сухата река  бл. 225 -  тел. 02 945 5364
вторник и четвъртък от 9:00-14:00ч.  -  Младост 1  бул. Йерусалим, бл. 39 А -  тел. 02 974 3775
петък от 9:00-14:00ч.  -  Хаджи Димитър  ул. Макгахан 51 -  тел. 02 840 3515

# 324
  • Мнения: 2
Здравейте
Петко помогнал ли е на някого за онкологично заболяване? Майка ми има разсейки в черен дроб и лимфни възли и химиотерапията не помага..

# 325
  • Мнения: 10 568
Маришка, моята е в подобна ситуация. Аз отидох за себе си и за да го попитам занимава ли се с онкоболни. Каза - да.
Показах му нейна снимка и питах може ли да се направи нещо. Да, може. Каза, че тази хранителна добавка 'улавя' раковите клетки и може да я взима. Даде и хомеопатия.


После го попитах дали не е най-добре да я доведа. Каза - да, и донесете всички документи. Но за съжаление, тя много се влоши и не мога да я заведа. Освен това повръща и не искам да си правя експерименти с неща, които могат допълнително да раздразнят стомаха й.
Ако искаш, иди без нея, само с документи и актуална снимка. Може пък да помогне!

# 326
  • Мнения: 2
Маришка, моята е в подобна ситуация. Аз отидох за себе си и за да го попитам занимава ли се с онкоболни. Каза - да.
Показах му нейна снимка и питах може ли да се направи нещо. Да, може. Каза, че тази хранителна добавка 'улавя' раковите клетки и може да я взима. Даде и хомеопатия.


После го попитах дали не е най-добре да я доведа. Каза - да, и донесете всички документи. Но за съжаление, тя много се влоши и не мога да я заведа. Освен това повръща и не искам да си правя експерименти с неща, които могат допълнително да раздразнят стомаха й.
Ако искаш, иди без нея, само с документи и актуална снимка. Може пък да помогне!
Благодаря, Zigizagi
Ще пробвам. Пожелавам ви сили! Дано се намери нещо, което помага!

# 327
  • Мнения: 107
Здравейте, Петко помагал ли е на някой при проблемно забременяване, без изяснена причина от лекари . Благодаря Blush

# 328
  • Мнения: 68
Здравейте, Петко помагал ли е на някой при проблемно забременяване, без изяснена причина от лекари . Благодаря Blush

Да, Петко помага и за репродуктивни проблеми.

# 329
  • Мнения: 710
Здравейте! Не е писано скоро в темата. Все още ли е актуална информацията и помага ли при паник атаки? Дъщеря ми е с дисоциативно разтройство на моториката и тревожност т.е от време на време си губи чувствителността на крайниците. Казват, че проблема е психо-соматичен. Антидепресантите и лекарства за тревожност не помагат. Вече съм решила да се насоча и към алтернативната медицина. Този човек според Вас би ли помогнал?

Общи условия

Активация на акаунт