Информация за Петко - аптеки ХЕРА (тема 2)

  • 209 865
  • 336
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 74
Момичета, някоя посещавала ли е аптеките скоро? Преглежда ли Петко в момента? Звънях неколкократно в Младост, но няма отговор. Иска ми се да знам има ли смисъл утре да ходя и горе/долу по кое време препоръчвате? Благодаря предварително.

# 286
  • София
  • Мнения: 625
Момичета, някоя посещавала ли е аптеките скоро? Преглежда ли Петко в момента? Звънях неколкократно в Младост, но няма отговор. Иска ми се да знам има ли смисъл утре да ходя и горе/долу по кое време препоръчвате? Благодаря предварително.

Преглежда си редовно.

# 287
  • Мнения: 74
Имате ли информация утре Петко дали ще е в аптеката в Мадост, тъй като явно свързването по телефона е невъзможно -безброй опити направих? Към колко часа ходите?

# 288
  • Мнения: 1
Момичета, някоя посещавала ли е аптеките скоро? Преглежда ли Петко в момента? Звънях неколкократно в Младост, но няма отговор. Иска ми се да знам има ли смисъл утре да ходя и горе/долу по кое време препоръчвате? Благодаря предварително.

Преглежда си редовно.

А дали все още е с номерца

# 289
  • Мнения: 74
Момичета, някоя посещавала ли е аптеките скоро? Преглежда ли Петко в момента? Звънях неколкократно в Младост, но няма отговор. Иска ми се да знам има ли смисъл утре да ходя и горе/долу по кое време препоръчвате? Благодаря предварително.

Преглежда си редовно.

А дали все още е с номерца


Да, в Младост ги раздават в 7:00ч.

# 290
  • София
  • Мнения: 746
Аптеките са денонощни, но в седем ги отварят за влизане и раздават номерца, Петко идва след 9.

# 291
  • Мнения: 446
Здравейте, бихте ли ми казали каква е актуалната цена за първо посещение на дете (ако има значение това) при Петко?

Благодаря!

# 292
  • София
  • Мнения: 746
Петко не взима пари за консултация.

# 293
  • Мнения: 446
Петко не взима пари за консултация.
А от него се купуват лекарствата ли? Моля за повече информация за консултациите му.

# 294
  • София
  • Мнения: 746
Дава рецепта, която не е задължително да изпълните в неговата аптека.

# 295
  • Мнения: 24 327
Рецептите му само в неговата аптека могат да ги разчитат Wink

# 296
  • Мнения: 6 285
И от днес е в отпуск, не разбрах до кога.

# 297
  • Мнения: 1 137
Може ли да споделите, какво сте излекували при Петко? Ходят много хора, но все пак какви са резултатите? Някой иска ли да разкаже?

# 298
  • Костинброд
  • Мнения: 104
Здравейте, някой знае ли до кога е отпуска Петко? Да не се разкарвам напразно, защото не съм от София.

# 299
  • Мнения: 2 285
Здравейте, някой знае ли до кога е отпуска Петко? Да не се разкарвам напразно, защото не съм от София.

На 26.07. ще е на работа.

Общи условия

Активация на акаунт