К.О.Т.К.И.-те [13]

  • 25 216
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 747
Аз насмалко да ходя в Москва и Петербург, вместо в Китай. В последния момент (не) ме информираха, че няма група за Китай и щях да се прехвърлям в група за Москва и Петербург. Много ми се ходи и в двата града, но бях с друга нагласа тогава и бях много огорчена. Добре, че някак си се намъкнах към друга агенция, след последния момент. Пътувах към София за самолета, когато ми се обадиха, че са ми взели визата. А можеше да ми откажат... Но някой ден и техния ред ще дойде. За сега само Шереметиево съм виждала и от самолета докато каца и излита някакъв квартал с къщи покрай канали и лодки пред къщите, какъв е тоя квартал доста съм се чудила. С едни дворове, къщите големи и кичозни...

О, в този ред на мисли, гледахте ли децата и къщата на Филип Киркоров?! Леле, то кич, то чудеса... Но хубав парк имаха. Изобщо хубаво си живеят, макар че бих изринала интериора из основи.

http://www.blitz.bg/news/article/333831

Последна редакция: нд, 10 май 2015, 13:27 от pina

# 46
  • Мнения: 14 417
А,гледахме,гледахме-интериора го игнорирам-децата а следури,като всички деца и ги отглеждат на хубаво местенце-имам в предвид къща,гора...

# 47
  • Мнения: 788
Ексайтедче, аз да ти дам тебешир?!

Ами дай ми. Лично обаче. До дъската зад Грамофона.
Направо на 30 май барабар с Малкото да се нареждаме там и да пишем. Тя за разходки нямала време, ама за едното писане на тази стена, все ще намери малко. hahaha

# 48
  • Мнения: 11 747
Да, хубаво ще е, ако не до Рио де Жанейро, поне до Бургас да отида  Laughing  да се видим, на стената да попишем...

# 49
  • Мнения: 6 031
За добро утро, малко снимки от мен.  Laughing

Балони

Турция

# 50
  • Мнения: 14 417
Добро утро! kaffeetrmker_2
Мимии,благодаря Hug
Денят ,пък и седмицата явно започват добре,а дано Hug
Гледам на пози 20,50,58 все  другарчета си фотнала Wink На камила возихте ли се Joy
Нощните кадри-много сполучливи-браво!

Последна редакция: пн, 11 май 2015, 07:42 от Sause baus!

# 51
  • Мнения: 11 747
Срам не срам да си призная, че Кападокия никога не е успявала да ме привлече, че да ми се прииска да отида там. Обаче само заради балоните сякаш бих  Thinking  Иначе из Турция ми се пътува много - и Коня, и по- далеч.
Мимии, каква е тази китайска пагода на снимка 23?  Thinking

Снощи гледах (май) немски филм, в който нацистите не бяха представени като изчадия адови, а като обикновени хора като всички нас. Много ми допадна.

И в Мардин ми се ходи, още гледам Съла, не мога да повярвам. Толкова кух филм рядко се среща! Старите турски сериали не са като новите. Изобщо не изграждат реалистични образи, всъщност никакви образи не изграждат.

# 52
  • Мнения: 6 031
Сосче, стресна ме с другарката на снимката.  hahaha

Пина, това с пагодата, мисля е Корейското посолство в Анкара.

# 53
  • Мнения: 14 417
Все пак да попитам-120-121-какво рови тоз младеж в пръстта?
Пинче-Мардин и аз съм му хвърлила очо,но само толкоз Laughing

# 54
  • Мнения: 6 031
Все пак да попитам-120-121-какво рови тоз младеж в пръстта?
...
На 120 - прави дупка
121 - виж в лявата му ръка държи нещо, което закопа в дупката
122 - заровена е дупката  Joy
Това е в двора на гробницата на Мевляна.

# 55
  • Велико Търново
  • Мнения: 248

Мимии, благодаря за снимките,  Hug прегледах балоните - прекрасно е! Другите довечера ще ги видя.

Хубав ден, котани!  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 6 031
Фиорче, честит празник!  Hug

# 57
  • Добруджа
  • Мнения: 216
Спокойна и успешна седмица момичета!  Hug

Мими благодаря за снимките!  Simple Smile

Пине и на мен ми се ходи в Мардин, още от преди Съла, но предвид близостта му със сирийската граница си е страшничко.  Grinning

# 58
  • Мнения: 659
Мимии, благодаря за снимките! Освен скалните образувания, друго не ме впечатли. Може на живо да е по- различно.
Хубав ден и спорна седмица!  Hug

# 59
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
  HugПри Гала смехотерапия за отслабване-
Дупе назад да изскочи
Хваща тебешир с дупе Joy  Mr. Green
Вертите дупе дай,дай Joy
Рускиня беше смехотерапевтката.
Спокойна и успешна седмица,милички!

Общи условия

Активация на акаунт