"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-4

  • 12 220
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 326

Софи Марсо! На нея вечно и лъсва нещо, я се развее, горна част, я долна като в случая Crazy

# 31
  • Мнения: 15 884
Ихууууу да си развея летните гащи ушити от маминка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Crazy Crazy Party Party Party


Party Party 4естито Heart Eyes и на дизайнерката  bouquet

# 32
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Честити да са ти Верче Party

# 33
  • Мнения: 5 109
Начиии веднага да ми се даде дефибрилаторчетУ оти вечи съм при св. Петър от ваща банячка  smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

# 34
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 903
Начиии веднага да ми се даде дефибрилаторчетУ оти вечи съм при св. Петър от ваща банячка  smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Чакай си реда, оти първа я тряа се освЕстя от подобието на теляк дет ми е метнала Зиза.  ooooh! ooooh! ooooh!

Иначе на първа страница сичко й е точну. thumbsup  hahaha

А в старата тема докат вляза да чета и пред очите ми страничките станаха от 50, 49, ма може и да ми се е привидяло леко. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 15 884
Начиии веднага да ми се даде дефибрилаторчетУ оти вечи съм при св. Петър от ваща банячка  smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Чакай си реда, оти първа я тряа се освЕстя от подобието на теляк дет ми е метнала Зиза.  ooooh! ooooh! ooooh!

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 36
  • Мнения: 5 109
Начиии веднага да ми се даде дефибрилаторчетУ оти вечи съм при св. Петър от ваща банячка  smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Чакай си реда, оти първа я тряа се освЕстя от подобието на теляк дет ми е метнала Зиза.  ooooh! ooooh! ooooh!

spoko spoko spoko

# 37
  • Мнения: 16 938
Верче честити гащи. Hug Hug Hug Hug
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 38
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Начиии веднага да ми се даде дефибрилаторчетУ оти вечи съм при св. Петър от ваща банячка  smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Чакай си реда, оти първа я тряа се освЕстя от подобието на теляк дет ми е метнала Зиза.  ooooh! ooooh! ooooh!

Иначе на първа страница сичко й е точну. thumbsup  hahaha

А в старата тема докат вляза да чета и пред очите ми страничките станаха от 50, 49, ма може и да ми се е привидяло леко. Mr. Green

Профче Heart Eyes Hug а виде ли се ква си нетърпелива... hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy

# 39
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 903
Видех се, видех се ... Mr. Green

Дефибрилаторчиту е свободно, мой го ползвате вече. hahaha

Зиз, ма без майтап, тУрни си ми Теляков на първа страница, че да имам стимул. Crazy
Таме, при готвача и барманчето има място. Wink

Айде аз отивам да си прегледам кореспонденциите. 55

# 40
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Йехаааа, страхотна първа страничка  Party Party Party
Све сме у кюпа  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ма я ква нова лимузина си имам  Mr. Green Party Party Party Party

Тенкю, систърче  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes



# 41
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Видех се, видех се ... Mr. Green

Дефибрилаторчиту е свободно, мой го ползвате вече. hahaha

Зиз, ма без майтап, тУрни си ми Теляков на първа страница, че да имам стимул. Crazy
Таме, при готвача и барманчето има място. Wink

Айде аз отивам да си прегледам кореспонденциите. 55
Щи го сложим другия път...Сос... Laughing

# 42
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 903
Глей дан забрайш, че трета поред тема вече го чакам.  Naughty Mr. Green

Ма кви бяха тия навлеци, дет ни бяха накацали балкончиту? Thinking newsm78

# 43
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
честита нова тема   Heart Eyes един път е newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Зиз-браво,свежо, профирно,готино,хубаво, браво всички точно са отразени Hug Joy Joy Joy
радвайте се, че сте толкова убави и известни Joy Joy Joy
най-ме радва обаче библиотекаря,пу за мен си е
Скрит текст:

# 44
  • Мнения: 18 785
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart
Оххх този акцент  Crazy Crazy и тази усмивка  Crazy Crazy

http://m.youtube.com/?#/watch?v=YYhLXVN01sQ[/video]

Общи условия

Активация на акаунт