Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 май 2015, 14:28 ч.

Белгия - 27

• 84 417
  • 513
  •   1
Отговори
# 510
  • София
Здравейте!
Искам да попитам, знаете ли как да стигна до Маасмехелен? Ще бъда във В.Сан Пиер и не знам дали има транспорт до селището...,а няма как с кола.
Благодаря предварително!

# 511
Момичета,

Може ли идея за хубаво място за посещение около Антверп.
Живея в Холандия, но Антверп ми е на 100км. Често ходим до там. Ще ми се да разгледам/ посетя нещо друго красиво наоколо.
Любими места са ми Гент , Брюж, Лъовен. Белгия е толкова красива, че увеличавам радиуса.

Била съм и около Ардените. Разкош, но там си трябва с нощувка.
Благодаря предварително на озовалите се!

# 512
  • София, Брюксел
Здравейте!
Искам да попитам, знаете ли как да стигна до Маасмехелен? Ще бъда във В.Сан Пиер и не знам дали има транспорт до селището...,а няма как с кола.
Благодаря предварително!

Предполагам питаш за аутлетното селище? На сайта му има указания как и с какво може да се стигне до там.

В Антверпен е хубава зоологическата градина.

# 513
  • насън...
Здравейте,

и ние обмисляме преместване и в тази връзка ще правя опознавателна мисия в края на др. седмица. Някой от Мехелен? Ще се радвам, ако има, да се видим на по кафе и да обсъдим местните особености. Simple Smile Изчетох отначало тази тема, но със сигурност ще имам доста въпроси. Казаха ми, че има някакви консултанти, които помагали с информация и напътствия безвъзмездно. Трябва да се присъединя към фейсбук групата и ще видим. Вие ползвали ли сте такива? 

Общи условия

Активация на акаунт