Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 май 2015, 14:28 ч.

Белгия - 27

• 87 368
  • 572
  •   1
Отговори
# 570
Ще пътувам до Брюксел, Шарлероа...

Точно до изхода на летището има директни автобуси. Казват се Flibco. Питай на информация ако не ги намериш веднага. Вървят до късно (00:15 мисля че е последния който минава през Гент), така че задължително провери първо това, вместо буса до Брюксел и после влак до Гент(пък и сама не бих те съветвала да се мъкнеш посред нощ из Брюксел Миди, особено ако не знаеш на къде да ходиш). Цената е около 17 евро.

Много благодаря, Диди! Точно така и направих. Хванах последния автобус, който е в 00:15. Иначе предишния го изпускам точно за пет минути. Мерсиии Flowers Hibiscus

# 571
  • Белгия
Ще пътувам до Брюксел, Шарлероа...

Точно до изхода на летището има директни автобуси. Казват се Flibco. Питай на информация ако не ги намериш веднага. Вървят до късно (00:15 мисля че е последния който минава през Гент), така че задължително провери първо това, вместо буса до Брюксел и после влак до Гент(пък и сама не бих те съветвала да се мъкнеш посред нощ из Брюксел Миди, особено ако не знаеш на къде да ходиш). Цената е около 17 евро.

Много благодаря, Диди! Точно така и направих. Хванах последния автобус, който е в 00:15. Иначе предишния го изпускам точно за пет минути. Мерсиии Flowers Hibiscus

Радвам се, че си се справила! Приятно изкарване в Белгия ! Blush Hands Plus1

# 572
  • София
Момичета, бихте ли ми помогнали - интересува ме кой е най-популярният сайт в Белгия за продажба на употребявани автомобили? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт