София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (10)

  • 144 450
  • 830
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 10 561
Много благодаря!

# 676
  • Мнения: 65
Ние избрахме личен лекар за детето, но търсим да сменим нашия, а именно Д-р. Ася Иванова.
Някакви мнения за 24ДКЦ, , д-р Ставрева? Или някоя друга в района? Благодаря.

# 677
  • Норвегия
  • Мнения: 115
Здравейте,
Има ли в района лятна детска занималня?

# 678
  • София
  • Мнения: 39 745
Проверете какви занимания има в Столичен център за работа с деца.

Цитат
Адрес: кв. Надежда, ул."Св. Никола Нови" 22, 1220 София, Община Столична
Телефон: +359 (0)2 9360402; +359 (0)2 9386161
Email: info@stcrd.com; stcrd@abv.bg
Уеб сайт: http://www.stcrd.com

# 679
  • София
  • Мнения: 6 265
Здравейте,
Има ли в района лятна детска занималня?

При Дани в блок 536. Но си е 400 лв. на месец, от 8.30-17 ч.

# 680
  • София
  • Мнения: 1 020
Здравейте,
Има ли в района лятна детска занималня?

При Дани в блок 536. Но си е 400 лв. на месец, от 8.30-17 ч.
Нека се отбележи, че това е школа по английски език и имат занимания и на английски. Ако става въпрос за същата Дани.
Центърът за работа с деца приема деца от началото на май и сега не мисля, че може да се запише детето.
Вижте в бившето кафе Маркиза в първа част.

# 681
  • София
  • Мнения: 6 265
Здравейте,
Има ли в района лятна детска занималня?

При Дани в блок 536. Но си е 400 лв. на месец, от 8.30-17 ч.
Нека се отбележи, че това е школа по английски език и имат занимания и на английски. Ако става въпрос за същата Дани.
Центърът за работа с деца приема деца от началото на май и сега не мисля, че може да се запише детето.
Вижте в бившето кафе Маркиза в първа част.

Да, същата Дани е, но лятната занималня няма общо  с английския език и започва от юни. Нищо не пречи да се обади и да говори с нея, според мен никога не е късно да се запише детето.

# 682
  • София
  • Мнения: 1 020
Кати, моето дете, когато я посещаваше, си имаха занимания по английски, стараеха се през деня да го упражняват и това бяха и мотивите на Дани да е това цената на занималнята. Сега ако има промяна, не съм запозната с нея.
Здравейте,
Има ли в района лятна детска занималня?

При Дани в блок 536. Но си е 400 лв. на месец, от 8.30-17 ч.
Нека се отбележи, че това е школа по английски език и имат занимания и на английски. Ако става въпрос за същата Дани.
Центърът за работа с деца приема деца от началото на май и сега не мисля, че може да се запише детето.
Вижте в бившето кафе Маркиза в първа част.

Да, същата Дани е, но лятната занималня няма общо  с английския език и започва от юни. Нищо не пречи да се обади и да говори с нея, според мен никога не е късно да се запише детето.

# 683
  • София
  • Мнения: 613
Здравейте,  да попитам тези от вас, които ползват услугите на помощница за почистване у дома,  препоръчайте ми някоя!  
Става въпрос за почистване след ремонт,  прозорци+ дограмата, мебели да се забършат от прах,  ей такива.
Можете ли да ме ориентирате ценово?  
И примерно  баня да се измие също, колко ви вземат? Банята е чисто нова. 🙂

# 684
  • София
  • Мнения: 495
Здравейте,
Бихте ли ми казали къде в Надежда има обущар, от който сте доволни?
Благодаря

# 685
  • Сф
  • Мнения: 10 640
В 6 част(връбница2), точно зад пазарчето в големия полицейски блок.Не знам как да го обясня по- точно.На Ломско шосе и Бели Дунав, откъм 6 част ( и Бели дунав)..Много добре работи, жена е , от години си нося там , че съм имала проблеми с други от района.Мисля че и събота работеше до 14 ама не съм сигурна.

# 686
  • Мнения: 335
Здравейте,
Бихте ли ми казали къде в Надежда има обущар, от който сте доволни?
Благодаря

Аз съм доволна от обущаря в 5-та част - блок 525. През седмицата работи до късно, а съботите през седмица.

# 687
  • София
  • Мнения: 6 265
В 6 част(връбница2), точно зад пазарчето в големия полицейски блок.Не знам как да го обясня по- точно.На Ломско шосе и Бели Дунав, откъм 6 част ( и Бели дунав)..Много добре работи, жена е , от години си нося там , че съм имала проблеми с други от района.Мисля че и събота работеше до 14 ама не съм сигурна.

А, да, и аз съм я ползвала преди години и бях много доволна от нея. Дали шие и чанти?

# 688
  • Сф
  • Мнения: 10 640
В 6 част(връбница2), точно зад пазарчето в големия полицейски блок.Не знам как да го обясня по- точно.На Ломско шосе и Бели Дунав, откъм 6 част ( и Бели дунав)..Много добре работи, жена е , от години си нося там , че съм имала проблеми с други от района.Мисля че и събота работеше до 14 ама не съм сигурна.

А, да, и аз съм я ползвала преди години и бях много доволна от нея. Дали шие и чанти?
Ми , може би.Аз един сак за пътуване  съм носила , не там де , но на обущар в 5 част, но ми каза че е неспасяемо положението.Та предполагам , при обущар виж първо. Което ме подсеща, че шивачката, от която бях много доволна, пак в 6 та част, до пощата, вече я няма.Някоя друга наоколо? ( сега нося в центъра, но ми е далеч).
И без тая в 525 ти блок( ако това е блока на Unexa)- много скъпо взима Sad.
П.п.май там има и обущар(,отзад), там носих сака, но не съм го ползвала за друго.Иначе има и един в трафопоста наоколо, но е ужас- нищо не направи с едни обувки.

# 689
  • Мнения: 1 565
В 6 част(връбница2), точно зад пазарчето в големия полицейски блок.Не знам как да го обясня по- точно.На Ломско шосе и Бели Дунав, откъм 6 част ( и Бели дунав)..Много добре работи, жена е , от години си нося там , че съм имала проблеми с други от района.Мисля че и събота работеше до 14 ама не съм сигурна.

А, да, и аз съм я ползвала преди години и бях много доволна от нея. Дали шие и чанти?
Да поправя и чанти.

Общи условия

Активация на акаунт