Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 май 2015, 09:32 ч.

Информация за Петко - аптеки ХЕРА (тема 2)

• 144 419
  • 262
  •   1
Отговори
# 255
  • София
Аптеките Хера са денонощни, но нощната смяна не се занимава със записвания, затова хората сами си правят списъци, но все пак си седят там, защото тези списъци са неформални. Чак като дойде дневната смяна хората се подреждат на опашка по списъка, за да си получат номер, след което са свободни да си щъкат наляво надясно, като сами преценяват горе-долу кога ще дойде редът на техния номер.

# 256
  • Русе/София
Sash благодаря.

# 257
  • Точно където трябва
Аз искам да заведа детето. Не съм от София и пътуването ще е над час. Как да постъпя за да съм там достатъчно рано, че да мина със сигурност и да не сме последни т.е да не се налага да чакаме още 4 часа  примерно.  Не мога през ден да опитвам да се вредя и са мъкна и дете. Не искам и никой да пререждам.

# 258
  • София
Петко пуска хората с деца с предимство, все пак е хубаво да не се прекалява.
Най-добре да дойдете ден по-рано, отива един родител рано сутринта и се реди да вземе норер, после другия родител идва с детето, като дойде времето и така. Другия вариант е просто да се наредите на заформената вече опашка и да чакате Петко да ви извика с детето.

# 259
Какви са тези опашки, номера и т.н.? Явно съм имала голям късмет миналата зима, когато отидох нямаше нищо такова. Максимум 30мин да съм чакала, но не отидох рано, а след 10-11ч

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 16:25 от Г-жа Рамацоти

# 260
Опашките и номерата не важат за децата.
Единствено ако има други деца преди вашето, тях ще трябва да изчакате докато ви извика
Гаранция колко ще чакате няма.

# 261
  • София
Когато съм ходила с дете, никога не съм чакала много и никога не съм пререждала много хора. Последно даже отидохме към 12 ч., имаше възрастен човек при него и после бяхме ние. След нас имаше само още един възрастен.

# 262
Ние сме ходили към 11:30 два пъти, и двата пъти без номер, но с детето, и сме чакали максимум 20 минути.

Общи условия

Активация на акаунт